Preseed kullananlar

canım dogum kontrol hapı evet, hormonları baskılamak için, izne 9unda cıkıcaz, aslında önce izmire gececek ordan biraz tatil yapacaktık ama düşündük de esyamız cok olacak ankarada uzun kalacagım için, bu yüzden önce ankaraya gidicez, esyalarımızı bırakıp ordan denizli bi mekana gecicez, 3 5 gün.. zaten 16 17 temmuz gibi adetim gelir ve esas tedavi baslar gibi geliyo...
hayırlısı olsun ayşecim inşallah hersey güzel olur..buarada siz evliliginizin 2 yılını bitiriyosunuz sanırım,bizde temmuz ayında 5 yılı devircez

hılalbebik hala hamıleler lıstesınde ama kurtaj oldu bebegın kalp atısını duyamadılar 2. kez :KK43:((((((

hayırlısı olsun ayşecim inşallah hersey güzel olur..buarada siz evliliginizin 2 yılını bitiriyosunuz sanırım,bizde temmuz ayında 5 yılı devircez
evet canım 2 yılı bitiriyoruz, maşallah size valla :nazar:
hılalbebik hala hamıleler lıstesınde ama kurtaj oldu bebegın kalp atısını duyamadılar 2. kez :KK43:((((((
aaa ciddi misin? allah sabır versin yaaa zor gercekten, allah herseyin hayırlısını versin, görüşürsen gecmiş olsun dileklerimizi ilet lütfen...

ağustosta aşılama yaptıracaklar listemize sende katıldın demek...eh hayırlısı olsun ...şimdilik üç kişi olduk ağustos aşılama güzelleri olarak ..

love 27... 2-3 ağustos
tayf ... 7 ağustos
little angel... ? ağustos
:lepi::lepi::lepi::lepi:
inş hepimiz hayırlı haberler veririz burdan.biliosunuz ağustos ayı ramazan ayı.o mübarek ayın yüzü suyu hürmetine cetrefillim,tayf love ve tabi ben güzel haberler vericez inşallah.allahım sen güldür yüzümüzü...

inş hepimiz hayırlı haberler veririz burdan.biliosunuz ağustos ayı ramazan ayı.o mübarek ayın yüzü suyu hürmetine cetrefillim,tayf love ve tabi ben güzel haberler vericez inşallah.allahım sen güldür yüzümüzü...

canımmm cok saol, allah isteyen herkese versin evladını inşallah...rabbim hepimizin güldürsün yüzünü...

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiin...inşallah hayırlısı herkes için..... :Saruboceq:

selam arkadaşlar preseed aldım ne kadar zamanda kullanmam lazım .çünkü aldıgım ay hamile kaldım.

dolapta falan mı saklamak lazım. ben amerikada bi tanıdıgımdan istedım o getırdi. hersey ingilizce yazıyor bırseyde anlayamadım. nasıl saklanır

dolapta falan mı saklamak lazım. ben amerikada bi tanıdıgımdan istedım o getırdi. hersey ingilizce yazıyor bırseyde anlayamadım. nasıl saklanır

canım hamile kaldıysan ve kullanmıycaksan son kullanma tarihine bak ve tarihi yakınsa birine verebilir yada satabilirsin bence...

merhaba suvaricim bende preseed almayı düşünüyorum amerikadan sipariş vericektim ama ne kadar sürede gelir, gelirmi gelmezmi şüpheye düştüğüm için sipariş vermedim eğer istersen senin kalan preseedi satın alabilirim..

