Preseed kullananlar

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay
32-:nazar:buzma_vi
33-:nazar:sezen10
34-:nazar:papatyaa10
35-:nazar:nevetna
36-:nazar:hilalbebik
37-:nazar:maviumutolsun

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

love27.............................................................30 Haziran
hatice_48.........................................................02 Temmuz
mavisimmm........................................................02 Temmuz
tayf..............................................................04 Temmuz
cetrefilli..........................................................16 Temmuz
yasekase..........................................................23 Temmuz
catdog............................................................
gncam.............................................................
guzel83...........................................................
edut..............................................................
busecan...........................................................
deryaberil
xxnezo
ebrubu
apaydın
aytug
armila85
emrina............................................................
azra2206.........................................................
littleangel......................................................
ronya.............................................................
deniko.............................................................
Ozlemyalcinkaya...................................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)

deryaberil
xxnezo
ebrubu
apaydın
aytug
armila85

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

ÇETREFİLLİ CANIM HENÜZ ADET OLMADIM BEN İSMİM LİSTEDE KALSIN OLURMU HABER VERECEĞİM 28 HAZİRANDI inşallah gelmezzzzzzzzz

özgecim bu aralar topiğe pek girmek istemiyorum, msn kullansan ordan konusurduk, aslında keyfim yerinde, pek düşünmemeye calısıyorum bebek mevzuunu...cumartesi misafirm vardı, dün de temizlik yaptım aksam sinemaya gittik, çıkışta da wenice diye bi cocuk magazası var ya sivasa yeni acılmıs, hersey pek bi ucuzdu, 3 tane tulum 14 liraydı, aldım valla, aslında ben karsıyım dogmamıs bebeye don biçmeye ama dayanamadım:)) inşallah giydirmek kısmet olur... onları da oturma odasının koltuguna koymustum aksam, sabah görünce içim acıldı, mutlu oluyor insan. allah hepimizi cocuklarımızla mükafatlandırsın:)
canım inşallah en yakın zamanda giydirirsin o tulumları
dün hesap yaptım benim aşılama işlemi agustos 2-3 civarı olucak yani agustos 15 herşey belli olur pek bi ümidim yok ama genede kaptırcam kendimi sanırım..hayırlısı artık umarım agustosa hepimiz hamile başlarız
catdog da tüpe başlamıştı inşallah onunda güzel haberini alırız

ÇETREFİLLİ CANIM HENÜZ ADET OLMADIM BEN İSMİM LİSTEDE KALSIN OLURMU HABER VERECEĞİM 28 HAZİRANDI inşallah gelmezzzzzzzzz
inşallah canım, tarih geçti diye alta aldım, inşallah üst listeye yazarız adını, habersiz bırakma bizi:)

canım inşallah en yakın zamanda giydirirsin o tulumları
dün hesap yaptım benim aşılama işlemi agustos 2-3 civarı olucak yani agustos 15 herşey belli olur pek bi ümidim yok ama genede kaptırcam kendimi sanırım..hayırlısı artık umarım agustosa hepimiz hamile başlarız
catdog da tüpe başlamıştı inşallah onunda güzel haberini alırız

ya özgecim nolur umutlu olalım noluuuuur, ben de sanırım agustosun ortalarında test yapıcam, inşallah hersey istedigimiz gibi olur canım benim. ben aslında tarihleri sürekli sayıp duruyordum ama yumurta toplama gününden sonra transfer ne zaman olacak o değişebildiği için saymıyorum artık:) 9 temmuzda izmire gecicez biz, bir kaç gün yakın bi yerlerde denize gideriz, 16 temmuz gibi de adetim gelecek işte, geldiği gün de ankaraya gidicez ve süreç baslıycak allahın izniyle de güzel sonuclar alıcaz inşallah

ben fetih suresini okuyorum, meryemi de okumustum, siz de aklınıza geldikce okuyon kızlar yaa, allah duyuyor bizi ...

