Preseed kullananlar

benim aşılamam tutmadı.dayanamadım gittim kan testi yaptırdım değerim 1 çıktımafoldumbenmafoldumben

benim aşılamam tutmadı.dayanamadım gittim kan testi yaptırdım değerim 1 çıktımafoldumbenmafoldumben
canım üzülme,biliyorum hiç kolay degil ama zaten aşılamada başarı şansı düşük bunu kabul ederek başlıyoruz tedaviye,benimde ilk aşılamam tutmadıgında günlerce kendime gelemedim ama bundada var bi hayır demekten başka çaremiz yok..inşallah hiç birşeye gerek kalmadan kendiliginden hamile kalırsın sadece umutsuzluga kapılma birgün olucak buna inan...hem senin çok uzun zamanda olmadı sanırım daha hiç belli olmaz heran olabilir

canım üzülme,biliyorum hiç kolay degil ama zaten aşılamada başarı şansı düşük bunu kabul ederek başlıyoruz tedaviye,benimde ilk aşılamam tutmadıgında günlerce kendime gelemedim ama bundada var bi hayır demekten başka çaremiz yok..inşallah hiç birşeye gerek kalmadan kendiliginden hamile kalırsın sadece umutsuzluga kapılma birgün olucak buna inan...hem senin çok uzun zamanda olmadı sanırım daha hiç belli olmaz heran olabilir
6 senelik evliyim ben.yarın düğün var ve bn o düğüne gitmek zorundayım.herkes soracak var mı bebek dieçkimse bilmio ki benim tedavi gördüğümü.koş artık uyduracak bahanelerde kalmadı.ama ihtimalin düşük olduğunu bile bile kaptırdım kendimi.olmadık şeylerden belirtiler çıkardım kendine.yarın soranlara büyük bi mutlulukla evet hamileyim diecektim. ama herzamanki gbi olmadı.yine hevesim kursağımda kaldı.yine içim kan ağlayacak ama kimse bilmicek.bakıp bakıp çocuklu ailelere, hamilelere gözlerim dolacak boğazım yanacak acıycak ama ne desem boş.kaç senedir aynı şeyler ne yazayım ki

6 senelik evliyim ben.yarın düğün var ve bn o düğüne gitmek zorundayım.herkes soracak var mı bebek dieçkimse bilmio ki benim tedavi gördüğümü.koş artık uyduracak bahanelerde kalmadı.ama ihtimalin düşük olduğunu bile bile kaptırdım kendimi.olmadık şeylerden belirtiler çıkardım kendine.yarın soranlara büyük bi mutlulukla evet hamileyim diecektim. ama herzamanki gbi olmadı.yine hevesim kursağımda kaldı.yine içim kan ağlayacak ama kimse bilmicek.bakıp bakıp çocuklu ailelere, hamilelere gözlerim dolacak boğazım yanacak acıycak ama ne desem boş.kaç senedir aynı şeyler ne yazayım ki
canım inan seni çok iyi anlıyorum,bende 5 yılımı doldurcam 3 sene istemedik bazı nedenlerden sonra düşündügümüzde herkese söyledim artık istiyoruz diye sanki hemen olucak gibi,herkes soruyo yokmu bişeyler daha diye bende dayanamıyorum bu soruyo ama kimseden saklamadım olmuyo neyapayım buda allahın vergisi elden bişey gelmiyo sadece kendimizi yıpratmakla kalıyoruz...ama genede halimize şükür ya menepoza girmiş olsaydık ya hiç sperm olmasaydı,çok şükür hala umudumuz var inşallah birgün olucak dua et allah hepimizi görüyo,sizin sorun neydi tam olarak hatırlayamadım ama inşallah bişekilde çözülür en yakın zamanda kavuşursun bebegine..ben daha sorunum ne oldugunu bile bilmiyorum sadece birgün olucak diyorum

canım inan seni çok iyi anlıyorum,bende 5 yılımı doldurcam 3 sene istemedik bazı nedenlerden sonra düşündügümüzde herkese söyledim artık istiyoruz diye sanki hemen olucak gibi,herkes soruyo yokmu bişeyler daha diye bende dayanamıyorum bu soruyo ama kimseden saklamadım olmuyo neyapayım buda allahın vergisi elden bişey gelmiyo sadece kendimizi yıpratmakla kalıyoruz...ama genede halimize şükür ya menepoza girmiş olsaydık ya hiç sperm olmasaydı,çok şükür hala umudumuz var inşallah birgün olucak dua et allah hepimizi görüyo,sizin sorun neydi tam olarak hatırlayamadım ama inşallah bişekilde çözülür en yakın zamanda kavuşursun bebegine..ben daha sorunum ne oldugunu bile bilmiyorum sadece birgün olucak diyorum
oralarda nasıl bilmiorum ama buralarda ah ah bak olmuyomuş yazık gbi acıma cümleleri kullanılıo.bn bunları duyduğum ve bazılarına şahit olduğum için saklama gereği duydum.sonuçta hepsi allahtan.ama insanların acıyan gözlerle bakmaları daha kötü.
sorunumuza gelince benim tüpümün teki acık.ama eşimin sperm sayısı morfolojisi normal.bende ne yumurtlama nede rahimle ilgili bir problem var.benide zaten bu yıktı ya.bakıyorum kk dan bazı arkadaşlarda yok yok.hem eşinde hem kendinde ama ya doğal yolla ya kürle yada tedaviyle hamiş kalıo.kalsın gözüm yok allah hepimize nasip etsin.ama..
çok umutluydum ama her ay olduğu gbi yıkıldım yinemafoldumben

