Preseed kullananlar

ögrenciyken hep dısardan gelenlerle arkadas olmusum, okulu biten gitti, benim de kimse kalmadı burda aslında... ama saolsunlar yazları falan gelirler, biz de gideriz:) mesela mardine antepe hep arkadaslarımın yanına gittim ben:)

sanırım verecekler özgecim, ama ben hemen sivasa dönücem bi sıkıntım olmazsa, çünkü eşimden ayrı kalmak istemiyorum, o da dönmek zorunda sivasa, saglıgım yerinde olursa dönerim sanırım:)

gecen yıl da 25 mayısta ameliyat olmustum, bu yıl 28 mayısta...
aynı sorun bende de var canım ben selçuk mezunuyum aynı zamanda konyalıyım memlekete gittigimde kimseyi bulamıyorum herkes biyere dagılmış liseden bikaç arkadaş var ancak onlarla görüşebiliyorum
ayşe nedensizlere histeroskobi yada laparoskobi yapmayı öneriyolar benim birini yaptırmam gerekiyo bakalım sen yaptırdıktan sonra her ikisinide yaptırmış biri olarak bana hangisini önerceksin her ikisindede aynı tanı var sanırım

canım ben şimdiden histeroskopiyi öneririm ki sana... çünkü sende normal us muayenesinde birşey görünmüyor deil mi... bende kist varken ve büyükken laparoskopi önerdiler..ama sebep ögrenmek amaclı histeroskopi daha mantıklı bence. sen rahim filmi de çekildin deil mi? onda durum nasıldı? valla 2 rahim filmi, bir laparoskopiden sonra histeroskopi olma serefine de nail olacagım en sonunda:roflol:

bu arada eşim 15 günde toplam 3 tane sigara içti, bense iki:) morfoloji sorunu cıktı cıkalı nasıl dikkat ediyor kendine görmeniz lazım:) yapay gıda tüketmiyor, öncede sarelleyi kasık kasık yiyen adam şimdi balı kasıklıyo:roflol:

ayşecim Tokat a gittim önce..oradan annemlerle Trabzon ve Rize ye geçtik...kardeşimi nişanladık, döndük...o koşturma içinde de netten uzak tuttum kendimi

geçmişi okuyamadım ne yazık ki, çok yazmışsınız bu dönemde :KK70: tatlım sen histeroskopi yaptıracakmışsın, hadi bakalım dualarım seninle

ayşecim Tokat a gittim önce..oradan annemlerle Trabzon ve Rize ye geçtik...kardeşimi nişanladık, döndük...o koşturma içinde de netten uzak tuttum kendimi

geçmişi okuyamadım ne yazık ki, çok yazmışsınız bu dönemde :KK70: tatlım sen histeroskopi yaptıracakmışsın, hadi bakalım dualarım seninle

ovvv yakınlasmıssın bana keske sivasa da ugrasaydın:) tebrik ederim canım kardesini de allah tamamına erdirsin:)

allah razı olsun ebrucum histeroskopi saatim de belli oldu, cuma 11de olacak hayırlısıyla...

sen nasılsın? eşin nasıl?

:KK70: vaktim olsa gelirdim, ama başka zamana :KK66:
canım iyiyim işte..iyi diyelim iyi olalım...bindik bi alamete, gidiyoz kıyaameteee..amaneeeyyyy :p
var mı güzel haberler bakkem...
sen ve eşin için nasıl gidiyor hayat

bu arada gittiğim yerde 3 çocuk vardı, ikisi kardeş...çocuk edinmekten vazgeçer oldum...bir iyi ama peşpeşe iki çocuk olması felaketin de ötesi..üstelik aynı dönem evlenmişiz...onun yaşantısı ve benimki arasında dağlar vardı..sanırım herşeyin hayırlısını dilemek en güzeli