inşallah canım, tarih geçti diye alta aldım, inşallah üst listeye yazarız adını, habersiz bırakma bizi:)

ya özgecim nolur umutlu olalım noluuuuur, ben de sanırım agustosun ortalarında test yapıcam, inşallah hersey istedigimiz gibi olur canım benim. ben aslında tarihleri sürekli sayıp duruyordum ama yumurta toplama gününden sonra transfer ne zaman olacak o değişebildiği için saymıyorum artık:) 9 temmuzda izmire gecicez biz, bir kaç gün yakın bi yerlerde denize gideriz, 16 temmuz gibi de adetim gelecek işte, geldiği gün de ankaraya gidicez ve süreç baslıycak allahın izniyle de güzel sonuclar alıcaz inşallah

ben fetih suresini okuyorum, meryemi de okumustum, siz de aklınıza geldikce okuyon kızlar yaa, allah duyuyor bizi ...
canım valla izin ayarlıyoruz ya bende onun için saydım günü gününe
fetih suresi niçin canım,meryem suresini biliyorumda fetih suresini duymadım
ya inşallah herşey güzel olur ayşecim ya birbirimizede dua edilim

canım valla izin ayarlıyoruz ya bende onun için saydım günü gününe
fetih suresi niçin canım,meryem suresini biliyorumda fetih suresini duymadım
ya inşallah herşey güzel olur ayşecim ya birbirimizede dua edilim
http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/354573-kenzulars-fetih-suresinin-mucizesii.html
alıntı:

arap alfabesinin 29 harfinin tümünün yer aldığı ayeti (29.ayet) ihtiva eden iki sureden bir tanesi.

allah resulu (s.a.v) buyuruyor:
bir kimse sure-i feth'in tamamını ramazan ayının birinci gecesi baştan sona kadar okursa ve bu okuyuşunu sırf allah rızası için yaparsa, gelecek aynı güne kadar bir sene müddetle cenabı hakk, o kulunu himayesi altına alır.

velilerden birisi diyorki:
ramazan ayını ilk defa görür görmez bir kimse fetih suresini üstüste 3 defa okursa, cenabı hakk o kulunun rızkını gelecek sene aynı güne kadar bol bol ihsan eder.

evet özgecim bol bol dua edelim birbirimize, allah kabul etsin inşallah. hamilelerin duası kabul olurmus onlar da bizi unutmasınlar...

http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/354573-kenzulars-fetih-suresinin-mucizesii.html
alıntı:

arap alfabesinin 29 harfinin tümünün yer aldığı ayeti (29.ayet) ihtiva eden iki sureden bir tanesi.

allah resulu (s.a.v) buyuruyor:
bir kimse sure-i feth'in tamamını ramazan ayının birinci gecesi baştan sona kadar okursa ve bu okuyuşunu sırf allah rızası için yaparsa, gelecek aynı güne kadar bir sene müddetle cenabı hakk, o kulunu himayesi altına alır.

velilerden birisi diyorki:
ramazan ayını ilk defa görür görmez bir kimse fetih suresini üstüste 3 defa okursa, cenabı hakk o kulunun rızkını gelecek sene aynı güne kadar bol bol ihsan eder.
sanırım uzun bi süre,benim kırmızılar bitsin bende okuyayım
ayşecim inşallah allah dualarını kabul eder canım

inşallah canım rabbim hayırlısı neyse onu versin bugün için dr. dan randevu almıştım mikroenjeksiyon yaptırmk istiyorum tedavi aşamalarını falan öğrenecektim ama regl olmadım hiç geçmezdi böyle bakalım ne olacak dua edin kızlar bana lütfen.perşembe eşimin memleketine bitlise gidicez orada herkese haberi vermeyi çok isterim

sanırım uzun bi süre,benim kırmızılar bitsin bende okuyayım
ayşecim inşallah allah dualarını kabul eder canım
canım yok cok uzun deili meryem daha uzun, bu arada sen adet oldun muakannehir
inşallah canım rabbim hayırlısı neyse onu versin bugün için dr. dan randevu almıştım mikroenjeksiyon yaptırmk istiyorum tedavi aşamalarını falan öğrenecektim ama regl olmadım hiç geçmezdi böyle bakalım ne olacak dua edin kızlar bana lütfen.perşembe eşimin memleketine bitlise gidicez orada herkese haberi vermeyi çok isterim

