Preseed kullananlar

esra canım benim ben iki defa hamile kaldım, ilkini maalesef kalbi durduğu için kucağıma alamadım. her ikisinde de preseed kullandım ve ikincisin de doktora yumurtlama takibi yaptırdım...

ilkinde takibi evde ben kendim test çubukları ile yaptım. test çubuklarını internetten çok uygun fiyata veya eczaneden temin edebilirsin..

ilk bebeğimde incir kürü uyguladım kendime. ama maalesef kist oluştu... eşime de keçiboynuzu kürü ve pekmezi yedirdim. mümkün mertebe protein ağırlıklı beslendim. et v.b...

birde burada ki arkadaşlarımdan canım ebru bana ilişkiden önce eşine acı türk kahvesi içir spermleri hareketlendiriyor demişti.uyguladım ama bende eşimle hüpürdettim:))))

ilişkiden sonra yumurtladığım tarafa yarım saat 1 saat süresince yattım, ve o gün banyo yapmadım.. (Allah affetsin) ondan sonra ki günlerde de sıcak ve uzun banyolar yapmadım. kritik dönem 6 gün...

birde peygamber efendimizin hamile kalmak isteyenler sirke, ekşi ve yoğurt tüketmesin diye bir sözü vardı (inşallah doğru yazmışımdır) buna dikkat ettim..

ay ne çok yazmışım.. canım benim önemli oaln şeylerden biride pozitif olman.. kafaya takınca olmuyor. ben çok zaman tuvallette elimde test çubuğu ile ağlamışımdır:KK43:(( 8 ay deneyip olmayınca akışına bıraktım ve yavrucuğum geldi..
o nedenle rahat olmaya çalış kısmetinde varsa gelir sıpan:)) bari bu süre zarfı içinde yıpratma kendini.. biliyorum bir süre sonra insan çevresindekilerin sorularından bunalmaya başlıyor. uzaklaşmak istiyorsun herkezden.. ama bu süreçte belki senin sınavın. sadece Allahtan hayırlısını dile.. o emin ol ki hayırlı bir zamanda hayırlısını nasip ediyor..

mrb arkadaşlar nasılsınız.cok güzel şeyler paylaşmışsınız imrendim valla.
arkadaşlar benim sizlere bir sorum olacak bilgisi olan arkadaşlar ne olur yardım edin
ben bu ay 8 de çatlatma ignesi oldum.ama hiç akıntım falan olmadı gecen ay igne olduktan sonra cok fazla akıntım olmuştu.acaba yumurtam çatlamadımıki bu ay.yani catlamasını anlamak için akıntı şartmı.ne olur bi cevap yazın bu ayında boşa gittigini düşünmek deli ediyor beni

tayf geçmiş olsun canım. görünce çok üzüldüm. hamile kalman umut olmuştu. demek ki zamanı var canım. Allah hayırlısıyla sağlık evlatlar versin hepimize.

tayf geçmiş olsun canım. görünce çok üzüldüm. hamile kalman umut olmuştu. demek ki zamanı var canım. Allah hayırlısıyla sağlık evlatlar versin hepimize.

canım arkadaşım...teşekkür ederim iyi dileklerine...hamile kalmam umut olmuştu farkındayım,keşke sürdürebilseydim.. ama yılmak yok dönüp geriye bakmakta yok..lütfen kimse umutsuzluğa kapılmasın,biz bu yola baş koyduk evelallah, YOLA DEVAM...Allah büyüktür deyip elimizden geleni ardımıza koymayacağız..adımı hamişler listesinde görmek inanılmazdı benim için, o listede hepimize yeticek yer var yeter ki zamanı gelsin..inşallah tekrar başarıcam ve inşallah benim için çok daha önemli hep beraber başarıcaz...düşük yaptığım günün akşamında daha pre seed siparişlerimi verdim,tamam bu yol çok çetin bir yol ama bende cevval bi savaşçıyımdır hani :eek:..ööyle yılmak,yorulmak ağlamak sızlamakla harcayacak enerjim yok,yolun sonunu görmem lazım..sizde bu gibi durumlardan etkilenmeyin ne olur,aksine daha da güçlü hissediyorum artık kendimi..

yaaa ben bu karakteri çok seviyorum tam da ruh halimi yansıtıyo..kızlar baksanıza şunun şirinliğine...:eek::eek::eek: ....