:KK70: vaktim olsa gelirdim, ama başka zamana :KK66:
canım iyiyim işte..iyi diyelim iyi olalım...bindik bi alamete, gidiyoz kıyaameteee..amaneeeyyyy :p
var mı güzel haberler bakkem...
sen ve eşin için nasıl gidiyor hayat

bu arada gittiğim yerde 3 çocuk vardı, ikisi kardeş...çocuk edinmekten vazgeçer oldum...bir iyi ama peşpeşe iki çocuk olması felaketin de ötesi..üstelik aynı dönem evlenmişiz...onun yaşantısı ve benimki arasında dağlar vardı..sanırım herşeyin hayırlısını dilemek en güzeli

ayyy insan korkuyo de mi:) herşeyin hayırlısı diyelim, kimi hayat koşulları bunu gerektiriyo, elimizde olan bişey deil napalım:)

biz de aslında eşimle iyi sayılırız, şimdi onda morfoloji sıkıntısı cıktı ya, gecen de çay içelim hadi oturalım derken bir de sigara içelim dedi, o sırada da bir bebek koşuyo böyle paytak paytak bize doğru, "emre dedim, bizim çocugumuzun bize böyle kosmasını istiyosan içme lütfen" dedim, alındı ve üzüldü accık...ama o kırılsın diye dememiştim, anlık cıkıverdi agzımdan işte.. acıkcası ben olmamasındansa 4üze razıyım:) allahın gücüne gitmesin tabi herşey nasip kısmet işi...

Günaydın kızlar,

ebru canım kesin erkek oluyor:)) eymen olacak adı.. iyi gidiyor çok şükür. 3 lü test sonuçlarımda iyi çıktı. bu hafta detaylım var. hayırlısı ile oda iyi çıkar inşallah.

kardeşini tebrik ederim ne tatlı koşuşturmalar bunlar. geçen sene bende yaşamıştım. 1 ay sonra işten ayrılıyorum. şimdiden tatil planlarına başladım..

Kızlar nasılsınız? Selmam izne mi ayrılıyon yakında, oohhhh yerinde olmayı çok isterdim heee, ne güzel tatil :)
Ayşecim nasılsın? napıyorsun?
ebruu kıs kaçak gelmişsin, özlettin kendini canım.

Mona rosa tedavin hayırlı olsun, boool yumuşların ve güzel bebişlerin olsun inşallah, iyi haberlerini bekliyoruz.

heyooo...tüm kıslardan haber aldım, ne güzeeelll

ayşecim , inan ki 4 çocuğu bir anda düşünemiyorum...senin göğüsler ne hale gelir bilmem ama, arkana bakmadan evden kaçman hiç kaçınılmaz bir sonuç olur bence...ya da eşine östrojen yükleyip süt elde etme yöntemini kullanabilirsin :p...walla eşin hiiiiç alınmasın, üzülmesin...o sigara her hastalığa kapı açıyor...keşke benim eşim de içmese...Allah akıl fikir versin de içmesinler...sen de içme güzelim be, yapmayın bu kötülüğü kendinize...hayatın size ileride ne getireceği belli değil, bu yüzden akıllıca kullanmak lazım bize emanet edilen vücudu

selmaaa ...ayyy errrkek annesi mi olceennn...canım kız olsa da erkek olsa da sağlıklı, hayırlı bir evlat olsun sana...bahtı açık olsun... waayy tatil planları hmmm nire bakimm...güneş enerjisini ver eymen bebeğe..normal mi sezeryan mı olacak..ayy yavaş yavaş alış verişine de başlamışsındır...güzel şeyler alacağına eminim oğluşuna

anjelic , canım benim..özlenmek güzel inan ki...ben de sizleri özledim..gel,r gelmez de hemen pc başına oturdum :KK70: dışarıdayken hiç oturmak istememiştim enteresan bir şekilde..sende keyifler nası l canım

anjelik tamamen bırakıyorum canım işi. çocuğumun anası evimin kadını olacağım:))) sen ne yapıyorsun? sende kayıplardaydın...

ebru ben mümkün mertebe küçük yerleri seviyorum. altınoluğu çok sevmiştim. emekli merkanı:)) oraya veya amasra ya gitmek istiyorum. ama denize girip giremeyeceğimi bilmiyorum şu an...
ben aksilik olmaz ise normal istiyorum.. ama son ana kadar belli olmuyormuş bunlar... alışverişe ufaktan başladım. zıbın tarzı şeyler alıyorum genelde. işten ayrılmaya bırakıyorum alışverişi.. hiç yoktan zamanın onlarla geçer...

ayşe canım sen nasılsın?

love love love.. bugün hiç yazamdın sen..