inşallah canım hayırlısı olsun, umarım bebegin senledir :emir_bebek:

canım yok cok uzun deili meryem daha uzun, bu arada sen adet oldun muakannehir

inşallah canım hayırlısı olsun, umarım bebegin senledir :emir_bebek:
evet canım cuma geldi biraz erken geldi busefer 24. oldum inşallah gelecek ay erken gelmez

ayrıca tayfcım listede tarihini değiştirmiycem daha gelmemiş adetin yahu, belki gebelik belirtisidir bunlar, inşallah inşallah da öyledir:)

aaah ah cetrefillim keşke öyle olsa ama diil eminim çünkü kendimi boş bir patates çuvalı gibi hissediyorum yinesempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni bu duyguyu iyi biliyorum adet olucam çok eminim şekercim.......yaş ilerleyince adet öncesi ve sırasında yaşanan fiziksel ağrı ve acılar azalıyor ama duygusal belirtiler ağırlaşıyor yani boş patates çuvalı durumu kesinlikle regl belirtisi...benim yaşlarımda daha iyi anlayacaksınlaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

neyse bugün doktoruma gittim,aşılamadan önce tüplerin filmini istedi ve bir antibiyotik yazdı film çektirmeden bir gün önce başlayıp toplam 3 gün kullanıcakmışım...tüplerimin ve yumurtalıklarımın durumu ultrasonda çok iyi görünüyormuş ama belki yüzeyinde varsa birşeyler temizlik olsun diye antibiyotikleyelim dedi...aşılama işini de bir sonraki adetten sonra yani ağustosta yapacakmışız..3 kez üstüste deneyelim dedi ...maliyet herbir aşılama için 700 tl ilaçlar hariç...denemeler boşa çıkarsa tüp bebek düşünelim dedi...semen sonuçlarını iyi buldu ve krugere gerek yok dedi..yeri gelmişken söylemeden geçemiycem doktorum alman hastanesinden çok iyi bir doktor klinik tecrübesi çok fazla,yıllardır da tanırım, güvenim sonsuz beni çok rahatlatıyor sağolsun...istanbul da oturan ve iyi bir doktor arayanlara duyurulur DR. NUMAN BAYAZIT 0-212-219 05 27 NİŞANTAŞI VALİKONAĞI CAD. NO:173 KAT:4 DAİRE:4 YAPI KREDİ PLAZA-VALİKONAĞI TESİSLERİ ....NİŞANTAŞI....vali konağı caddesinin en sonunda muayenehanesi
gönül rahatlığı ile gidebilir isteyenler, muayenesi 160 tl ..muayenehanesi bana çok yakın biyerde ...gözünüz kapalı gidebilirsiniz kızlar,o alıştığımız paragöz doktorlardan diil..

bu arada benim aşılama tarihi bir sonraki adetten sonra yani 7 ağustos gibi oluyor..26 ağustosta doğum günüm ...allahım inşallah bu hediyeyi verirde sevindirir şu garibi bilmiyorumkismile..hayırlısı hepimiz için valla ne diyebilirim ki....allah verecekse de vermeyecekse de hayırlısı olur inşallah...

love 27... yani özgecim aşılama tarihlerimiz birbirine çok yakın,inşallah ayşecimde dahil hepimizinki tutar..umudunu kaybetme şekercim,gerçi ilk aşılama da tutma yüzdesel olarak daha az ama olsun allahın işi belli mi olur..ilki olmazsa ikincisi oda olmazsa üçüncüsü var..hiçbiri olmaz ise tüp bebek gibi bir seçenek daha var be güzelim..allah hepimize yardım edecektir diye umuyorum..moralimizi bozmadan umud etmeye devam...:eek: yani en azından olma ihtimalimiz var..ya yumurtası spermi hiç olmayanlar,tüplerini kaybedenler,rahminin yarısı olmayanlar ne yapsın...kaldıki onların arasından bile çıkıyor hamile kalanlar..allaha şükredip denemeye devam diycez..