günaydın şekerler

hilalbebige çok üzüldüm gerçekten,inşallah en yakın zamanda tekrar hamile kalır ve bukez hiç bırakmaz onu

günaydın kızlar
işe geç geldim yaaa, artık son demler, uyanamıyorum sabahları, ilaclardan mı miskinlikten mi bilmiyorum artık:)

günaydın kızlar
işe geç geldim yaaa, artık son demler, uyanamıyorum sabahları, ilaclardan mı miskinlikten mi bilmiyorum artık:)
günaydın

ayşecim sanırım birazda heyecan yapmaya başladın ondandır canım rahat ol inşallah gelecek sıpalar

kızlar merhabalar
aranıza yeni katıldım bende preseed i dün aldım testimi yaptım testin T bölgesindeki çizgi diğerine nazaran koyu idi ve muhtemelen ovulasyon başladı. bende ilk olarak akşam 3 gm kullandım. kullananlara sorum olucak dün akşam kullandım 2. kullanım bu akşammı yarın akşammı olmalı?

günaydın

ayşecim sanırım birazda heyecan yapmaya başladın ondandır canım rahat ol inşallah gelecek sıpalar

yaaa evet özgecim yapmamak mümkün deil de işte kendimi kaptırmamaya calısıyorum, tatile bi gitsek cok iyi gelecek de işte daha bir hafta burdayım. evi de en az 1 ay kapatacagım için evde de cok işim var, anlıycan herseyi düşünüyorum, kafamda 40 şey dönüyo:)

kızlar merhabalar
aranıza yeni katıldım bende preseed i dün aldım testimi yaptım testin T bölgesindeki çizgi diğerine nazaran koyu idi ve muhtemelen ovulasyon başladı. bende ilk olarak akşam 3 gm kullandım. kullananlara sorum olucak dün akşam kullandım 2. kullanım bu akşammı yarın akşammı olmalı?[/QUOTE

canım ben ovülasyondan üç gün önce başlayıp ovülasyonun olduğu günde dahil 4 yada 5 kez kullandım ...ben 3 diilde 2 mg. kullandım, 3 mg bana fazla geldi aktı hep..yalnız bir şırıngayı iki kez kullanmak zorunda kalırsan eğer iyi temizlemen ve tüpte kalan jelin havasını alıp öyle kapatman gerekiyor,unutma...bol şans..sempatiksalakcinni

kızlar merhabalar
aranıza yeni katıldım bende preseed i dün aldım testimi yaptım testin T bölgesindeki çizgi diğerine nazaran koyu idi ve muhtemelen ovulasyon başladı. bende ilk olarak akşam 3 gm kullandım. kullananlara sorum olucak dün akşam kullandım 2. kullanım bu akşammı yarın akşammı olmalı?[/QUOTE

canım ben ovülasyondan üç gün önce başlayıp ovülasyonun olduğu günde dahil 4 yada 5 kez kullandım ...ben 3 diilde 2 mg. kullandım, 3 mg bana fazla geldi aktı hep..yalnız bir şırıngayı iki kez kullanmak zorunda kalırsan eğer iyi temizlemen ve tüpte kalan jelin havasını alıp öyle kapatman gerekiyor,unutma...bol şans..sempatiksalakcinni

peki sonuç aldınmı pozitif veya negatif. (inşallah pozitiftir).
gün aşırı kullanmadın ovulasyondan önce ve sonra hergün kullandın anladığım kadarıyla.

kızlar bana cvp yokmu yanlış mı kullandım? fisfisfis

kybele cim ben üç ay kullandım bi sonuç alamadım ama kullanıp sonuç alanlar var..ucuz bişey kullan bence faydasını tabii ki görebilirsin...günaşırı çalışma yapıyorsan gün aşırı kullan ama hergün çalışıyorsan (yani ovülasyan öncesi ve sonrası birkaç günden sözediyorum)hergün kullan yani o günleri boş geçme derim...şöyle söyleyim benim adet döngüm 25 gün ,11. gün yumurtlama günüm ve adetin 7. gününden itibaren 12. günde dahil hep kullandım ama gün aşırı ama hergün ,çalışmalara göre yani...bazılarında işe yaradı bazılarında yaramadı ama vesile olur belki...sağlığın yerinde ise faydasını tabii ki daha çok görebilirsin..umut bunlar işte...inşallah iyi haberlerini alırız..:CüvCüv:

X