Preseed kullananlar

ay anjelic canım benim gözünaydın:))))) nasıl mutlu oldum hayatım yaaa... tm dualarım seninle. bende kanama geçirmiştim biliyorsun. güzel Allahım hayırlısı ile kucağına almayı nasip kısmet etsin.. habersiz bırakma bizleri... canım ya.. bol bol dinlen...

ayşecim merak etme aklımda, temmuzda yaptırtacağım yine de... doktoruma da söyledim sen bilirsin dedi...aşılamadan önce götüreceğim sonuçları senden biliyorum biraz farklı olduğunu...teşekkür ederim canımcım ilgine...yirim seni ben yiriiiiim...sen olmasan napardık bu sitede bilmem valla...allah gönlüne göre versin cetrefillimolumunekankayizsmile

kızlar ben adet oldum bir sonraki adet tarihim 5 ağustos.umarım bu ay şan getirir bana ve herkese

ebydan aldıgınızda KARGO UCRETI NE KADAR VERIOSUNUZ
ayrıca kac kullanımlık bır jel bu tahmını
kızlar beım esımın sperm syısı cok az 2 mılyon cıvarı
böl eolupta preseed işe yarayan varmı ?

kızlar ben adet oldum bir sonraki adet tarihim 5 ağustos.umarım bu ay şan getirir bana ve herkese

ronyacım tarihte bi yanlışlık yok dimi çünkü eğer bugün regl olduysan hesaplarıma göre adet aralığın 38 gün oluyor...çooooook uzun diil mi 38 gün...kafam karıştı..kafamçokkarıştı

canım standar dahilinde kullanırsan 9 kullanımlık benim aldığım üründe kargo ücreti yok 48 tl kredi kartından çekti o kadar sperm sayısı için bişey diyemicem çünkü benim eşimde sorun varmı yokmu bilmiyorum ayrıca bendede ama ben sperm arttırıcı keçi boynuzu kürü +pal polen arısütü yedirdim bide hergün muz yediriyorum baklaım bu ayda olmazsa öbür ay kesin inş gerek kalmaz rabbim bu ay olur hepimşzn:Saruboceq:

esracım bu preseed in kimde işe yarayacağı kimde yaramayacağı belli olmuyo valla...yani öyle arkadaşlar var ki geriye dönük bi göz gezdirirsen topikte, göreceksin hadi canım imkansız olamaz dedirttiren örneklerin yanında aa aaa niye işe yaramıyo ki dedirttiren sorunsuz insanlar da var...ben mart tan beri kullanıyorum tık yok yine kullanıp benim gibi sonuç alamayan arkadaşlarımız var ama 3 tüp bebek denemesi yapmış aynı zamanda eşinin sperm sorunu olan hatta rahminin yarısı olmayıpta yada tüpleri kapalı olupta hamile kalanlar da var...enteresan yani...pre seed bi vesile bence denemende fayda var...ama sana tavsiyem sadece yumurtlama gününde diil önceki birkaç günde kullanmaya başla ...sadece yumurtlama günü kullanmak tek başına işe yaramayabilir...prospektüsünde 3 mg. diyo ama ben 2 mg kullanıyorum o bile fazla gelip akıyor..haydi bakalım inşallah tez zamanda sende işe yarar da seviniriz..kolay gelsin..opuyorumnanaktan

kızlar regl olmadım ama kan testi yaptırdım 1.20 negatif yeni tarihi adet olunca vericem ama ağustosta mikro yaptıracağız bugün dr la görüştüm

cetrefillim benim beklenmeyen tarihim 27 temmuz.tedaviye başlamışsın hayırlısı olsun canım.

bu arada 2. aşılamamı ağustosta olucam kısmetse.belki ona gerek kalmadan gelir bebişimboshayallersmile

bu arada 2. aşılamamı ağustosta olucam kısmetse.belki ona gerek kalmadan gelir bebişimboshayallersmile

ağustosta aşılama yaptıracaklar listemize sende katıldın demek...eh hayırlısı olsun ...şimdilik üç kişi olduk ağustos aşılama güzelleri olarak ..

