Preseed kullananlar

canım bu preseed eczanelerde bulabiliyormusun.bulduysan hangi eczaneden aldın yerini bilsem bende alırım.bide fiyatı ne kadardı canım.
çok umutluyum ama bide bu ilacı bulabilsem.almak için eşimi ikna edemedim ilaç deyince kızıyo başka şakillerde anlatıyorum anlamıyor
ne yapacağımı bende bilmiyorum şaşırmış durumdayım.
inşalah rabbim tez zamanda verirde çok aratmaz çok uğraştırmaz.tek dileğim o.
Rabbbim kimsenin kucağını boş bırakmasın ve dileyene hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

esra 1989,
inşallah güzel duanı GÜzel Allahım kabul eder... eşine söylemeden kullanamıyormusun:))

esra 1989 cnm eczaneden ecza deposundan sipariş etmelerini rica edersen iyi olur. ecz.cılar pek bilmiyor. fiyatı 130 tl.

selam kizlar,

sans eseri bu topigi buldum bizde 2 kere asilama yaptirdik, tutmayinca rahim filmi cektirdim, sol kanalim tikaliymis dr. onu basincla acmis, birde rahimde duzensizlik gormus, histeroskopi ameliyati oldum 1 ay evvel, simdi bu cmt de uzun protokol mikro-enjeksiyona gectik, ama bu jel gercekten ise yariyor mu kizlar?

selam kızlar ...

bebişi kaybettim...düşükten bir gece önce ne yazık ki allerji nöbeti geçirdim..hamile olduğumu öğrendiğim gün başlamıştı ufak ufak ama bir gece önce tepe yaptı maalesef..sabah kalktığımda da kanamam başlamıştı ama yerleşme kanaması olduğunu düşündüm ilk ,sonra kanama artınca kan tahlili yaptım ve değerin düşüşe geçtiğini gördüm..doktorum kan tahlilleri istedi,biyokimyasal gebelik olduğunu söyledi ve üzülmememi öğütledi..doğal seleksiyon yani..bu yaşta hamile kalabiliyo olduğumu öğrenmek bile çok değerli birşeymiş,bir ay dinlen sonra devam dedi..genellikle bu tür bir hamileliklerden kısa süre sonra hamile kalınabiliyormuş tekrar..ama şu allerji sorununu bi halledelim dedi..yalnız benim allerji sorunum dönemsel yani ilaç filan fayda etmez...nolucak bende bilemiyorum açıkçası...offfffffff ki ne offfffffffff...allahım sen büyüksün yaaa ne diyiim..

günaydın güzeller,

tayf canım sıkıntı yapma.. bende geçirdim kanama hatta bebeğim gitti diyerek ağladım durdum dr gidene kadar.. ama çok şükür Allah izin verdi ve kaldı benimle...

yat dinlen, iyi gıda al... canı habersiz bırakma bizi...

anjelic canım nasılsın:))) ya şu hikayeni anlat bakalım... nasıl oldu bu iş? preseed le mi onsuz mu?

selmam canım biz iyiyiz şükür, bugün ense kalınlıkları ölçüldü, herşey yolunda, bu arada dokotr %90 ikisi de kız dedi:KK1: canım ben daha önce anlatmıştım atlamışsın sanırım, biliyorsun bende rahim duvarında kalınlaşma sorunu vardı, histereskopi ile varolan yapışıklıklar açıldı, o nedenle aylardır hamile kalamıyormuşum, doktorum 1 aylık bir hormın tedavisi uyguladı düzelmesi için, sonra regl oldum ve o ay hamile kalmışım, preseed kullanmadım, malum düzelince tüp bebek düşünüyordum ama Rabbimin mucizeleri bitmiyor, bir değil iki melek gönderdi, tek endişem sonuna kadar sağlıkla gidebilmek, sizlerin duasına ihtiyacım var:Saruboceq:

günaydın kızlar
ben çok şükür sınavı atlattım,iyi geçti sayılır,üstümden koca bi yük kalktı sanki

tayf canım seyahat,iş,güç herşeyi bi kenara bırak bol bol dinlen canım,kötü düşünme genelde oluyo bu ama kendine mutlaka dikkat et,bi süre çalışma,canım inşallah bebişin seni hiç bırakmaz

anjeli canım nasılsın? hafta sonları genelde kimse olmuyo buralarda,hamilelik nasıl gidiyo valla hiç anlatmadın bize nasıl oldu,ilaçta kullanmadın sanırım,darısı bize diyelim inşallah

