Preseed kullananlar

kızlar slm bende daha hasta olamadım temmuz 1veya 2 olmama lazımdı ama 10 gun dolsun dıye beklıyorumm pre ssedle aldım testen yaptım tek cızgı cıkdıı belkı hava değişimindendır dıye beklıyorum tataıle gıttım geldım cunkuu hamıle kalan arkadasımız adınada cok sevındımm allah analı babalı buyuytmekyı kucagına almayı nasıp etsın ınsallahh bızede versın tabııııııııııııııı
mavişim senin günün mü geçti bi tanem??

aaaaaaaaaaa..mavişim ewet senin günün geçmiş ve bence sen hamilesin hayatım...preseed ile gelen hamilelik testleri o kadar dandik ki ben onlarda 3 tane yaptım ikinci çizgi halüsünasyon gibi geldi...yani o kadar silikti ki anca balkonda gün ışığında o da var la yok arası görünüyo gibiydi yada bana öyle geldiii....canııııımmmm sen hamilesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnn.....ay içimden böyle söylemek geldi valla...

MAVıŞıM.. şimdi tekrar pre seed in hamilelik testinden yaptım hala görülemeyecek kadar silik...çok dandik bi testmiş yaaa...bence hamiş olabilirsin bi kan testi yap derim...çünkü günün çok geçmiş yavrucum..inanma sen bu salak testlere ...

MAVİŞİM.. şimdi tekrar pre seed in hamilelik testinden yaptım hala görülemeyecek kadar silik...çok dandik bi testmiş yaaa...bence hamiş olabilirsin bi kan testi yap derim...çünkü günün çok geçmiş yavrucum..inanma sen bu salak testlere ...

ne bılım 7 gun gecdı ama benım arada böle oluyodu ama bu sefer göguslerım hıc sısmedı ve hıc agrım yokk normalde 1 hafta öncesınden baslar benım agrılarım ama nebılım bırazdaha beklımdee tataıldeydım cunku hava değişimidir belkıı

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende preseed kullanıyorum ne olur benide ekleyin listenize beklenmeyen regl tarihim 28 temmuz.

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende preseed kullanıyorum ne olur benide ekleyin listenize beklenmeyen regl tarihim 28 temmuz.

tarihimiz aynı canım. bir kişi daha vardı listede özlem diye bi arkadaştı sanırım. hadi bakalım temmuzda hamiş patlaması yaşayalım pressedle. ilk defa bu ay mı kullanıcaksın pressedı. benim bu ay 2. defa kullanıcam. hsg de çektirdim. hayırlısı olsun bakalım.:hulya:

kızlar slm bende daha hasta olamadım temmuz 1veya 2 olmama lazımdı ama 10 gun dolsun dıye beklıyorumm pre ssedle aldım testen yaptım tek cızgı cıkdıı belkı hava değişimindendır dıye beklıyorum tataıle gıttım geldım cunkuu hamıle kalan arkadasımız adınada cok sevındımm allah analı babalı buyuytmekyı kucagına almayı nasıp etsın ınsallahh bızede versın tabııııııııııııııı

kız şu ince olanlar pek güvenilir gelmiyor bana da. kaset tipi dedikleri daha güvenilir. geç döllenmeyse ondan da çıkmıyordur belki. haberini bakliyoruz. hayırlısı canım.

ayşem canım arkadaşım, Rabbim çıktığın yolda meleğini göndersin inşallah sana, kalpten inanıyorum ki ellerin boş kalmayacaki yalnız bu tedavide işin sırrı stres yapmaman, dünyanın sonu diye düşünme, buraya kesinlikle girme, olumsuz örnekler, düşünüp kendini üzme, sürekli dua et ve transferden sonra içindeki bebeğinle konuş, ben sık giremiyorum ama girdikçe msn e bakıcam, senin için sürekli dua edicem, Allahım bu yolda emek verenleri geri çevirmez inşallah.

selmam canım nasılsın, neler yapıyorsun, göbişi büyütmüşsün epey, ben de p.tes, ikili test için gidicem hayırlısıyla, benimkiler gününden 4-5 gün önde gidiyorlar, öptüm seni.

tarihimiz aynı canım. bir kişi daha vardı listede özlem diye bi arkadaştı sanırım. hadi bakalım temmuzda hamiş patlaması yaşayalım pressedle. ilk defa bu ay mı kullanıcaksın pressedı. benim bu ay 2. defa kullanıcam. hsg de çektirdim. hayırlısı olsun bakalım.:hulya:

AYY İNŞ DEDİGİN OLUR CANIM.GECEN AY 2 KERE KULLANMIŞTIM AMA YUMURTLAMA GÜNÜNÜ KACIRDIM KALANLARIDA BU AY KULLANACAGIM YARIN YADA CUMA GÜNÜ CATLAMA İNESİ OLACAM İNŞ NASİP OLURSA OZAMAN KULLANIRIM.:dance:

ne bılım 7 gun gecdı ama benım arada böle oluyodu ama bu sefer göguslerım hıc sısmedı ve hıc agrım yokk normalde 1 hafta öncesınden baslar benım agrılarım ama nebılım bırazdaha beklımdee tataıldeydım cunku hava değişimidir belkıı

inş hamilesindir canım güzel haberler verirsin bizlerede.

Son düzenleme:
kızlar bende bu hafta sonu tatile gidecem inşallah dönüşte bende preseeed alacam çok heyecanlandırdı bu beni ne bileyim bunca insan hamiş kaldıysa bana da vesile olur diye düşünüyorum

ben iyiym canım yaa, ilacın bitmesine 8 gün kaldı. 5 gün sonra lucrine (göbekten igne vurmaya) baslıycam. çok gerginim, işyerinde de bir iki sey oldu. ve sanırım normal yollarla adetimin gelme zamanları ya onun da gerginligi olabilir. dünü çarşamba sanıyordum salıymış, bugüne perşembe diye basladım carsamba imiş:) yani bir an önce cuma olsun, hayırlısıyla yola cıkalım istiyorum. isten de sivastan da cok sıkıldım. tüp bebek öncesi kısa da olsa bir tatil cok iyi gelecek bana..

canım benim sen de kendini rahatlatmaya calıs, inşallah iyi bir puan alacaksın ve tayininiz de cok güzel bi yere cıkacak.. noolur bana hersey cok güzel olacak diyin:))) hayırlısıyla herşey cok güzel olacak:)
herşey tabii ki çok ama ÇOOOOOOOOOOOOOOKKK GÜZEL OLUCAK cetrefilli ayşem..hatta o kadar güzel olucak ki rahatsız oLuCAksINsempatiksalakcinnisempatiksalakcinni :))))))))

AYY İNŞ DEDİGİN OLUR CANIM.GECEN AY 2 KERE KULLANMIŞTIM AMA YUMURTLAMA GÜNÜNÜ KACIRDIM KALANLARIDA BU AY KULLANACAGIM YARIN YADA CUMA GÜNÜ CATLAMA İNESİ OLACAM İNŞ NASİP OLURSA OZAMAN KULLANIRIM.:dance:

iğne olunca kaçırman zor tabi. dr. un dediği günlerde kullanırsın inşallah faydasını görürsün canım. benim teyzemin kızı da 2. çatlatma iğnesinde hamile kaldı şu an 3,5 aylık. darısı bilerin başına.

kızlar ben bu ay bi de yakı yapıştırcam belime. sıcak tuttuğu için iyi diyorlar. bununla ilgili bi topik var orda gördüm aklıma düştü bakalım. deneyecem bu ay.

geçmişi okuyorsunuzzz sanırımm. kimseden cvp yok :KK43:

Son düzenleme:
X