Preseed kullananlar

ayşecim benim paçalar tutuştu harıl harıl çalışma modundayım,sen nasılsın?

ayşecim benim paçalar tutuştu harıl harıl çalışma modundayım,sen nasılsın?

anaaam kolay gelsin canım benim yaaa, ama inşallah atanırsın da kurtulursun bu stresten, hem bak kpssye calısmaya basladın baslayalı cocuk mevzunu eskisi kadar takmıyosun kafana:KK66: inşallah atanırsın işin de bebeğin de en kısa zamanda gelir:)

selem preseed güzelleri size bi haber varmeye geldim
ben hamileyimmmmmmmmmmm
rabbim her isteyene versin inşallah
bu ay yine preseed kullanmıştımmmmmmmm
umarım her isteyene rabbim verir

ben hamileyimmmmmmmmmmm
n zaman sonunda çıktı bi hamiş.çok sevindim senin adına darısı başımıza....:nazar:

ben hamileyimmmmmmmmmmm

Canım çoook mutlu oldum:lepi: Tebrik ederim, Allah kucağına almayı nasip etsin..:nazar:

Hilal bebik seni çok tebrik ediyorum.Allah inşallah sağasağlam ve sağlıklı kucağına almayı nasip eder.Çok sevindim.bize biraz detayları anlatır mısın?neler yaptın?sence preseed mı işe yaradı?kaç yıllık evli idin?

hilalcim cok tebrik ederim canım yaa, allah tamamına erdirsin, helal kız sana, preseedla 2 deneme, 2 gebelik...inşallah bu kez kucagına aldıgın müjdesini de verirsin saglıkla..tekrar tekrar gözünüz aydın canımcım:)

günaydın kızlar:)

günaydın

hilal tebrik ederim canım allah sag salim kucagına almayı nasip etsin darısı bizlerin başına inşallah

Günaydın güzeller,

hilal bebik gözün aydın canım. Allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip kısmet etsin.. diğer tüm arkadaşlarımıda bu güzel duyguyu tatmasını dilerim. güzel Allahım hepinize nur topu gibi evlatlar nasip kısmet etsiz tez zamanda..

özgecim bu gece yola cıkıyoruz canım, yarın sabah ankaradayız kısmet olursa...11de gircem işte, 1 saate cıkarım inşallah:) internet olursa yazarım, yoksa pazar pazartesiye kalır

sen nasılsın? iyi misin? aylar sonra nihayet bir hamiş daha cıkardık şükürler olsun:)

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay
32-:nazar:buzma_vi
33-:nazar:sezen10
34-:nazar:papatyaa10
35-:nazar:nevetna
36-:nazar:hilalbebik

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

deniko............................................................28 Mayıs
sinemaltan......................................................30 Mayıs
maviumutolsun................................................30 Mayıs
catdog............................................................31 Mayıs
hatice_48........................................................01 Haziran
Ozlemyalcinkaya............................................01 Haziran
love27.............................................................03 Haziran
tayf.................................................................10 Haziran
guzel83..........................................................12 Haziran
cetrefilli...........................................................17 Haziran
deryaberil
xxnezo
ebrubu
apaydın
aytug
armila85
emrina............................................................
gncam............................................................
azra2206.........................................................
edut...............................................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

iyiyim canım bende sagol..

ayşe sen bu operasyonu direk özel mi yaptırıyosun yoksa bi kısmını mı ödüyceksin

canım baskent üniversitesi testlerden devletin ödedigi haricinde de cok yüksek rakamlar alıyo, smear 60 liraydı mesela. devletin ödedigi haricinde 580 lira gibi bişey tutacakmıs...

histeroskobi ne kadar tutar acaba direk özel gitsek

ayşe bana kimse inanmıyo ama konya başkentte ben hsg 45 tl verdim ve direk özel gittim belkide yanlışlık oldu bilmiyorum ama verdigim para bu

allah allah özgecim cok az vermişsin, anacım sivasta bile 100 lira verdim ben... yani baskentte devletin ödediğiyle ödemediği arasında tas catlasın 10-20 lira fark oluyo, histeroskopi 580 ise emekli sandıgına tamamen özeli de 600 falandır.

ama ben sana diyim bence sizin askeri sigortanız devreye girdi, yoksa mümkün deil, tc nonu verdiysen gerisini onlar hallediyor zaten...dur yarın unutmazsam sorayım hsg fiyatını da..

allah allah özgecim cok az vermişsin, anacım sivasta bile 100 lira verdim ben... yani baskentte devletin ödediğiyle ödemediği arasında tas catlasın 10-20 lira fark oluyo, histeroskopi 580 ise emekli sandıgına tamamen özeli de 600 falandır.

ama ben sana diyim bence sizin askeri sigortanız devreye girdi, yoksa mümkün deil, tc nonu verdiysen gerisini onlar hallediyor zaten...dur yarın unutmazsam sorayım hsg fiyatını da..
canım biz gidemiyoruz özel hastanelere, devlet hastanesine bile ancak sevkle gidiyoruz
sanırım benim işlemde bi yanlışlık oldu ozaman telde sordugumda 200 demişlerdi
ben hsgde verilen ilacı yanımda götürdüm ve 45 tl verdim

ayşecim sen benim için histeroskobi kaça yapıyolar ögrenebilirmisin

X