Özgecim ben iyiym canım, sınavı atlatmışsın, hadi geçmiş olsun, inşallah yüksek bir puan alırsın, canım yukarıda bzim ufaklıkların hikayesini yazdımkaydirigubbakcemile2
selam kızlar ...

bebişi kaybettim...düşükten bir gece önce ne yazık ki allerji nöbeti geçirdim..hamile olduğumu öğrendiğim gün başlamıştı ufak ufak ama bir gece önce tepe yaptı maalesef..sabah kalktığımda da kanamam başlamıştı ama yerleşme kanaması olduğunu düşündüm ilk ,sonra kanama artınca kan tahlili yaptım ve değerin düşüşe geçtiğini gördüm..doktorum kan tahlilleri istedi,biyokimyasal gebelik olduğunu söyledi ve üzülmememi öğütledi..doğal seleksiyon yani..bu yaşta hamile kalabiliyo olduğumu öğrenmek bile çok değerli birşeymiş,bir ay dinlen sonra devam dedi..genellikle bu tür bir hamileliklerden kısa süre sonra hamile kalınabiliyormuş tekrar..ama şu allerji sorununu bi halledelim dedi..yalnız benim allerji sorunum dönemsel yani ilaç filan fayda etmez...nolucak bende bilemiyorum açıkçası...offfffffff ki ne offfffffffff...allahım sen büyüksün yaaa ne diyiim..

Tayf canım çok geçmiş olsun ama inan bunda da bir hayır var, hamile kalabiliyorsun bunu öğrendin, bundan sonra inşallah daha kolay hamile kalacaksın, üzülme, ben 2 gebelik kaybı yaşamış bir insanım, inan ilerleyen aşamalarda kaybetmek en yıkıcısı, geçmiş olsun.

selam kızlar ...

canımm gecmıs olsun cokk uzulme bırı tuttuysa gene tutarr kısmet herseyyyy canımm allah saglık versınn uzuzlme sakınn

günaydın,

tayf canım çok geçmiş olsun. güzel Allahım sağlıcakla tekrarını yaşatsın.. dr çok doğru söylemiş. hamile kalabiliyorsan er veya geç inşallah bir bebişin olacak.. Allah yardımcın olsun..

anjelic canım,
gözünaydın:)) nasıl güzeldir ikiz annesi olmak:))) hemde kız evladı.. güzel Allahım bahtlarını açık etsin.. kısmetli, bereketli, nurlu bebekler olsunlar.Allah yolunda hayırlı kullar, analarına, babalarına, atalarına hayırlı nesiller olsunlar.. ben kendi bebeişim için hep böyle dua ederim. senin bebeklerin içinde aynı şeyleri diliyorum canım benim..

esra 1989,
inşallah güzel duanı GÜzel Allahım kabul eder... eşine söylemeden kullanamıyormusun:))

amin canım amin inşallah seninde bu güzel duanı kabul eder Rabbim.eşime nasıl bişey olduğunu anlatmaya çalışıyorum ki onu satın alabileyim ama anlatamıyorum yada o anlamıyor.eşim doktoruna preseed den bahsetmiş dr.da kızmış benden habersiz ilaç kullanma diye.ben bi türlü anlatamadım ilaç değil diye ama gözüyle görmeyene kadar inanamaz.bi bebişim olsaydı bu kadar şeyle uğraşmazdım bu kadar zorluğa katlanmazdım ama malesef başa gelen çekiliyo.vardır bundada bi hayır.bıktım artık başkasının kucağına karnına çocuğuna bakmaktan YA SABIR

esra canım,
aynı duyguları bende yaşadım. o nedenle seni çok iyi anlıyorum.. erkekler bu konularda daha rahatlar ne hikmetse.. ben bu jeli kullandım ama eşime söylemedim.. biliyorum ki söyleseydim bir sürü kuruntu yapacak va yaşamış olduğumuz tüm sıkıntıları belki de buna bağlayacaktı... preseed sonuçta bir vesile.. verenin Allah olduğunu hepimiz biliyoruz..
bir de dr ların bana sormadan bişey kullanmayın zihniyetine bazen şaşırıyorum. birçoğu altarnatiflere sıcak bakmıyor.. bazılarının uygun gördüğü ilacı bir değer kesinlikle kullanma diyor..

