Preseed kullananlar

kızlarr merhaba ben hatice_48 gecen yazmıştım hamileyim diye..
bugün bebeğimi kaybettim ne yazikki kimyasal gebelikmiş..sevincim kursağımda kaldı..
beni listeden silebilirsiniz...

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay
32-:nazar:buzma_vi
33-:nazar:sezen10
34-:nazar:papatyaa10
35-:nazar:hilalbebik
36-:nazar:maviumutolsun
37-:nazar: anjelic
38-:nazar: tayf (bence oğluşu olcaaaaak:KK66:

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
mavisimmm........................................................02 Temmuz
cetrefilli..........................................................16 Temmuz
love27.............................................................20 Temmuz
yasekase..........................................................23 Temmuz
littleangel..........................................................27 Temmuz
miray15...........................................................28 Temmuz
Ozlemyalcinkaya...................................................28 Temmuz
denizxx...................................................................28 Temmuz
ronya.............................................................05 Ağustos
catdog............................................................
gncam.............................................................
guzel83...........................................................
edut..............................................................
busecan...........................................................
deryaberil
xxnezo
ebrubu
apaydın
aytug
armila85
emrina............................................................
azra2206.........................................................
deniko.............................................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah
[/QUOTE]

kızlar ben bu ay bi de yakı yapıştırcam belime. sıcak tuttuğu için iyi diyorlar. bununla ilgili bi topik var orda gördüm aklıma düştü bakalım. deneyecem bu ay.

canım bende bu yakı olayını çok duydum hamile kalan çokmuş,hatta annem, bi kadın bel çekip yakı yapıştırıyomuş seni ona götürcem deyip duruyo,çok hamile kalan olmuş bu kadın sayesinde işimiz koca karılara kaldı.aslında çok inanmam böyle şeylere ama çaresiz kalınca acaba diyosun herşeyi deniyosun

bugün bebeğimi kaybettim ne yazikki kimyasal gebelikmiş..sevincim kursağımda kaldı..

canım çok geçmiş olsun,çok üzüldüm inşallah en yakın zamanda tekrar gelir bebegin...

günaydın kızlar.....

günaydın ayşeeecim nasılsın?

ben izine gider gitmez ignelere başlıyorum bi aksilik çıkmazsa,işn gerçegi kime yaptıracagım tam belli degil valla strese girdim,igneleri vurulurken denize girsem bi sorun olmaz demi, 1-2 gün belki gideriz de
ayşecim buara sende tatile gidiyosun,havuza girme canım mikrop yuvası nezaman girsem hasta etti beni
canım senin işlemler nekadar tutacak?herşey cepten demi,ilaçların bikısmını yazdır yazdırabilirsen onlarda epey tutuyo

Umarım Rabbim sınavınızı bitirmiştir tez zamanda hayırlısıyla meleğine kavuşturur seni. Bilmiyorum seni de pek tanımıyorum ama içimden yazdıklarını okuyunca hamile kalacakmışsın gibi geçti. İnşallah :Saruboceq:
ayyy allah agzından almıs olsun arkadasım cok saol, allah senni de tüm arkadaslarımın da gönlüne göre versin...
tayf canım hayırlı olsun canım bebeğin rabbim kucağına almayıda nasip etsin inşallah

çetrefilli canım sanada başarılar diliyorum canımmmmmmmmmm
saol tatlım:1hug: inşallah sen de en kısa zamanda tekrar güzel haberini ver ve hep bebeginle kal inşallah
CETREFİLLİ AYŞEM ...cuma günü seni neyin beklediğini bilmediğin bi yola çıkıyomuşsun ya ben biliyorum yolun sonunda seni neyin beklediğini..sen benim oğluşum olacağını bilmişsin ya bende bunu bildim işte....
oğluşun da olsa olsa kızçen de olsa ikisini de yerim ben:emir_bebek:saol destegin için ceydacım yaaa inşallah dediğiniz gibi olur inşallah
cetrefillim senin varlığın dolduruyodu bu sayfayı,öksüz bırakıcan bi süre heeeee...olsun, sana nasıl iyi gelicekse öyle olsun canım kardeşim...dualarım hep seninle hergün, aklıma geldiğin her an allahtan rızasını diliyorum bebişin için..seni tanıyabildiğim kadarıyla çoook seviyorum güzel arkadaşım..gelicek bebişin az kaldı ben hissediyorum..olumunekankayizsmile
olumunekankayizsmileyaaa utandırma beni, ben böyle şeyler söyleyemem:kedi: ama nasıl bi elektrikse insan burdan da olsa anlıyo kafasına uyan insanıkaydirigubbakcemile3ben de seni seviyorum datlum güzel anne adayım benimmmmmmmopuyorumnanaktan

canım ayşem... Allah yolunu açık etsin ve o yoldan dönerken karnında tomurcuğunda olsun:))) güzel allahım en hayırlısını, en güzelini nasip kısmet etsin sana.. bu duyguyu tüm kadınların yaşamasını canı gönülden isterim. dualrımda hep Allah hiç bir kadını çocuksuz bırakmasın derim..Allaha emanet ol canım benim...