bide bu zıpıra bayılıyorum bundanda bi parça var içimdesempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

esra canım benim ben iki defa hamile kaldım, ilkini maalesef kalbi durduğu için kucağıma alamadım. her ikisinde de preseed kullandım ve ikincisin de doktora yumurtlama takibi yaptırdım...

ilkinde takibi evde ben kendim test çubukları ile yaptım. test çubuklarını internetten çok uygun fiyata veya eczaneden temin edebilirsin..

ilk bebeğimde incir kürü uyguladım kendime. ama maalesef kist oluştu... eşime de keçiboynuzu kürü ve pekmezi yedirdim. mümkün mertebe protein ağırlıklı beslendim. et v.b...

birde burada ki arkadaşlarımdan canım ebru bana ilişkiden önce eşine acı türk kahvesi içir spermleri hareketlendiriyor demişti.uyguladım ama bende eşimle hüpürdettim:))))

ilişkiden sonra yumurtladığım tarafa yarım saat 1 saat süresince yattım, ve o gün banyo yapmadım.. (Allah affetsin) ondan sonra ki günlerde de sıcak ve uzun banyolar yapmadım. kritik dönem 6 gün...

birde peygamber efendimizin hamile kalmak isteyenler sirke, ekşi ve yoğurt tüketmesin diye bir sözü vardı (inşallah doğru yazmışımdır) buna dikkat ettim..

ay ne çok yazmışım.. canım benim önemli oaln şeylerden biride pozitif olman.. kafaya takınca olmuyor. ben çok zaman tuvallette elimde test çubuğu ile ağlamışımdır:KK43:(( 8 ay deneyip olmayınca akışına bıraktım ve yavrucuğum geldi..
o nedenle rahat olmaya çalış kısmetinde varsa gelir sıpan:)) bari bu süre zarfı içinde yıpratma kendini.. biliyorum bir süre sonra insan çevresindekilerin sorularından bunalmaya başlıyor. uzaklaşmak istiyorsun herkezden.. ama bu süreçte belki senin sınavın. sadece Allahtan hayırlısını dile.. o emin ol ki hayırlı bir zamanda hayırlısını nasip ediyor..

selma88 canım senin adına çok üzüldüm ama bak yine hamile kalmışsın.nişallah Rabbim o günleri hepimize gösterir.ayrıca ben test çubuklarını eczanede sordum yok dediler öyle bişey.bende eşime keçiboynuzu kürü uyguladım birde arısütü bal polen duymuştum ondan aldım ama elşim biraz içip bıraktı.incir kürü yaptım onuda yarım bıraktı şu anda doktorun verdiği ilaçları kullanıyor(klomen parlodel) inşallah onlardan bi fayda görürüz.bu bilgiler için sağol hepsini deniycem inş.artık üzüle üzüle mahvoldum.ama artık şu son zmanlarda fazla kafama takmıyorum çok üzülmüyorum hastalanacağım zaman bile beni korkutmuyor artık eskisi gibi.belkide Rabbim sabır veriyor.bu bizim sınavımız ve inşalla bu sınavı başarıyla veririz ALLAH'IN İZNİYLE.AMİİNN.canım sanada ne kadar teşekkür etsem azdır bu opikte bana en çok yardımcı olan kişi sensin.ALLAH senden razı olsu içimi ferahlattın ya Rabbimde senin içini ferahlatsın.

günaydın kızlar

tayf canım inşallah gene başaracaksın

denizxx canım benimde genelde akıntı fazlalaşır çatlama günlerinde ama illa artacak diye bişey yok,sonuçta igneni vurulmuşsun bence çatlamıştır ama genede doktora git istersen için rahat etsin

Kızlar selam nasılsınız? Çalışmalar nasıl gidiyor?

selma canım güzel duaların için teşekkür ederim, inşallah seninki de sağlıklı, hayırlı ve salih bir evlat olur, korkularım bitmiyor, rabbim neylerse güzel eyler.

özgecim inanıyorum ki rabbim bu duyguyu en güzel şekilde sana da yaşatacak, sadece kafandan olumsuz düşünceleri sil, olavağına inan, canım benim bebekler günlerine göre 1 hafta önde çıkıyorlar, yani şu an inşallah 12 hafta 6 günlük gibiler, doktor %90 kız dedi, belki de küçük pipili oğlanlardır bilemeyiz tabi, benim için cinsiyet hiiiç önemli değil, yeter ki sağlıklı hayırlı olsunlar :)

Kızlar selam nasılsınız? Çalışmalar nasıl gidiyor?

selma canım güzel duaların için teşekkür ederim, inşallah seninki de sağlıklı, hayırlı ve salih bir evlat olur, korkularım bitmiyor, rabbim neylerse güzel eyler.

