Preseed kullananlar

günaydın, iyi haftalar güzel kızlar,

cetrefilli ayşeciğim ben iyiyim, homini gırtlak devam ediyoruz..

deniz canım benim inşallah en kısa zamnda alırsın bebeğini kucağına. oy maaşalllah onun kilosuna. Allah nazardan saklasın. ben daha şimdiden yatarken yuvarlanıyorum senin durumunu tahmin edebiliyorum:)))

özge canım sen nasılsın?

diğer arkadaşlar,
Allahtan ümidinizi kesmeyin. hiç beklenmesik bir anda Allah nur tanelerini atıverir içinize.. çok zor bir durum biliyorum. yaşadım... ama veren güzel Allahım veriyor...

günaydın kızlar

tuana83 bayadır yoksun nasılsın?var mı yeni gelişme?

günaydın, iyi haftalar güzel kızlar,

cetrefilli ayşeciğim ben iyiyim, homini gırtlak devam ediyoruz..

deniz canım benim inşallah en kısa zamnda alırsın bebeğini kucağına. oy maaşalllah onun kilosuna. Allah nazardan saklasın. ben daha şimdiden yatarken yuvarlanıyorum senin durumunu tahmin edebiliyorum:)))

özge canım sen nasılsın?

diğer arkadaşlar,
Allahtan ümidinizi kesmeyin. hiç beklenmesik bir anda Allah nur tanelerini atıverir içinize.. çok zor bir durum biliyorum. yaşadım... ama veren güzel Allahım veriyor...
günaydın selmacım,iyiyim canım valla neolsun ders çalıyorum bol bol çok az kaldı sınava, birazda stresliyim hakkımızda hayırlısı artık

sen nasılsın?kaç aylık oldu?

bne o kadar yere sordm ama kımse bılmıor :KK43:
esra gg dan alabilirsin ben ordan aldım bi sorun olmadı ayrıca eby kimsenin parasının gittigini duymadım ben,kargo ulaşmayınca genelde para iade ediliyo

özge canım, inşallah sınav sonuçları istediğin gibi olur. teyzesi bu hafta itibarı ile Allah izin verirse Eymen 26 haftalık yani 6,5 aylık olacak.. zaman durdu benim için sanki.. ilk dönemler çok hızlı geçiyor. ama üç aydan sonra ki dönem yavaş ve ağır geçiyor.

özge canım, inşallah sınav sonuçları istediğin gibi olur. teyzesi bu hafta itibarı ile Allah izin verirse Eymen 26 haftalık yani 6,5 aylık olacak.. zaman durdu benim için sanki.. ilk dönemler çok hızlı geçiyor. ama üç aydan sonra ki dönem yavaş ve ağır geçiyor.
maşallah canım ya, banada daha dün gibi ,inşallah saglıklı sıhhatli kucagına alırsın canım

Merhaba arkadaşlar bende preseed kullanmaya karar verdim ama nerden alıcaam konusunda tereddütlerim var eby dan getirten varmı ? kaç günde geliyo acaba ona göre sipariş vercem g.g da bulamadım şuan yok sanırım sizce ne yapmalıyım ??

özgecim bu aralar topiğe pek girmek istemiyorum, msn kullansan ordan konusurduk, aslında keyfim yerinde, pek düşünmemeye calısıyorum bebek mevzuunu...cumartesi misafirm vardı, dün de temizlik yaptım aksam sinemaya gittik, çıkışta da wenice diye bi cocuk magazası var ya sivasa yeni acılmıs, hersey pek bi ucuzdu, 3 tane tulum 14 liraydı, aldım valla, aslında ben karsıyım dogmamıs bebeye don biçmeye ama dayanamadım:)) inşallah giydirmek kısmet olur... onları da oturma odasının koltuguna koymustum aksam, sabah görünce içim acıldı, mutlu oluyor insan. allah hepimizi cocuklarımızla mükafatlandırsın:)

özgecim bu aralar topiğe pek girmek istemiyorum, msn kullansan ordan konusurduk, aslında keyfim yerinde, pek düşünmemeye calısıyorum bebek mevzuunu...cumartesi misafirm vardı, dün de temizlik yaptım aksam sinemaya gittik, çıkışta da wenice diye bi cocuk magazası var ya sivasa yeni acılmıs, hersey pek bi ucuzdu, 3 tane tulum 14 liraydı, aldım valla, aslında ben karsıyım dogmamıs bebeye don biçmeye ama dayanamadım:)) inşallah giydirmek kısmet olur... onları da oturma odasının koltuguna koymustum aksam, sabah görünce içim acıldı, mutlu oluyor insan. allah hepimizi cocuklarımızla mükafatlandırsın:)

tatlummmmmm inşallah o tutulmları giydirmek nasip olur sana birtanemmm... sen bi hamiş haberini ver teyzesi de istanbuldan göndercek inşallah tatlımmm....
allah önce sağlık versin hepimize sonra da dileklerimizin olması için yüzümüze gülsün inşallah...