Kızlar nasılsınız? Selmam izne mi ayrılıyon yakında, oohhhh yerinde olmayı çok isterdim heee, ne güzel tatil :)

Mona rosa tedavin hayırlı olsun, boool yumuşların ve güzel bebişlerin olsun inşallah, iyi haberlerini bekliyoruz.
iyiyim anjelcim sen nasılsın, işlerin duruldu mu biraz?
heyooo...tüm kıslardan haber aldım, ne güzeeelll

ayşecim , inan ki 4 çocuğu bir anda düşünemiyorum...senin göğüsler ne hale gelir bilmem ama, arkana bakmadan evden kaçman hiç kaçınılmaz bir sonuç olur bence...ya da eşine östrojen yükleyip süt elde etme yöntemini kullanabilirsin :p...walla eşin hiiiiç alınmasın, üzülmesin...o sigara her hastalığa kapı açıyor...keşke benim eşim de içmese...Allah akıl fikir versin de içmesinler...sen de içme güzelim be, yapmayın bu kötülüğü kendinize...hayatın size ileride ne getireceği belli değil, bu yüzden akıllıca kullanmak lazım bize emanet edilen vücudu
dogru diyosun ebrucum yaa benimki de içmek deil işte, laf olsun, hiç içmesem 40 yıl aklıma gelmez aslında, yanımda biri içmesin yeter:)

anjelik tamamen bırakıyorum canım işi. çocuğumun anası evimin kadını olacağım:))) sen ne yapıyorsun? sende kayıplardaydın...

ebru ben mümkün mertebe küçük yerleri seviyorum. altınoluğu çok sevmiştim. emekli merkanı:)) oraya veya amasra ya gitmek istiyorum. ama denize girip giremeyeceğimi bilmiyorum şu an...
ben aksilik olmaz ise normal istiyorum.. ama son ana kadar belli olmuyormuş bunlar... alışverişe ufaktan başladım. zıbın tarzı şeyler alıyorum genelde. işten ayrılmaya bırakıyorum alışverişi.. hiç yoktan zamanın onlarla geçer...

ayşe canım sen nasılsın?

love love love.. bugün hiç yazamdın sen..
iyiyim saol selma, sen nasılsın?

Günaydın kızlar,

ebru canım kesin erkek oluyor:)) eymen olacak adı.. iyi gidiyor çok şükür. 3 lü test sonuçlarımda iyi çıktı. bu hafta detaylım var. hayırlısı ile oda iyi çıkar inşallah.
tebrik ederim,ne mutlu sana.
kardeşini tebrik ederim ne tatlı koşuşturmalar bunlar. geçen sene bende yaşamıştım. 1 ay sonra işten ayrılıyorum. şimdiden tatil planlarına başladım..
tebrik ederim.hayırlı doğumlar dileyelim şimdiden.ne mutlu sana,sağlıkla gelsin yavrucağın....

teşekkür ederim,yumurtalar iyi de morfoloji %0 çıkmış 2 gün önceki tahlilde.şekil bozukluğu çok fazla spermlerde.doktor "sizin gibi olup da başarılı olduklRImız var,ama zor olarak nitelendirdiğimiz gruptasınz."dedi.ben ağladım doktorun yanında tutamadım kendimi,sıktım sıktıkça da döküldü inci gibi.2 saat bıyunca da 1 tek kelime konuşmadık eşimle.moralimiz dibe vurdu kısacası:içelim:şakkıdı

Son düzenleme:
selmacım Muğla-ULa sana göre bir yer olabilir :-) çok güzel bir tatil geçirmeni dilerim...normal doğum düşünüyorsan yüzme çok iyi gelecektir...egzersiz yapabiliyor musun

ayşecim tekrarlıyorum ..içme güzelim benim...ben de içiyordum...bıraktım...şimdi adını duyunca midem bulanıyo..inş sen de bırakırsın ve daha da içmezsin hayırlısıyla

ayy kızlar çekirdek yemekten bi hal oldum...pifff..evde oturmak ne zor iş yaa...