özge hayatım aynı yollardan sende geçeceksin ve çok güzel bir anne olacaksın.. ben buna yürekten inanıyorum. bu kadar çok isteyen kullalrına Allah mutlaka isteğini verecektir.

tayf tekrar tebrik ediyorum seni.. Allah çok sağlıklı bir bebek nasip kısmet etsin sana.. çok beklemişsin..

diğer hanımlar,
hamilelerin duası kabul olurmuş:))) burada ki tüm güzel kadınların kocaman göbekleri olsun inşallah..
canımmmm çok saol allah razı olsun senden... özge ve ben hep birlikte hamile olacagız diye düşündüm, bu demektir ki o kalacak ki ben de kalayım:) inşallah inşallah

ayşem canım arkadaşım, Rabbim çıktığın yolda meleğini göndersin inşallah sana, kalpten inanıyorum ki ellerin boş kalmayacaki yalnız bu tedavide işin sırrı stres yapmaman, dünyanın sonu diye düşünme, buraya kesinlikle girme, olumsuz örnekler, düşünüp kendini üzme, sürekli dua et ve transferden sonra içindeki bebeğinle konuş, ben sık giremiyorum ama girdikçe msn e bakıcam, senin için sürekli dua edicem, Allahım bu yolda emek verenleri geri çevirmez inşallah.

selmam canım nasılsın, neler yapıyorsun, göbişi büyütmüşsün epey, ben de p.tes, ikili test için gidicem hayırlısıyla, benimkiler gününden 4-5 gün önde gidiyorlar, öptüm seni.
canımmmm teşekkür ederim, sen nasılsın, ikizlerimiz nasıl??? inşallah hersey yolundadır anjelcim, çoook öpüyorum seni.. hamişler allaha cok yakın olurmus, dualarınızı eksiltmeyin bizden...

herşey tabii ki çok ama ÇOOOOOOOOOOOOOOKKK GÜZEL OLUCAK cetrefilli ayşem..hatta o kadar güzel olucak ki rahatsız oLuCAksINsempatiksalakcinnisempatiksalakcinni :))))))))
ayyy ben razıyım o rahatsızlıga, yeter ki gelsin danam:roflol:
ya sen ne kadar pozitif bi hatunsun :nazar: güzelim yaaaa sen ve diger kızlar, valla verdiginiz morallerin hakkını ödeyemem, bol bol dua edeyim ben size olamı:uhm:

günaydın ayşeeecim nasılsın?

ben izine gider gitmez ignelere başlıyorum bi aksilik çıkmazsa,işn gerçegi kime yaptıracagım tam belli degil valla strese girdim,igneleri vurulurken denize girsem bi sorun olmaz demi, 1-2 gün belki gideriz de
ayşecim buara sende tatile gidiyosun,havuza girme canım mikrop yuvası nezaman girsem hasta etti beni
canım senin işlemler nekadar tutacak?herşey cepten demi,ilaçların bikısmını yazdır yazdırabilirsen onlarda epey tutuyo

iyiyim canım ben de nolsun, dün camasır asmıstım balkona, hepsine kuş pislemiş:sinifsinif: güya kuruyacak da ütüleyip bavula yerleştirecektim:roflol: hersey sil bastan. yani anlıycan iki ayagım bi papuca girdi yine:)

havuza girmiycem yok, gecen hamam planı yaptı arkadaslar, hamama bile gitmedim:) denize giricem ama igneleri vurulurken... özgem iğneleri sen mi vurdun ilk asılamada??

valla işler de totalde 7000i bulacakmış gibi geliyo, bakalım nolcak...sana şeyi diycektim, benim baskentteki doktorum persembe günleri konya baskentte muayeneye gidiyormus, eger konyaya gider de denk getirirsen git derim, memnun kalırsın canım...

iyiyim canım ben de nolsun, dün camasır asmıstım balkona, hepsine kuş pislemiş:sinifsinif: güya kuruyacak da ütüleyip bavula yerleştirecektim:roflol: hersey sil bastan. yani anlıycan iki ayagım bi papuca girdi yine:)

havuza girmiycem yok, gecen hamam planı yaptı arkadaslar, hamama bile gitmedim:) denize giricem ama igneleri vurulurken... özgem iğneleri sen mi vurdun ilk asılamada??