slm kızlar bu topiğe henüz girdimbende preseed kullanmaı düşünürom nasıl kullanan varmı,adrese verebilirmisiniz nerden alabilirim lütfen önerilerinizi bekliorum

kızlar gıttı gıdıyor coma gırmıstım orda yenı presed yazıor
personel lubricant yazıor
ekımde 159 tl ye satmaya baslıcaklarmıs bu urunu
suan 75 mılyonmus
alanınız varmı
altındada yazıor zaten
spermlerın daha hızlı ılerlemesını saglar dıe

ebyadan cok ksının öleısne parasının gıttıgını dydum bana söleyen arkadasım oldu ben pek guvenemedım

merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza pree-seed kullnıp hamile kalan arkadaşlar yardımcı olurmusunuz nerden ne kadara aldınız.
bende ve eşimde hiçbir sorun yok ama hamile kalamıyorum nisan ayında aşılamayla hamile kaldım malesef düşük yaptım.
yardımcı olursanız sevinirim ..

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay
32-:nazar:buzma_vi
33-:nazar:sezen10
34-:nazar:papatyaa10
35-:nazar:nevetna
36-:nazar:hilalbebik
37-:nazar:maviumutolsun

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
ronya.............................................................20 Haziran
deniko.............................................................22 Haziran
yasekase..........................................................26 Haziran
Ozlemyalcinkaya...................................................28 Haziran
love27.............................................................30 Haziran
hatice_48.........................................................02 Temmuz
mavisimmm........................................................02 Temmuz
tayf..............................................................04 Temmuz
cetrefilli..........................................................12 Temmuz
catdog............................................................
gncam.............................................................
guzel83...........................................................
edut..............................................................
busecan...........................................................

deryaberil
xxnezo
ebrubu
apaydın
aytug
armila85
emrina............................................................
azra2206.........................................................
littleangel......................................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

selam kızlar
bayadır giremedim, gecmişi de okumadım, umarım güzel haberler vardır:)

özgecim napıyosun bu arlar görüşemedik

selma ne alemde?
denizcim onlinesın, nasılsın? gecen selma sordu seni, dogumu ya yaklastı ya da dogurdu dedi, aldın mı bebişi saglıkla kucagına? bileklerinden rahatsızdın ne alemdesin?

ben tek dersim haric digerlerinden gectim:) ödevlerim vardı onalrı hazırladım gecen hafta, 5 temmuzdaki sınavımdan da gecersem sene tez dönemine giriyorum, yükseklisansımın bitmesine az kalıyor:)) cok yoruldum ama emeklerimin karsılıgını aldım

tüp öncesi ilaclarımı da almaya devam, pek üzerine düşünmemeye calısıyorum: böyle işte zaman geciyo...

Mrb arkadaşlar, sizlere bişey sormak istiyorum.Ben daha önce preseedle hamile kaldım ama malesef kaybettim bebeğimi.Şimdi elimde preseed var açık tüp bunun kullanma süresi nedir yani açıldıktan sonra kaç ay daha aynı tüpü kullanabiliriz bir bilginiz var mı?Yardımcı olursanız çok sevinirim...
Tşkler...

oralarda nasıl bilmiorum ama buralarda ah ah bak olmuyomuş yazık gbi acıma cümleleri kullanılıo.bn bunları duyduğum ve bazılarına şahit olduğum için saklama gereği duydum.sonuçta hepsi allahtan.ama insanların acıyan gözlerle bakmaları daha kötü.
sorunumuza gelince benim tüpümün teki acık.ama eşimin sperm sayısı morfolojisi normal.bende ne yumurtlama nede rahimle ilgili bir problem var.benide zaten bu yıktı ya.bakıyorum kk dan bazı arkadaşlarda yok yok.hem eşinde hem kendinde ama ya doğal yolla ya kürle yada tedaviyle hamiş kalıo.kalsın gözüm yok allah hepimize nasip etsin.ama..
çok umutluydum ama her ay olduğu gbi yıkıldım yinemafoldumben

canım inan heryerde aynı şeyler bende bıktım milletin tepkisinden ama yapabilecegim hiçbirşey yok benim tek hatam 3. ayımızda olmuyo diye herkese söylemem oldu keşke bende bisüre saklasaydım ama nebilirdim bukadar uzayacagını

slm kızlar bu topiğe henüz girdimbende preseed kullanmaı düşünürom nasıl kullanan varmı,adrese verebilirmisiniz nerden alabilirim lütfen önerilerinizi bekliorum

canım kullanıpta hamile kalan çok tabi kalamayanlarda var şans işte..alabilecegin yerler:eby diye bi site var burası en uygun fiyat,gg dada var ve kendi sitesi var sanırım eczanelerdede satılmaya başlamış netten araştır fiyatlarına bak istersen

selam kızlar
bayadır giremedim, gecmişi de okumadım, umarım güzel haberler vardır:)

