Preseed kullananlar

herkese iyi akşamlar.BEn sizlere bir şey sormak istiyorum.Bu bal, tarçın, ve çörek otunu nasıl hazırlıyoruz.suyamı katıyoruz yoksa macun gibi yapıp mı yiyoruz?Birde bunu yumurtlama zamanı mı yapıyoruz yoksa her zaman yapabilir miyiz?CEvaplarsanız sevinirim.
canım ben bu ay ilk kez denedim bu kürü yapılışı çörek otunu eziyosun fazla beklemeden bala karıştırıyosun biraz da tarçın koyup karıştırıyosun ben adetin 1. günü başladım 10 gün sabah akşam aç karna yedim pek umutlu degilim ama en azından bunuda denemiş oldum adet olunca tekrar yapcam bence etkili bişey yumurtlama anını acayip hissettim

güze83 bi kase bala yaklaşık 1 yemek kaşıgı çörek otunu ve 1 tatlı kaşıgı tarçın koydum ben yemesi biraz zor çörek otu zehir gibi direk yutmadan çigneyerek ye canım

Monarosa canım inşallah darısı hepinizin başına. Allah razı olsun. ebru bakayım bakayım oralara da. ilk defa sanırım 15 sene sonunda gün hesaplamadan ay birazını evde geçireyim demeden bir tatil yapacağım..

anjelic,
canım çalış çalış neeye kadar. dur bakalım birde ev kadını olmayı deneyeyim. herkesin zor dediği kadar varmıymış:))) okuldan sonra hemen çalışmaya başladım. ancak senelik tatillerde kendime evime eşime yeterince vakit ayırabiliyordum . veya ben öyle zannediyordum. inşallah buralara gelip size ben çalışmak istiyorum diye ağlamam:)))
Cnm son kararını vermediysen iyice düşün . Ben de 10 yıldır çalışıyorum, bundan 3 yıl önce eski işimden ayrılmıştım, ilk zamanlar süper geldi işten ayrılmak, zira eski işim çok acayip stresli bir hal almıştı son zamanlarda; 2007 haziran ayıydı arıldığımda, tam da yaz başı çok güzel gelmişti,ilk zamanlar bodrum, çeşme, yazlık, devamlı gezdim, gerçekten çok mutluydum ama 4-5 ay sonra amaçsızlıktan daral geldi,tekrar çalışmaya başladım.

ev hanımlığı bizim gibi çalışmaya alışmış insanlar için çok özenilecek bir şey değil.gerçekten sıkıcı, onun için çok iyi düşün ayrılmadan önce.

selmacım en iyisini yapıyorsun, kır belini otur evinde bakiiim, kocana bebişine bak :) Canım işler yoğun, bir de buralara fazla girdikçe kaptırıyorum, sakin gitmek adına kafamı başka şeylerle meşgul etmeye çalışıyorum :)

ayşem çıtırım öbür tarafa şimdilik giremiyorum, seni de merak ettim, keyfin yerinde di mi? Bu yazı şöle topluca hamiş geçiririz inşallah.
yerinde keyfim canım merak etme:) sen nasılsın? keyfin nasıl...

çok haklısınız ama işte ne yapayım tutamadım kendimi.:kedi:eek:puyorumnanaktanbundan sonra ttakmıycam olumsuzluklara yer vermeyeceğim.merkeze ve doktor mete beye çok güveniyorum,ellerinden geleni yapacaklardır.bu şekilde hamile kalan çok arkadaşımız var,bunlardan biri de ben olabilirim değil mi?:teytey::hooray::hooray::hooray:

desteğiniz için çokm teşekkür ederim.Allah emeklerimizi görüyor,bol bol dua edelim birbirimiz için ::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
çok haklısın bol bol dua edelim canım. doktoruna ekibe güvenmen gibisi var mı, sen moralini bozmadan yoluna devam et, allah yüzümüze bakacak...

herkese günaydınlar kızlar, nasılsınız? ben hala misafir agırlıyorum valla, hala uykusuzum...ayrıca gecen yıl bugün ameliyat olmustum, üstünden tam bir yıl gecti, kendi kendime bunalım yaptım yine, 1 yıldır gecen süreci düşündükce içim daraldı, sonra dedim hayat güzel, öyle ya da böyle akıyo işte...

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay
32-:nazar:buzma_vi
33-:nazar:sezen10
34-:nazar:papatyaa10
35-:nazar:nevetna

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

deniko............................................................28 Mayıs
sinemaltan......................................................30 Mayıs
maviumutolsun................................................30 Mayıs
catdog............................................................31 Mayıs
hatice_48........................................................01 Haziran
Ozlemyalcinkaya............................................01 Haziran
love27.............................................................03 Haziran
tayf.................................................................10 Haziran
guzel83..........................................................12 Haziran
cetrefilli...........................................................17 Haziran
deryaberil
hilalbebik
xxnezo
ebrubu
apaydın
aytug
armila85
emrina............................................................
gncam............................................................
azra2206.........................................................
edut...............................................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

günaydın güzeller:))
özge canım merhaba:))

picardi,
bebek geliyor olmasa kesinlikle ayrılmayı düşünmezdim. ama nur tanemi emanet edebileceğim kimsecikler yok. herkes bana uzakta oturuyor. belki de sonraları çalışmaya başlarım.. çok kesin planlar yapamıyorum aslında. önümde hiç bilmediğim bir süreç var.. iş yerimde çok uzak:KK43:( yani ayrılmam için birsürü sebep var. ama kalmam için sadece para:)) ihtiyacım yok mu var.. dur bakalım bizim koca kocalık görevlerini tam nalamı ile yerine getirebilecek mi.. yaşlanmadan bir utest edeyim şunu:))