valla işler de totalde 7000i bulacakmış gibi geliyo, bakalım nolcak...sana şeyi diycektim, benim baskentteki doktorum persembe günleri konya baskentte muayeneye gidiyormus, eger konyaya gider de denk getirirsen git derim, memnun kalırsın canım...
ayşecim benim ilk aşılamam klomenle oldu,2.sinde igneli olsun denildi,benim ignelerimi hep annem vurdu kendisi saglıkçı zaten gerçi deri altı oldugu için kendin bile yapabiliyosun göbekten hiç acımıyo inan,kalça kol gibi degil oralar acıyo,göbek sert olunca hissetmiyosun,sana gösterecekler zaten yapılış şeklini
canım 7000 çok degilmi,ignelerini bi kısmını yazdır canım onlar çok ciddi para tutuyo
senin doktorun adı neydi canım?aslında bana doktordan daha çok iyi bir labaratuar lazım,spermlerin ayıklanması ciddi bi işlem bakalım bi gideyim aklımda bikaç yer var

özgecim max. 7000 diyorum ben valla, tüpe ayırdıgımız para o kadar diyim:) ilaclarımız, gidiş geliş...yoksa 2400 hastaneye verecegimiz para, 2000 de en fazla ilaçlar. ama embriyo fazla ve kaliteli olursa buna bir de dondurma parası da eklenecek...ilacı da nerden yazdırıyım ki. hangilerini devlet ödüyor acaba hiç arastırmadım ben...

doktorumun adı hulusi bülent zeyneloğlu.

canım sen normalde bu hastaneye gittiginde ilaç yazdırabiliyosun degilmi,doktorun sana farzet aşılama yapcak ilaçlar yazılıyo ozaman,aşılama ve tüp bebek ilaçları aynı sadece dozlar yüksek tüp bebekte,sen doktoruna sor hangi ilaçları kullanacak tüp bebek için,ona göre bikısmını ya sivasta yada kendisi yazabiliyo yazsın..bunu yapanlar oldugunu bildigim için söylüyorum canım bi sor istersen

kızlarrrr yardım lütfen ANKARADA pregnyl inesini nerden bulabilirim bu ün igne olmam lazım ama bulamıyorum ne olur bilgisi olan yardım etsinnnn

kızlarrrr yardım lütfen ANKARADA pregnyl inesini nerden bulabilirim bu ün igne olmam lazım ama bulamıyorum ne olur bilgisi olan yardım etsinnnn
canım eczacıya depoları arattır varsa orda vardır ancak,bu igne çok zor bulunuyo,onun yerine ovıtrella diye bi igne var bulamazsan en kötü ihtimal onu al fiyatı sanırım 80 civarı

geçmiş olsun canım. Allah hayırlısıyla sağlıklı bi bebiş versin. şu mübarek günde inş. dualar kabul olur canım.

kızlar hepinizin kandili mübarek olsun.. dualarınız kabul olsun inşallah..

canım eczacıya depoları arattır varsa orda vardır ancak,bu igne çok zor bulunuyo,onun yerine ovıtrella diye bi igne var bulamazsan en kötü ihtimal onu al fiyatı sanırım 80 civarı

herkezin mirac kandili mübarek olsun öncelikle.rabbim tüm dileklerimizi kabul eylesin inş

lovecigim ilgin için tşk edrim.biraz zor oldu ama buldum cok şükür.birde birşey sormak istiyorum şimdi çatlatma ignesi oldum 36 saat sonra ilişki dedi dr preseedi ozaman kullansam acaba bir yan etkisi falan olurmuki igneden dolayı bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

herkezin mirac kandili mübarek olsun öncelikle.rabbim tüm dileklerimizi kabul eylesin inş

lovecigim ilgin için tşk edrim.biraz zor oldu ama buldum cok şükür.birde birşey sormak istiyorum şimdi çatlatma ignesi oldum 36 saat sonra ilişki dedi dr preseedi ozaman kullansam acaba bir yan etkisi falan olurmuki igneden dolayı bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
zannetmem
olmaz bence...hadi bakalım inşallah...

herkesin miraç kandili mübarek olsun dualarla dolsun. Rabbim dualarımızı kabul etsin hepimizin göbüşleri dolsun inşallah. AMııııııııııııN

tayfçığım nasılsın nasıl hissediyorsun?

herkesin miraç kandili mübarek olsun dualarla dolsun. Rabbim dualarımızı kabul etsin hepimizin göbüşleri dolsun inşallah. AMİİİİİİİİİİİİN

tayfçığım nasılsın nasıl hissediyorsun?

amiiinnn...iyiyim kybelecim..şimdilik sorun yok gibi..sen de iyisindir umarımolumunekankayizsmile

X