özgecim napıyosun bu arlar görüşemedik

selma ne alemde?
denizcim onlinesın, nasılsın? gecen selma sordu seni, dogumu ya yaklastı ya da dogurdu dedi, aldın mı bebişi saglıkla kucagına? bileklerinden rahatsızdın ne alemdesin?

ben tek dersim haric digerlerinden gectim:) ödevlerim vardı onalrı hazırladım gecen hafta, 5 temmuzdaki sınavımdan da gecersem sene tez dönemine giriyorum, yükseklisansımın bitmesine az kalıyor:)) cok yoruldum ama emeklerimin karsılıgını aldım

tüp öncesi ilaclarımı da almaya devam, pek üzerine düşünmemeye calısıyorum: böyle işte zaman geciyo...

ayşecim sayfa pek ilerledigi söylenemez son günlerde sanki kendi kendime günaydın der oldum
canım cuma geldi benim kırmızılar biraz erken geldi canım sıkıldı 15 günlük izine şimdi aşılamayı sıgdırmaya çalışcam inşallah bi aksilik çıkmaz
sınavlarından geçmişsin hadi gözün aydın inşallah herşey istedigin gibi olur

Mrb arkadaşlar, sizlere bişey sormak istiyorum.Ben daha önce preseedle hamile kaldım ama malesef kaybettim bebeğimi.Şimdi elimde preseed var açık tüp bunun kullanma süresi nedir yani açıldıktan sonra kaç ay daha aynı tüpü kullanabiliriz bir bilginiz var mı?Yardımcı olursanız çok sevinirim...
Tşkler...

canım kullanma süresi nekadar hiç bilmiyorum benimde elimde 6 aydır açık olan bi tüp var gerçi çok az var içinde bu ay kullanıp kullanmamakta kararsızım

Tşkler...

Canım serin bir ortamda muhafaza edilmişse açılıp açılmaması ömrünü değiştirmiyor.Son kullanma tarihi neyse ona göre hareket et.

Canım serin bir ortamda muhafaza edilmişse açılıp açılmaması ömrünü değiştirmiyor.Son kullanma tarihi neyse ona göre hareket et.

Tşk ederim canım...Üzerinde bununla ilgili bir bilgi olmadığı için kararsız kaldım.Bakalım bu ay kullancağım inş hayırlı sonuçlar alırım.Dua edin ne olur kızlar çok ihtiyacım var:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

herkeze kocaman selamlar, nasılsınız güzel hanımlar,
cetrefillicim geçen girdim evet kimse yoktu çıktım seni göremedim canım ya
ben daha doğuramadım kızlar 36 haftalık oldum bakalım bundan sonra ne zaman gelicek sabırsızlıkla bekliyoruz,bi risk veya sorun yok çok şükür,bi dayanamadığım ellerimin uyuşması artık dokunurken elimle değil bi odun parçasıyla dokunuyor gibiyim.artık çok ağırlaştım oturduğum yattığım yerden iki saat ay vay zor kalkıyorum,geceleri pek uyku yok karnımı nereye koyacağımı şaşırıyorum,büyüdüğü için nası yatarsam yatayım memnun edemiyorum küçük beyi,19 kilo aldım doğana kadar 20 olmaz inşallah diyorum,kesin bi doğum tarihim ve doğum şeklim yok kızlar şimdilik,normal istiyordum ama bebeğe biraz iri dediler korktum,en son 15 gün önce gittim kontrole 3250 olmuştu kilo,şimdi tekrar gidecem bakalım ne olmuş belki belli olur nası doğum yapacağım,inşallah kısa bi süre sonra güzel haberlerimizi veririz sizlere,hepinizi kocaman öpüyorum,selmacım sanada çok selamlar bebişciğine iyi bak

kızlar en guvenılır hangı sıteden alınır bu preseddd
ayrıca orjınal mi?
son olarak ebaydan alıpta gelmeyenlere cok rastlıorum varmı öle bişi
kac gunde elımıze gecıorrrrr
yardımınıza ıhtıyacım var

kızlar en guvenılır hangı sıteden alınır bu preseddd
ayrıca orjınal mi?
son olarak ebaydan alıpta gelmeyenlere cok rastlıorum varmı öle bişi
kac gunde elımıze gecıorrrrr
yardımınıza ıhtıyacım var

canım tereddütlerin varsa artık eczanelerde satılmaya başlandı bilgine...

X