günaydın güzeller:))
özge canım merhaba:))

picardi,
bebek geliyor olmasa kesinlikle ayrılmayı düşünmezdim. ama nur tanemi emanet edebileceğim kimsecikler yok. herkes bana uzakta oturuyor. belki de sonraları çalışmaya başlarım.. çok kesin planlar yapamıyorum aslında. önümde hiç bilmediğim bir süreç var.. iş yerimde çok uzak:KK43:( yani ayrılmam için birsürü sebep var. ama kalmam için sadece para:)) ihtiyacım yok mu var.. dur bakalım bizim koca kocalık görevlerini tam nalamı ile yerine getirebilecek mi.. yaşlanmadan bir utest edeyim şunu:))
selmacım hoşgeldin canım nasılsın?

canım sen kendin için en iyi olanı daha iyi bilirsin bebegini kendin büyütmen bence en güzeli benim annem de çalışıyodu çocukken hiç istemezdim çalışmasını hep orda burda geçti benim çocuklugum ozaman şimdiki gibi bakıcılarda yoktu kime bırakırsa işte bazende yanında giderdim hele okul zamanı gelince dahada zordu eve geldigimde kimse yoktu mesela bunlar tabi olumsuz yönler,bak şimdi ben işe girmek için kendimi parçalıyorum ev hayatıda bana göre degilmiş ama senin maddi açıdan ihtiyacın yoksa boşver çalışma evdede bişekilde vakit geçiyo

özgeee nasılsın? ya beni bir heyecan aldı, ameliyattan önce böyle olmamıstım, azcık tırsıyorum histeroskopiden sanırım...

özgeee nasılsın? ya beni bir heyecan aldı, ameliyattan önce böyle olmamıstım, azcık tırsıyorum histeroskopiden sanırım...
iyiyim canım benim sagol

ayşecim sen ki 2 hsg ve laparoskobi yaptırmış kadınsın bence korkma sendeki polipti sanırım geçen biyerde bi arkadaş yazmış çok kolay diye canını hiç sıkma bence zor olmuycak,narkoz veriyolar demi?

evet anesteziyle olcakmış, polip bende ki de...ama korkum şu, az uyutuyolarmıs ya laparoskopide hiç bişey duymuyosun ya bunda hissedersem diyorum, hani hsg mesela sadece görüntüleme amaclı, bunda cerrahi müdahale de olacak, hissedecekmişim gibi geliyo... aman evham işte...

evet anesteziyle olcakmış, polip bende ki de...ama korkum şu, az uyutuyolarmıs ya laparoskopide hiç bişey duymuyosun ya bunda hissedersem diyorum, hani hsg mesela sadece görüntüleme amaclı, bunda cerrahi müdahale de olacak, hissedecekmişim gibi geliyo... aman evham işte...
bence hissetmiyceksin canım ben daha 2-3 gün önce okudum topiclerin birinde birisi polipini aldırcakmış korkuyo senin gibi diger bi arkadaş ona yazmış korkulacak hiç bişey yok diye özellikle okudum sen geldin aklıma gerçekten ısrarla yazmış hiçbişey yok diye

Kızlar günaydın, nasılsınız?
Selmacım, bebeğin ilk zamanlarında yanında olman iyi, ileride çalışmak istersen kreşe verirsin veya anaokuluna dönersin tekrar iş hayatına, çocuk için anne gibisi yok.

Ayşem pes yani, kızım hiçbir şey hissetmiyorsun, sana ben söylüyorum işte, yapılan işlem de öyle çok abartı bi şey değil, alt tarafı polip, ben histerskopiden sonra annemlerle doğrudan yemeğe gittim, yedik içtik, gezdik akşama eve döndük, kafanda büüyütürsen sıkıntı yaparsın, rahat ol yaaaavvv.

bence hissetmiyceksin canım ben daha 2-3 gün önce okudum topiclerin birinde birisi polipini aldırcakmış korkuyo senin gibi diger bi arkadaş ona yazmış korkulacak hiç bişey yok diye özellikle okudum sen geldin aklıma gerçekten ısrarla yazmış hiçbişey yok diye
inşallah:) ya evhamlı oldum cıktım yaaa valla bişey bilmemek en iyisiymiş...

Kızlar günaydın, nasılsınız?
Selmacım, bebeğin ilk zamanlarında yanında olman iyi, ileride çalışmak istersen kreşe verirsin veya anaokuluna dönersin tekrar iş hayatına, çocuk için anne gibisi yok.

Ayşem pes yani, kızım hiçbir şey hissetmiyorsun, sana ben söylüyorum işte, yapılan işlem de öyle çok abartı bi şey değil, alt tarafı polip, ben histerskopiden sonra annemlerle doğrudan yemeğe gittim, yedik içtik, gezdik akşama eve döndük, kafanda büüyütürsen sıkıntı yaparsın, rahat ol yaaaavvv.
tamam sustum, hersey cok güzel olacaaakbayanssulusmile

günaydınlar, evet kızlar benim işler cok yogun, 1de de dersim var, dönüşte inşallah yazabilirim size...

anjeli sagol canım iyiyim şimdilik sen nasılsın?

ayşe çok yogunsun şekerim kolay gelsin

X