Preseed kullananlar

yaaaaaa nasıl düşük yaptı ceeyda???? cok üzüldüm((((((((((( arayamam ki şimdi, sesini duyarsam aglarım...

güzel arkadasım bak bir bucuk yıl içinde 2. gebeligin, teselli deil ama en azından hamile kalabildigini biliyorsun, inşallah bundan sonraki gebeligin bebegini kucagına almakla sonuclansın ve en kısa zamanda müjdeni alalım canım benim.. kendimi iyi hissettigim bi anda ararım mutlaka....

özgecim keske demeseydin yaaa cok üzüldüm(((

hulusi beye denk gelirse gitmeni öneririm canım benim, tek sorun iyi bir doktor oldugu için hastası cok fazla ve saat 11 dese randevuya anca 11 bucuk 12 de alabiliyor... onun dısında gercekten ben de memnunum doktorumdan. hakkımızda hayırlısı artık...

Kızlar nasılsınız? Ayşem şükür haber aldık senden:) Tedavinin iyi gitmesine çok sevindim, ankaradan güzel haberlerle dönersin inşallah, özgecimle birlikte aynı anda hamile kalırsanız ne güzel olur, hadi bakalım kızlar dualarım sizlerle...

Selma nerlerdesin, gel de iki sohbet edelim kuşum.

herkese merhabalar nasılsınız kızlar ben uzun zamandan beri giremiyorum saglık problemlerim vardı şu anda 5,5 aylık oldum ve erkek bebek bekliyorum allahın izniyle herşey yolunda ama bu döneme kadar çok yıprandıım troitti hepatitti derken onlarıda atlattım herkesi çok öpüyorum

günaydın güzeller,

anjelic canım dün kaçtım işyerinden ayaklarım o kadar çok şişmişti ki araç bulup hemencecik eve yatmaya gitttim:))) şu an tek isteğim işten ayrılıp evle ilgilenmek ... ben şu an ayrı bir bebek odası yapmıyorum. yatak odasını organize etmeye çalışıyorum ve odanın bir tarafı tamamen eşya yığını oldu...sen ne yapıyorsun anlat bakalım. meleklerine hazırlık yapmaya başladın mı.?

35 ay canım maaşallah kocaman olmuş senin meleğin... inşallah bundan sonrası çok güzel olur ve sağlık problemi yaşamadan herşeyi halleder ve bebişin kucağına alırsın...

ayşe, özge canlarım inşalalh sizlerin meleklerinide buralarda kouşuruz. ben buna çok inanıyorum. hayırlı haberlerinizi dört gözle bekliyorum...

tayf canım sen ne yapıyorsun? beklemedemisin başladın mı çalışmalara:)

merhaba arkadaslar bu preesedi tam olarak nerden alıcaz bırı bana yazabılırmı

Ben bugün adet oldum yeni tarihim 26 ağustos heyecanlı bekleyiş başladı adetimin gelmesini bu kadar isteyeceğimi hiç tahmin etmezdim gelen adetimle beraber microenjeksiyona başlayacağız hayırlısı ile

Selam kızlar gebelik testinde gölge gibi ikinci çizgi belirdi ve reglim 6 gün geçti! Sanırım gebeim. 4. denememizdi ve ben son 2 denemede preseed kullandım. hatta 3 tansini ağustosa ayırmıştım. Sanırım gerek kalmıcak. 2. denmemde preseedle gebe oldum çok büyük ihtimal. Haftaya kan testi olucak kesin sonucu bildiririm.. Rabbim isteyen herkese sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin. Dualarım sizinle kızlar..

tebrıkler kesın hamılesındır ozman ıkı cızgıyı ıncecıkde görsen hamıle cıkıyomussun cunku cok tebrık ederımmm

35.ay çok geçmiş olsun inşallah sorunlar bundan sonra devam etmez canım, bebişin erkekmiş hayırlı olsun...

selmacım ilerleyen aylarda çok mu şişiyor insan, gözüm korktu şimdi :) Canım ben hiçbir şey almadım, uzun bir süre de cesaret edemem herhalde, biliyorsun çok rahatsızdım evdeydim, ilerleyen aylarda alışveriş yapabilir miyim bilmiyorum, şimdilik plan yapmıyorum canım...

yasekase hayırlı olsun, Rabbim tamamına eriştirsin, darısı buradaki tüm arkadaşlarımın başına.