canım gerekirse eşine söyleme..yumurtlama günlerini iyi takip et. evde ki testlerden uygula veya dr takip yaptır.. yediklerine dikkat et.. yatış pozisyonuna ...

inanıyorum ki güzel Allahım bu kadar gönülden isteyen kullarını boynu bükük bırakmayacaktır..

günaydın kızlar

tayf çok üzüldüm canım benim,nediyecegimi gerçekten bilemiyorum ama yılmak yok sen bunu 3. kez tekrar başaracaksın buna gerçekten inanıyorum preseede devam canım inşallah gene olucak

anjeli canım kızlar geliyomuş ama erken degilmi ne çabuk belli oldu cinsiyetleri,bende hep bi kızım olsun istemişimdir inşallah herkez tadar bu duyguyu

selmacım umarım sende iyisindir canım demek çok az kaldı işten ayrılmana,seni artık buralarda göremiyecekmiyiz

selam kızlar ...

çok üzüldüm inan ki.ne dieceğimi bilemiyorum.zaten böyle durumda ne teselli edr ki.ama hamile kalabiliyor olman bile ii düşünmene bir sebep.düşüğüm arkası gelir derler.inş. öyle olur canım kendine çok dikkat et üzme sakın...

tayf cnm çok üzüldüm ama elden bişiy gelmiyor. herşeyin hayırlısı. Rabbim sabır versin.

love özge canım benim ben burayı sizleri bırakırmıyım:))) evdende internete girebiliyorum...daha sizlerle paylaşacak çok şeyimiz var :)))

kızlar ben daha hasta olmadım ama demın gene tes yaptım tek cızgı gene yanı bıseyokk galıba doktor yolları göruncek bana bır hafta daha olmassamm

esra canım,
aynı duyguları bende yaşadım. o nedenle seni çok iyi anlıyorum.. erkekler bu konularda daha rahatlar ne hikmetse.. ben bu jeli kullandım ama eşime söylemedim.. biliyorum ki söyleseydim bir sürü kuruntu yapacak va yaşamış olduğumuz tüm sıkıntıları belki de buna bağlayacaktı... preseed sonuçta bir vesile.. verenin Allah olduğunu hepimiz biliyoruz..
bir de dr ların bana sormadan bişey kullanmayın zihniyetine bazen şaşırıyorum. birçoğu altarnatiflere sıcak bakmıyor.. bazılarının uygun gördüğü ilacı bir değer kesinlikle kullanma diyor..

canım gerekirse eşine söyleme..yumurtlama günlerini iyi takip et. evde ki testlerden uygula veya dr takip yaptır.. yediklerine dikkat et.. yatış pozisyonuna ...

inanıyorum ki güzel Allahım bu kadar gönülden isteyen kullarını boynu bükük bırakmayacaktır..
selma88
evet canım bizi yine en iyi biz anlarız ve erkekler öyle herşeyi kuruntu yapıyorlar.sen nasıl hamie kaldın preseed sayesinde mi?.. canım çok zamanım olmadığı için okuyamadım geçmişi tabi sayfalarda uzun.eşine söylememkle çok iyi yapmışsın.herşeyin hayırlısı.Rabbim hiçbirşeyi sebepsiz yaratmaz demekki o sebep olmuş vede demekki zamanı gelince oluyormuş.
şu anda dr. gitme imkanım yok ama evde yumurtlama testini nasıl yapabilirim acaba.bazı dönemler yumurtlama olduğunu anlıtyorum ama her zaman olmuyor arada bir.
sen herhangi bir kür yada özellikle bişey yedinmi yada eşine yadirdinmi?yatarkende belimin altına yastık koyuyorum.çok çok çok teşekkür ederim ALLAH SENDEN razı olsun bana yardımcı olduğun için derdime ortak olduğun için detleşmeye çok ihtiyacım vardı bunalmöıştım.güzel duan için tekrar .teşk.canımRabbim sanada sağlıklı hayırlı evlat nasib eder inşallah canım opuyorumnanaktan:

kızlar aranızda eşi çamlıca hospitalium hastanesine ürolog bülent mestçi'ye giden varmı?giden varsa nasıl memnunmu.çok kişiden duydum çocuk sahibi yaptığını.inşallah bizide çocuk sahibi yapar.tabi önce ALLAH'A sonrada doktorlara emanetiz!...

X