Preseed kullananlar

Ben 15 dk beklemedim, 5.dkda kullandım umarım etkisinde bir sorun olmazbilmiyorumkismile

canım teşekkür ederim cevabın için ovalasyon tetsi almadım tahminim 13 günü çatlama günüm daha önceki dönemlerde testen kullanmıştım sen hangi testten kullanıyosun valasyon tetsi alacagımda okadar yorgunumki bu konularda yinede mucadeleye devam 1 ay önce düşük yaptım kısmet artık

cnm jelle birlikte geliyo testler markası ebay işye. bende düşük yapmıştım 7 aydırda kalamıyorum işte bu ay denedik jeli bekliyorum ve catlıyorum gunler gecmiyor 3 ağustos adet tarıhim. ha bide 13 gün catlıyosa 12,13,14 günler ilşki öneririm ve 2 sat öncesinden eşine sert bi kahve yap

canım benim neler yapmıyoruzki kahveler gece sabaha karşı saati kurmalar sözde sperm ve kadının en verimli oldugu saatlermiş resmen ödev oldu o iş kısmet canım inşallah adet olmazsın güzel haber yazarsın

CETREFİLLİ ayşem ben bugün iş gezisine çıkıyorum iki hafta yokum..seni hala çok merak ediyorum,aramamak içinde zor tutuyorum kendimi..iki hafta boyunca netten uzak kalacağım maalesef ama artık haftaya mutlaka arayacağım seni,eğer sen önce okursan bu yazıyı sen ara lütfen merak ediyorum çünkü..

LOVE 27 özgecim seninde halin nedir merak içindeyim..haberlerini belki ayşeden alırım be güzelim...her ikiniz içinde sürekli dua ediyorum..inşallah hayırlı haberlerinizi duyacağım bu aralar..kendinize iyi bakın..

günaydın,
hayırlı kandiller güzeller..
e kimsecikler uğramaz oldu burlara.. özge, ayşe iyisinizdir inşallah?
tayf hayırlı yolculuklar..

herkse selamlar
herkesin berat kandili mübarek olsun Rabbim bu gece dualarımızı kabul eder inşallah.
amiiiiiiiiiinnn..
kimseler ortalıkta yok selmas88 senişnde kandilin mübarek olsun canım

arkadaslar hepınıze hayırlı kandıller allah bu kıymetlı gecede butun dualarınızı kabul eder ınsallah

Topiğe kimsa uğramıyor artık sanırım? Ayşa, özge, selma , ebru nerdesiniz kızlar, iyisiniz umarım...

Kızlar hepinizin beraat kandili mübarek olsun, bu gecenin hürmetine ettiğiniz tüm dualar kabul olsun, Rabbim hepimizi affetsin inşallah.

selamlar, hayırlı kandiller
geçen hafta yazmıştım ama silinmiş sanırım
preseed kullanmaya başladım,1haftada sorunsuz geldi elime çok şükür,hemde değerlendirme zamanlarında
ama maalesef ovulasyon testim olması gereken koyulukta olmadı
şimdiki markayı yeni kullanmaya başladım gerçi,ama sonuçta koyulaşmadı işte ((

bişi soracağım,fazla sıkınca akıp gidiyor,az olunca da kalacak gibi
ama şırıngalarda az,yıkayıpta tekrar kullanılsa bişi olurmu?
yoksa onlarda sipariş edilebiliyor mu?

emrivaki canım ,

sırıngaları kaynatıp kullanabilirsin.. ama fazla kaynatma yamulur.. maalesef ayrı olarak şırınga siparişi verme olasılığın yok...

tüm hanımlar günaydın:))

günaydın kızlar

izinde olunca pek giremiyorum selma,anjeli,tayf umarım hepiniz iyisinizdir
benim bugün 6.günüm ignelelerle biraz stresliyim
dün ayşecigimle konuştum,onunda bugün 6. günü tesadüf aynı gidiyoruz,yumurta gelişiminin iyi oldugunu söyledi,hepinize çok selamı var
bizden dualarınızı esirgemeyin

canlaaaaaar ben ankaradayım, ilaçlarımı kullanıyorum, sanırım cuma pregny vurulcam pazar da yumurtalar toplancak, hersey yolunda giderse salı ya da carsamba transfer gerceklesirmiş...dün özgeyle telefonda konustum, herkesi cok özledim inanın, umarım hersey yolundadır. hepinizi öpüyorum tek tek.. selmacım ceydacım özgem denizim anjelcim ...hepinizi cok özledim, dün kandilde hepinize dua ettim, umarım güzel haberlerle dönecegiz hepimiz... görüşürüz kızlar:)

ayşecim dün telde söylemeyi unuttum,canım imzayla 2 embirio transfer edilebiliyomuş aklında olsun bazı hastaneler bunu yapıyomuş

özgecim ben zaten herseyi soruyorum ama embriyoyu sormayı unutuyorum:))) hala kac tane transfer edilecek ögrenemedim, aklımdan cıkıveriyo:))) bunda da vardır bir hayır... sen ne yaptın gittin mi kontrole? ceyda nasıl yaaa nasıl gidiyo gebelik? anjel iyi mi? deniz bu ay doguracak sanırım allah hepimizin yardımcısı olsun:)

ayşecim inşallah yüzün güler canım,dün annemin yanına bi bayan gelmiş gebelik testi için tüp bebek yaptırmış annem doktorum adını almış, senin doktor canım, haftada birgün başkent hastanesinden geliyo deyince anlamıştım,çok iyi bi doktor demişler annemde ille seni ona götürelim demeye başladı
hakkımızda hayırlısı ayşecim

ayşecim cuma gitcem bende,benim doktorda bi yogun sorma,sözde özele gidiyoz sıra gelmiyo

canım tayf düşük yaptı malesef çok üzüldük inşallah tekrar kavuşacak bebegine
ayşecim bazı yerler 2 tranfer ediyomuş bazıları tek mutlaka sor canım,imzayla iki transfer edilebiliyomuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…