Preseed kullananlar

kızlar hepinize selamlar, beni ahtırlar mısınız bilmem ama ben şuan tüp bebek tedavisindeyim;şuan iğnelerimi oluyorum.bu ay sonu kısmetse sonucumbelli olur.inşallah bi aksilik olmaz:))))olmazsa tabi preseede devam ama inşallah gerek kalmaz.hepinizin kandili mubarek olsun; sağlıklı sıhhatli ve hayırlı evlatlar diliyorum hepimize Rabbimden:Saruboceq:
sevgilera.s.

kızlar hepinize selamlar, beni ahtırlar mısınız bilmem ama ben şuan tüp bebek tedavisindeyim;şuan iğnelerimi oluyorum.bu ay sonu kısmetse sonucumbelli olur.inşallah bi aksilik olmaz:))))olmazsa tabi preseede devam ama inşallah gerek kalmaz.hepinizin kandili mubarek olsun; sağlıklı sıhhatli ve hayırlı evlatlar diliyorum hepimize Rabbimden:Saruboceq:
sevgilera.s.
evet bn hatırlıorum.inş. olumlu sonuçlanır tedavin...

sevgilera.s.
hatırlamaz mıyız canım yaaaa, hadi hayırlı olsunn tedavin, haber ver arada tamam mı canım, inşallah güzel sonuclanır:)

kızlar dün ben tam bir leylaydım sanırım kandilinizi kutlamadım, gecikmeli olarak kutlayım, inşallah dualarımız kabul olur... bu arada herkese günaydınlar:)

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay
32-:nazar:buzma_vi
33-:nazar:sezen10
34-:nazar:papatyaa10
35-:nazar:hilalbebik
36-:nazar:maviumutolsun
37-:nazar: anjelic
38-:nazar: tayf (bence oğluşu olcaaaaak:KK66:
39-:nazar:monarosa (tüp bebek tedavisiyle geldi bebeği)

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
mavisimmm........................................................02 Temmuz
cetrefilli..........................................................16 Temmuz
love27.............................................................20 Temmuz
yasekase..........................................................23 Temmuz
littleangel..........................................................27 Temmuz
miray15...........................................................28 Temmuz
Ozlemyalcinkaya...................................................28 Temmuz
denizxx...................................................................28 Temmuz
ronya.............................................................05 Ağustos
catdog............................................................
gncam.............................................................
guzel83...........................................................
edut..............................................................
busecan...........................................................
deryaberil
xxnezo
ebrubu
apaydın
aytug
armila85
emrina............................................................
azra2206.........................................................
deniko.............................................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah
[/QUOTE]

günaydın kızlar

catdog canım inşallah güzel haberi verirsin banada umut olursun,hangi aşamadasın?

ayşecim ankaraya bugün gidiyosun degilmi
buarada ben de unutmuşum,herkesin geçmiş kandili mübarek olsun

selamlar herkese...

güzel haftasonları olsun hepinize kızlar,cetrefillim bugün yola çıkıyosun uzun zaman olmayacaksın aramızda ,seni özleyeceğiz haberin ola..şekercim inşallah herşey yolunda gidecek ,allahım da yardım edecek geri döndüğünde mutlu haber için havalara uçucaz burda hep beraber...yolun açık ,yüreğin rahat olsun..sağlıcakla git ve sağlıcakla gel yavrucum..dualarımız hep seninle...bende 14 temmuzda iş gezisine gidiyorum uçak biletimi aldım ağustos başına kadar olamıycam buralarda ama hep aklımda olacaksınız sen ve özge...

ayşecim inşallah sivasa bebişinle dönersin canım,dualarım seninle ,umarım daha fazla yıpranmadan gelir şu sıpalar..olmasa bile hiçbirşeyin sonu degil ama ben inanıyorum sen bunu başaracaksın canım herşey diledigin gibi olur inşallah

tayf canım çok sagol,inşallah sende sorunsuz güzel bi hamillek geçirir,bebeşine bian önce kavuşursun canım

kızlar benim sınav geldi çattı,yarın ve pazar giriyorum bana dua edin neolur....

özgecim,

dilerim sınavında çok başarılı olursun...allah yardımcın olsun arkadaşım..olumunekankayizsmile

günaydın kızlar

catdog canım inşallah güzel haberi verirsin banada umut olursun,hangi aşamadasın?

ayşecim ankaraya bugün gidiyosun degilmi
buarada ben de unutmuşum,herkesin geçmiş kandili mübarek olsun
evet canım bugün yolcuyuz hayırlısıyla. ama kızlar ayıptır söylemesi ben feci ishalim, belki erteleyebiliriz yarına falan biletlerimizi...
selamlar herkese...

güzel haftasonları olsun hepinize kızlar,cetrefillim bugün yola çıkıyosun uzun zaman olmayacaksın aramızda ,seni özleyeceğiz haberin ola..şekercim inşallah herşey yolunda gidecek ,allahım da yardım edecek geri döndüğünde mutlu haber için havalara uçucaz burda hep beraber...yolun açık ,yüreğin rahat olsun..sağlıcakla git ve sağlıcakla gel yavrucum..dualarımız hep seninle...bende 14 temmuzda iş gezisine gidiyorum uçak biletimi aldım ağustos başına kadar olamıycam buralarda ama hep aklımda olacaksınız sen ve özge...
canım benimmmmm çok saol, şimdilik rahat yüregim de işte zaman yaklastıkca bana da geliyolar:))) sen de kendine cok iyi bak, oğluşuna da tabi ki:)

ayşecim inşallah sivasa bebişinle dönersin canım,dualarım seninle ,umarım daha fazla yıpranmadan gelir şu sıpalar..olmasa bile hiçbirşeyin sonu degil ama ben inanıyorum sen bunu başaracaksın canım herşey diledigin gibi olur inşallah

tayf canım çok sagol,inşallah sende sorunsuz güzel bi hamillek geçirir,bebeşine bian önce kavuşursun canım

kızlar benim sınav geldi çattı,yarın ve pazar giriyorum bana dua edin neolur....