Kızlar nasılsınız? Ayşem, özge, selma?

Arkadaşlar ben bu sıralar giremiyorum, zor günler geçiriyorum, dün gece hastanedeydim zaten, serum üstüne serum, Allahın izniyle hanileyim ancak aşırı kanamalarım oluyor, buna rağmen bebeklerim iyi :) İnşallah iyi olacaklar, yaklaşık 10 haftalık olduk, Rabbim inşallah tamamına erdirir, dua edin bize olur mu?
Ayşem beni listeye ekler misin fahri üye olarak, preseed kullanmadım ama olsun:)

bu arada benim aşılama tarihi bir sonraki adetten sonra yani 7 ağustos gibi oluyor..26 ağustosta doğum günüm ...allahım inşallah bu hediyeyi verirde sevindirir şu garibi bilmiyorumkismile..hayırlısı hepimiz için valla ne diyebilirim ki....allah verecekse de vermeyecekse de hayırlısı olur inşallah...
canımmmm inşallah ceydacım inşallah güzelim yaaaaa
love 27... yani özgecim aşılama tarihlerimiz birbirine çok yakın,inşallah ayşecimde dahil hepimizinki tutar..umudunu kaybetme şekercim,gerçi ilk aşılama da tutma yüzdesel olarak daha az ama olsun allahın işi belli mi olur..ilki olmazsa ikincisi oda olmazsa üçüncüsü var..hiçbiri olmaz ise tüp bebek gibi bir seçenek daha var be güzelim..allah hepimize yardım edecektir diye umuyorum..moralimizi bozmadan umud etmeye devam...:eek: yani en azından olma ihtimalimiz var..ya yumurtası spermi hiç olmayanlar,tüplerini kaybedenler,rahminin yarısı olmayanlar ne yapsın...kaldıki onların arasından bile çıkıyor hamile kalanlar..allaha şükredip denemeye devam diycez..
eveeeet hepimiz aynı zamanda müjdeler vericez allahın izniyle.
ama ceydacım ben yine krugeri bi labaratuarda yaptırın derim canım benim yaaa

Kızlar nasılsınız? Ayşem, özge, selma?

Arkadaşlar ben bu sıralar giremiyorum, zor günler geçiriyorum, dün gece hastanedeydim zaten, serum üstüne serum, Allahın izniyle hanileyim ancak aşırı kanamalarım oluyor, buna rağmen bebeklerim iyi :) ınşallah iyi olacaklar, yaklaşık 10 haftalık olduk, Rabbim inşallah tamamına erdirir, dua edin bize olur mu?
Ayşem beni listeye ekler misin fahri üye olarak, preseed kullanmadım ama olsun:)
ovvvv güzel arkadasım, duyurdun en sonunda:KK1: hay allah kac haftalık oldun hala kanama devam ha...k lp kalbe karsıymıs bugün dedim nerelerde bu kız, inşallah güzel haber verir dedim, maşallah nesecim bak bebişler sımsıkı tutunmus sana, o kadar kanamaya duruyolar anneleriyle, inşallah da 9 ayın sonunda saglıkla alacaksın kucağına.

elbette ekliycem listeye, biz demişbaşız anacım preseedla ya da presedsız geldi mi bebiş daha ne olsun:KK66:

ben daha önce söyledim ama yine de burdan da tebrik edeyim, allah esirgesin sizi, bol bol dua ediyorum burdaki her güzel arkadasım için canım benim...kaydirigubbakcemile5
ayrıcaaaa ben biliyodum ki hamiş olduğunubayanssulusmile

Son düzenleme:
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

38-:nazar: anjelic

deryaberil
xxnezo
ebrubu
apaydın
aytug
armila85

esra8 ve diğer arkadaşlar ben 22 haz.da verdim ebay dan siparişi şimdi geldi kapıma foto sunuda ekliyorum ben güvenilir buldum eşim beni kokutmuştu ama o yanıldı :)

adszkb.jpg

Son düzenleme:
X