özgecim inanıyorum ki rabbim bu duyguyu en güzel şekilde sana da yaşatacak, sadece kafandan olumsuz düşünceleri sil, olavağına inan, canım benim bebekler günlerine göre 1 hafta önde çıkıyorlar, yani şu an inşallah 12 hafta 6 günlük gibiler, doktor %90 kız dedi, belki de küçük pipili oğlanlardır bilemeyiz tabi, benim için cinsiyet hiiiç önemli değil, yeter ki sağlıklı hayırlı olsunlar :)

anjelicccc canım merhaba,tesadufen bakayım dedim foruma,senin hamile olduğunu gördüm.çookk mutluu oldumm.tebrik ederim..
benimde kızım 4 aylık oldu.ah ne günlerdi ya, ne paniktim.bu forumda ne cok yorumlar yazdım.Artık bakamıyorum ama dualarım bebek sahibi olmaya çalışan tum arkadaslarımla.,
görüşmek üzere..

selma fıstık nasılsın?nasıl gidiyor?

Duygucum saol canım, senin o paniklerini unutur muyum ama hamilelik panik halinde çok zor geçer, bak anne oldun bile, Allah bize da nasip etsin inşallah.

CETREFİLLİ AYŞEM ...neler yaptın meraktayım şeker inşallah iyisindir..

anjelic canım ben iyiyim.. sadece ayaklarım inanılmaz şişiyor ve tabanlarım çok acıyor:KK43:(( bunada şükür diyorum...
asıl sen ne yapıyorsun? var mı bulantın, baş dönmen falan?? havalarda çok sıcak dikkat et kendine...
canım benim iki bebek taşımak daha zordur...

ayşe evet bende merak ediyorum seni..

tayf sen nasılsın canım?

kızlarr bende bu ay presedd kullanmaya başlıyorum 2 gün sonra başlıcam inşalah çokta umutluyumm
benide listenizeee eklesinizeeeee nolurrr:kedi:

selmacım evde olduğum için sıcakların farkında olmuyorum şükür, iki bebekle nasıl olacak ilerleyen haftalarda hayal edemiyorum inan :) sen de bol su iç, sık sık dinlen, ben de 2 haftaya kadar işe başlıycam, ne yapıcam o zaman bilmiyorum yaaaa :KK43:

ayşem bir haber ver kendinden yaaa, msn de de yoksun, iyisin inşallah canım ?

anjelic canım ben iyiyim.. sadece ayaklarım inanılmaz şişiyor ve tabanlarım çok acıyor:KK43:(( bunada şükür diyorum...
asıl sen ne yapıyorsun? var mı bulantın, baş dönmen falan?? havalarda çok sıcak dikkat et kendine...
canım benim iki bebek taşımak daha zordur...

ayşe evet bende merak ediyorum seni..

tayf sen nasılsın canım?

anjelic iyiyim şeker sende de iyidi:Saruboceq:r umarım herşey..cetrefilli ayşemi çok merak ediyorum ,acaba neler yaptı,nasıl,iyimi diye...umarım herşey çok güzel gidiyodur...

selam kızlar
ben memlekete geldim şükür,yola çıkmadan bişeyler yazmıştım buraya ama silinmiş,bugün geldi benim kırmızılar doktorumuda ayarladım yarın kısmettese başlıyorum inşallah ayşecimle beberaber bizde kavuşuruz bebeklerimize bize bol bol dua edin

slm kimse varmı orda ben pre seed hakkında bilgi edinmek istiyorum bilen varmı acaba
canım preseed spermlerin geçişini kolaylaştıran bi jel kiminde işe yaradı kiminde yaramadı nasip işte denemekte fayda var diye düşünüyorum,ilk sayfada daha ayrıntılı bilgi var

selam kızlar
ben memlekete geldim şükür,yola çıkmadan bişeyler yazmıştım buraya ama silinmiş,bugün geldi benim kırmızılar doktorumuda ayarladım yarın kısmettese başlıyorum inşallah ayşecimle beberaber bizde kavuşuruz bebeklerimize bize bol bol dua edin

hadi bakalım inşallah hayırlı haberlerini en kısa zamanda alırız canım..:sm_cool::nazar::nazar:

X