canım allah zihin acıklıgı versin, inşallah cok iyi gececek ve güzel bi yere tayin gideceksiniz, hiç stres yapma. inşallah hem gebelik hem atanma müjdesi aradarda gelir özgecim. hayırlısı olsun...

ben yokken denizin dogumu olacak, fırsatınız olursa bi haber edin bana... selma, anjel, ebru hepiniz tüm kızlar kendinize iyi bakın

allaha ısmarladık diyim:)

özgecim ve ceydacım her daim aklımdasınız, inşallah hersey cok güzel olacakopuyorumnanaktan

inşallah çok güzel olucak cetrefillim..yolun açık şansın da bol olsun..amiiiiiiiiiiiiiiiiiinnn:gitme:

little angel, love27 ve cetrifilli teşekküe ederim kızlar.inşallah tüm arkadaşlarımız kısa zamanda hayırlısıyla bebişlerine kavuşurlar:)))
love canım şuan yumurta geliştirici iğnelerimi oluyorum bugün 5.iğnemi oldum.kısmet olursa yumurtaların toplanması önümüzdeki haftasonunu bulur herhalde doktorum dozu azar azar veriyo.şimdi yeni arttırdı. bakalım hepimiz için hayırlısı olsun arkadaşlar....
sevgiler:))))

kızlar senağlama bu sabah bi miktar kanamam oldu...pek hayra alamet diil ama ..doktorumla görüştüm pazartesiye kadar bekleyelim bi dedi...sancım filan yok bu iyi imiş..ama içimdeki ses güzel şeyler söylemiyor,dualarınıza çok ihtiyacım var...

kızlar senağlama bu sabah bi miktar kanamam oldu...pek hayra alamet diil ama ..doktorumla görüştüm pazartesiye kadar bekleyelim bi dedi...sancım filan yok bu iyi imiş..ama içimdeki ses güzel şeyler söylemiyor,dualarınıza çok ihtiyacım var...

canım benım kız arkadasımda hamılee yat dınlen sureklı ıs yapma sakın deıd doktor sureklıyatt olurmuu dua edıcez senın ıcın ama sende kendını kesınlıkle yorma bıde doktorun ıyımı bılmıyorum ama normalde tutunsun dıye jel verıyo bazı doktorlarr ıyı seyler dusun ıyı olsunn dualarımız senınlee

Kızlar nasılsınız? Pazarları kimse uğramıyor anlaşılan...:KK43:

Tayf hemen moralini bozma, ben ne kanmalar geçirdim ama Allahıma şükürler olsun yavrularım benimle, dua et ve dinlen, bol su iç, herşeyden önce Allaha emanet et kendini vebebğini, eğer kısmeti varsa herşeye rağmen doğacak, yoksa da ne yaprsak yapalım çare olmayacak, içine ferah tut arkadaşım.

Ayşem neler yapıyorsun, Ankaradasın sanırım, inşallah herşey yolunda gidecek, dualarım seninle canım.

tayfçığım üzme kendini herşey olucağına varır. Elden bişiy gelmez duadan başka. Rabbim onu senden ayırmasın. amiiiiiiin. Allah a emanet olun.

günaydın güzeller,

tayf canım sıkıntı yapma.. bende geçirdim kanama hatta bebeğim gitti diyerek ağladım durdum dr gidene kadar.. ama çok şükür Allah izin verdi ve kaldı benimle...

yat dinlen, iyi gıda al... canı habersiz bırakma bizi...

anjelic canım nasılsın:))) ya şu hikayeni anlat bakalım... nasıl oldu bu iş? preseed le mi onsuz mu?

günaydın kızlar
ben çok şükür sınavı atlattım,iyi geçti sayılır,üstümden koca bi yük kalktı sanki

tayf canım seyahat,iş,güç herşeyi bi kenara bırak bol bol dinlen canım,kötü düşünme genelde oluyo bu ama kendine mutlaka dikkat et,bi süre çalışma,canım inşallah bebişin seni hiç bırakmaz

anjeli canım nasılsın? hafta sonları genelde kimse olmuyo buralarda,hamilelik nasıl gidiyo valla hiç anlatmadın bize nasıl oldu,ilaçta kullanmadın sanırım,darısı bize diyelim inşallah

selmaa sen nasılsın şekerim?nezaman ayrılıyosun işten?

love gözün aydın canım benim yaaa... sınavının iyi geçmesine çok sevindim. dün haberleri izlerken sınavdan bahsediliyordu sen geldin aklıma:)) inşallah çalışmalarının karşılığını görürsün..

ben ayın 30 unda ayrılıyorum. tazminat işimi falan konuştum. hepsini şükür Allahıma hallediyorlar..ayın 30 una kadarda 2 gün geliyorum birgün gelmiyorum, yarım gün falan takılıyorum:)) e 13-14 sene sonunda bu kadar şımarayım değil mi:))

selam kızlar

ben bu ay preset kullandım ama olmadı malesefffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

eczaneden aldım bitti artık kullammıycam cok pahalı ya

İNŞALLAH kullananlar faydasını görür

X