love 27... 2-3 ağustos
tayf ... 7 ağustos
little angel... ? ağustos
:lepi::lepi::lepi::lepi:

ayşecim merak etme aklımda, temmuzda yaptırtacağım yine de... doktoruma da söyledim sen bilirsin dedi...aşılamadan önce götüreceğim sonuçları senden biliyorum biraz farklı olduğunu...teşekkür ederim canımcım ilgine...yirim seni ben yiriiiiim...sen olmasan napardık bu sitede bilmem valla...allah gönlüne göre versin cetrefillimolumunekankayizsmile
yaaa deme öyle utanıyorumohaoldumsmileben de bildiğim bir çok seyi burda ögrendim zaten...iyi ki siz de varsınız yoksa deli gibi kendi kendime konusur dururdum-tatlicadiarzu-

inşallah canım ekliyorum yeni tarihinia.s.
kızlar regl olmadım ama kan testi yaptırdım 1.20 negatif yeni tarihi adet olunca vericem ama ağustosta mikro yaptıracağız bugün dr la görüştüm
hadi hayırlı olsun canım, adet olunca tedaviye baslıycaksın o zaman deil mi? canım an be an yazarsan doktorunun dediklerini cok sevinirim yaa tüp bebek topikleri yerine burda arkadaslarımla konusmak daha iyi oluyo da alkisalkisalkis
cetrefillim benim beklenmeyen tarihim 27 temmuz.tedaviye başlamışsın hayırlısı olsun canım.

canım ekleyim tarihini, çok saol güzelim senin de tedavin hayırlı olur inşallah.

agustos ayında bol bol hamile haberi alıcaz allahın izniyle inşallah inşallah

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ ve ANNELERıMıZ.............MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay
32-:nazar:buzma_vi
33-:nazar:sezen10
34-:nazar:papatyaa10
35-:nazar:nevetna
36-:nazar:hilalbebik
37-:nazar:maviumutolsun
38-:nazar: anjelic

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ
hatice_48.........................................................02 Temmuz
mavisimmm........................................................02 Temmuz
tayf..............................................................04 Temmuz
cetrefilli..........................................................16 Temmuz
love27.............................................................20 Temmuz
yasekase..........................................................23 Temmuz
littleangel..........................................................27 Temmuz
ronya.............................................................05 Ağustos
catdog............................................................
gncam.............................................................
guzel83...........................................................
edut..............................................................
busecan...........................................................
deryaberil
xxnezo
ebrubu
apaydın
aytug
armila85
emrina............................................................
azra2206.........................................................
deniko.............................................................
Ozlemyalcinkaya...................................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Son düzenleme:
özgecim ben tarihin hesapladım da yine:) 26 temmuz yaptım, evlilik yıldönümüm benim, inşallah sana ugurlu gelir de asılaman olmadan müjde verirsin canım benim:)sen bu aralar ders calısmayı yogunlastırdın sanırım, kolay gelsin özgecim.

bu arada herkese günaydınlar

günaydın kızlaar
anjeli hamile çok şaşırdım,çok sevindim sanırım ikiz,hayırlı olsun canım darısı tüm isteyene diyelim
tayf canım bizim tarihler yakın inşallah güzel haberi bizde veririz
ayşecim buara denemelere yogunlaştım son günler artık elimden geleni yaptım olursa olur olmazsa vardır bi hayır diycem..sen nasılsın?buarada benim beklenmeyen tarihim 20 temmuz canım

hiii yanlıs mı hesapladım pardon:KK43:(( iyiyim ben de canım, ama desolet acayip sivilce yaptı yüzümde vücudumda...işyerindeki son günlerim, izne ayrılmadan önce, o yüzden toparlamaya calısıyorum evraklarımı...13 gün sonra lucrine baslıycam, zaman hızlı geciyor, hayırlısı olur inşallah

hiii yanlıs mı hesapladım pardon:KK43:(( iyiyim ben de canım, ama desolet acayip sivilce yaptı yüzümde vücudumda...işyerindeki son günlerim, izne ayrılmadan önce, o yüzden toparlamaya calısıyorum evraklarımı...13 gün sonra lucrine baslıycam, zaman hızlı geciyor, hayırlısı olur inşallah
desolet niçin canım,dogum kontrol mü?sen nezaman izine ayrılcaksın,biz ayın 19 da ayrılıyoruz

desolet niçin canım,dogum kontrol mü?sen nezaman izine ayrılcaksın,biz ayın 19 da ayrılıyoruz

canım dogum kontrol hapı evet, hormonları baskılamak için, izne 9unda cıkıcaz, aslında önce izmire gececek ordan biraz tatil yapacaktık ama düşündük de esyamız cok olacak ankarada uzun kalacagım için, bu yüzden önce ankaraya gidicez, esyalarımızı bırakıp ordan denizli bi mekana gecicez, 3 5 gün.. zaten 16 17 temmuz gibi adetim gelir ve esas tedavi baslar gibi geliyo...

X