canım anjelic,
sen benden daha şanlısın. ben tam yaza geldim.. birde şimdiden tuzu azaltmya çalış. çok etkiliyor su ödemi... gözün korkmasın herşeye katlanıyor insan inan:)))
bende 5 aydan sonra alışveriş yapmaya başladım. benimde kötü bir tecrübem oldu biliyorsun... ama son aylarada sakına bırakma. inan 25 haftalardan sonra hareket zorlaşıyor. ben birde 17 kg laldım:))) sende kilo artışı var mı? dikkat et demiyorum. edemiyor insan :)))

yasekesa,
tebrikler canım. sanırım hamilesin:))) hadi bakalım Allah tamamına erdirsin

selmacım fazla tuzlu yemiyorum ve tansiyorun çok düşük olduğu için tuzu daha da azaltmaya korkuyorum, 8/5 tansiyonum hep düşün artık. Canım henüz kilo almadım ama bundan sonra hızla alırım gibi geliyor hayırlısı artık, bebek alışverişi gözümü korkutuyor, nerden başlar insan bilemiyorum, annem bi gelsin o zaman düşünürüm diyorum, senin doğum ne zaman olacak kısmetse?

ben yine hamile değilim .adet tarihi versem ne olcak vermesem ne olcak.bugün aşılamamın 2. günüydü ve ben aşılama için iğnelere başlayamadım.hiç bişey yolunda gitmio ...beni listeden çıkarın arkadaşlar.ben artık tarih vermicem

günaydın hayırlı cumalar kızlar,

anjelic canım benim doğum ekimin başlarında görünüyor. ya eylül sonu ya ekim başı..GÜzel Allahım kucaklarımıza almayı nasip kısmet etsin..bugün işten ayrılıyorum. tam 13 sene çalıştığım işyerinden. duygusal değilim çünkü son dönemlerde hep evde olmayı istiyordum. sadece ben bir ev kadını olabilecekmiyim onu merak ediyorum ve her ay sonu para alamamak beni korkutoyor
bugün itibari ile hayatımda çok büyük değişiklikler dönümler olacak... Allah herşeyi gönlüme göre verir inşallah..

selmacım hayırlı olsun ev hanımlığı şimdiden :) Ama gözün korkmasın, insan her koşula alışıyor, hele ki yanında bir melek varken, sen bence en güzelini yapıyorsun, keşke ben de yapabilsem, ben inşallah bir süre ücretsiz izin kullanıcam, doğuma az kalmış, senin yerine ben heyecanalnadım iyi mi? Rabbim bana da o günleri gösterir inşallah.

Little angel moralini bozma , bu işte hemen öyle pes etmek yok, inan çoğumuz çok zor yollardan geçtik, sadece olacağına hep inan ve umudunu asla kesme, sadece zamanını bilmiyorsun, Rabbim sana ve isteyen tüm arkadaşlarıma hayırlı vakitte nasip etsin inşallah.

merhabalar arkadaslar 100 uncu sayfaya kadar neredeyse her mesaji okudum ve inanin bu urunu duyunca cok heyecanlandim bu ayin ucu regl gunum ve eger bebis bu ayda olmazsa preseed kullanmayi dusunuyorum urunu bulmamda bir sorun yok tam olarak hangisini alacagimi pek anlayamadim paket secenekleri cok degisik ingilteredeyim ve amazon uk den alacagim eger siteye bakipta bana yardimci olacak bir arkadas olursa cok sevinirim

slm kızlar ben 3 senelik evliyim ve hiç korunmadım bebegimiz olmadı esimde varikosel cıktı ameliyat oldu siperm sayımız cok az 2 milyon ameliyatında bi faydasını göremedik 2 ay önce tüp bebek yaptırdık tutmadı ama ümidimi hic kaybetmedim acaba pre-seed bizede fayda saglarmı yardımcı olursanız cok sevinirim bu arada hamileleri tebrik ediyorum olmayanlarada rabbim tez zamanda nasip eder inşallah bizede

ela

cnm dr sordum presseed cokta önemli bişiy değilmiş dedi helede sperm cok azsa zor olurmuş biizm hiz bi sorunumuz yok mesela ilk denememde hamile kaldım düştü 7 ay gecti hala kalamadım bu ay pressed kulladım yarın yada carşamba adet tarihim bakalım nolacak

Merhaba gamze yazdıklarını okurken acaba bunu benmi yazmıştım dedim seninle sorunlarımız ve geçirdiğimiz tedaviler birebir aynı birde bende tüp bebek esnasında yumurta rezervimin az olduğunu öğrendim.
bu ürünü bende yeni keşfettim ve dedimki nasılsa hiç şansım yok tekrar tüp bebek yapmak zorundayım bu yolda duyduğum herşeyle şansımı deneyebilirim ve aldım ilk ay olmadı bakalım bitene kadr tekrar deneyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…