tatlummmmmm inşallah o tutulmları giydirmek nasip olur sana birtanemmm... sen bi hamiş haberini ver teyzesi de istanbuldan göndercek inşallah tatlımmm....
allah önce sağlık versin hepimize sonra da dileklerimizin olması için yüzümüze gülsün inşallah...

canım benim yaaaaaa opuyorumnanaktanbenden önce senin haberini alırız inşallah deryacım:) kız arada gir işte böyle, valla özlüyor insan:)

dualarına binlerce amin canım benim allah hepimizi güldürsün inşallah

kızlar en guvenılır hangı sıteden alınır bu preseddd
ayrıca orjınal mi?
son olarak ebaydan alıpta gelmeyenlere cok rastlıorum varmı öle bişi
kac gunde elımıze gecıorrrrr
yardımınıza ıhtıyacım var
slmlar.bende ebaydan birkaç kere alışveriş yaptım.benimde bir kere elime ulaşmadı.mail attım 20 gün bekleyin dediler.ama yinede gelmeyince tekrar mail attım.istersem paramı iade edebileceklerini,istersende tekrar gönderebileceklerini yazdılar.tekrar istedim.1 haftada geldi.genelde 11 bilemedin12. günde gelio

slmlar.bende ebaydan birkaç kere alışveriş yaptım.benimde bir kere elime ulaşmadı.mail attım 20 gün bekleyin dediler.ama yinede gelmeyince tekrar mail attım.istersem paramı iade edebileceklerini,istersende tekrar gönderebileceklerini yazdılar.tekrar istedim.1 haftada geldi.genelde 11 bilemedin12. günde gelio

saol canım

CETREFıLLı AYŞEM ben anlıyorum ki adet olucam listedeki tarihimi 28 temmuz olarak değiştirir misin şekercim..ancak bu ay bi fark olucak yarın için dr umdan randevu aldım 14 temmuz yumurtlama günüm ve ilk aşılamamı kısmetse yaptırıcam..tutmaz ise ağustosta da bir kez daha yaptıracağım ve oda tutmazsa tüp bebek kervanında aranızdayım....

canım arkadaşım tulumları giyecek tabii ki inşallah..zaten bi olsun ona ne tulumlar alırda gönderirim sana valla hemşehrim...dualarım hep seninle..

CETREFİLLİ AYŞEM ben anlıyorum ki adet olucam listedeki tarihimi 28 temmuz olarak değiştirir misin şekercim..ancak bu ay bi fark olucak yarın için dr umdan randevu aldım 14 temmuz yumurtlama günüm ve ilk aşılamamı kısmetse yaptırıcam..tutmaz ise ağustosta da bir kez daha yaptıracağım ve oda tutmazsa tüp bebek kervanında aranızdayım....
canım benimmmm inşallah tüpe gerek kalmadan gelir bebegin, hadi hayırlısı tayfcım, ayh aşılamayı özge de aynı dönemde yaptırcak ben de tüpü, aynı anda gebelik haberlerimizi veririz inşallah canım benim inşallah ne kadar hevesliyim bir bilsenizkaydirigubbakcemile3
kızlar ben de ilk kez presseed kullanmıştım ama adet oldum. yeni tarihim 23 temmuz
gecmiş olsun canım değiştiriyorum tarihini

bu arada kızlar geçmişi okumadım değişen tarihler varsa söyleyin de ekleyeyim:) kusuruma bakmayın iyice salladım listeyi de :kedi:
canım arkadaşım tulumları giyecek tabii ki inşallah..zaten bi olsun ona ne tulumlar alırda gönderirim sana valla hemşehrim...dualarım hep seninle..
allah razı olsun ceydacım yaaa ayy bebelerimiz gelsin de sen ben özge derya selma deniz anjel ebru diger bütün bütün kızlar ciciler göndeririz inşallah birbirimize:):emir_bebek:

ayrıca tayfcım listede tarihini değiştirmiycem daha gelmemiş adetin yahu, belki gebelik belirtisidir bunlar, inşallah inşallah da öyledir:)

X