monarosacım bak bu yola cıkarken her türlü seye hazırlıklıydık de mi... bak senin yumurtaların için de moral cok önemli, morfoloji eksi artı 2 oynayabiliyor, iyi bir bakımla tekrarlarsınız, herseyin hayırlısı olsun canım, bozma moralini. neyse agladın tamam, içine atmadan ne istiyosan onu yap... hayırlısı olsun canım benim, allah emeklerinizi bosa cıkarmasın...

ahhh mona rosacım ya senin yazdıkların üzdü beni, başlamışsın tedaviye senin artık hep olumlu, güzel şeyler düşünmen gerek, bırak morfolojiyi falan, olacak diye düşün, aklına hiç kötü şeyler getirme, bol dua et arkadaşım, duanın açmayacağı kapı yok,sabredip meyvesini alıcaz inşallaaaaaah :)

ebrucum içmiyorum canım tamam:)

canım nasıl iş görüşmeleri? basvurup bekledigin yerler var mı? inşallah daha fazla beklemeden iş bulabilirsin kendine...sen de kpssye girecek misin? bak özge harıl harıl calısıyo...yani sanırım öyle:KK66:

selmacım en iyisini yapıyorsun, kır belini otur evinde bakiiim, kocana bebişine bak :) Canım işler yoğun, bir de buralara fazla girdikçe kaptırıyorum, sakin gitmek adına kafamı başka şeylerle meşgul etmeye çalışıyorum :)

ayşem çıtırım öbür tarafa şimdilik giremiyorum, seni de merak ettim, keyfin yerinde di mi? Bu yazı şöle topluca hamiş geçiririz inşallah.

Monarosa canım inşallah darısı hepinizin başına. Allah razı olsun. ebru bakayım bakayım oralara da. ilk defa sanırım 15 sene sonunda gün hesaplamadan ay birazını evde geçireyim demeden bir tatil yapacağım..

anjelic,
canım çalış çalış neeye kadar. dur bakalım birde ev kadını olmayı deneyeyim. herkesin zor dediği kadar varmıymış:))) okuldan sonra hemen çalışmaya başladım. ancak senelik tatillerde kendime evime eşime yeterince vakit ayırabiliyordum . veya ben öyle zannediyordum. inşallah buralara gelip size ben çalışmak istiyorum diye ağlamam:)))

herkese iyi akşamlar.BEn sizlere bir şey sormak istiyorum.Bu bal, tarçın, ve çörek otunu nasıl hazırlıyoruz.suyamı katıyoruz yoksa macun gibi yapıp mı yiyoruz?Birde bunu yumurtlama zamanı mı yapıyoruz yoksa her zaman yapabilir miyiz?CEvaplarsanız sevinirim.

monarosacım bak bu yola cıkarken her türlü seye hazırlıklıydık de mi... bak senin yumurtaların için de moral cok önemli, morfoloji eksi artı 2 oynayabiliyor, iyi bir bakımla tekrarlarsınız, herseyin hayırlısı olsun canım, bozma moralini. neyse agladın tamam, içine atmadan ne istiyosan onu yap... hayırlısı olsun canım benim, allah emeklerinizi bosa cıkarmasın...

ahhh mona rosacım ya senin yazdıkların üzdü beni, başlamışsın tedaviye senin artık hep olumlu, güzel şeyler düşünmen gerek, bırak morfolojiyi falan, olacak diye düşün, aklına hiç kötü şeyler getirme, bol dua et arkadaşım, duanın açmayacağı kapı yok,sabredip meyvesini alıcaz inşallaaaaaah :)

çok haklısınız ama işte ne yapayım tutamadım kendimi.:kedi:eek:puyorumnanaktanbundan sonra ttakmıycam olumsuzluklara yer vermeyeceğim.merkeze ve doktor mete beye çok güveniyorum,ellerinden geleni yapacaklardır.bu şekilde hamile kalan çok arkadaşımız var,bunlardan biri de ben olabilirim değil mi?:teytey::hooray::hooray::hooray:

desteğiniz için çokm teşekkür ederim.Allah emeklerimizi görüyor,bol bol dua edelim birbirimiz için ::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

X