Preseed kullananlar

arkadaşlar herkese merhaba bende bu ay ilk defa preseed kullanıcam ebaydan sipariş verdim aranızda ebaydan sipariş varmı ürününüz ne kadar zamanda geldi??

ben de ebaydan aldım perşembe akçam sipariş verdim hafta sonu araya girmesine rağmen çarşamba günü geldi
yani 6.gün geldi 10 günde gelir en fazla

mona rosa hoş geliyosun çankırıya
ben de ordayım:)))
dilerim bebeğinle gelmek nasip olur

iğneleri kullanıyorum,haftaya buğün yumurtalar toplanacak.
bu arada bizim çankırıya tayin çıktıkaydirigubbakcemile3:eek:
1 ay sonra taşınıyoruz.:eek:sein eşin de askerdi saanırım var mı tayin falan ?
canım tayin yeriniz hayırlı olsun biz 1 sene daha burdayız malesef

inşallah bebgine kavuşursun canım.tedaviye nerde başladın?tek ebriyo konulacak degil mi?

mona rosa hoş geliyosun çankırıya
ben de ordayım:)))
dilerim bebeğinle gelmek nasip olur
ayyy ne güzel.sen merkezde miisn?biz ilçesine gideceğiz.
canım tayin yeriniz hayırlı olsun biz 1 sene daha burdayız malesef

inşallah bebgine kavuşursun canım.tedaviye nerde başladın?tek ebriyo konulacak degil mi?

teşekkür ederim canım.antalya gelecek tüp bebek merkezi.doktorumuz mete bey çok sistemli,hasta yanlısı bir doktor.memnunuz umarım sonu da güzel olur.evet tek embriyo olacak.

ayyy ne güzel.sen merkezde miisn?biz ilçesine gideceğiz.

teşekkür ederim canım.antalya gelecek tüp bebek merkezi.doktorumuz mete bey çok sistemli,hasta yanlısı bir doktor.memnunuz umarım sonu da güzel olur.evet tek embriyo olacak.
sen antalyada degildin heralde zor oluyodur gidip gelmek,yumurtalar nezaman toplancak?

mona rosa orada kaça yapıyolar tüp bebegi?sen raporlu mu raporsuz mu yaptırıyosun?

sen antalyada degildin heralde zor oluyodur gidip gelmek,yumurtalar nezaman toplancak?

mona rosa orada kaça yapıyolar tüp bebegi?sen raporlu mu raporsuz mu yaptırıyosun?

EVET ZOR OLUYOR ama işte her şey bebiş için.
haftaya yumurta toplanacak .:lepi::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
raporsuz yapttırıyoruz,3 yıl temmuzda doluyor beklemeyelim dedik eşimle.2900+ilaçlar.
topiğimiz de var gir bak herkes memnun.negatif sonuç alanlar bile:lepi:

EVET ZOR OLUYOR ama işte her şey bebiş için.
haftaya yumurta toplanacak .:lepi::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
raporsuz yapttırıyoruz,3 yıl temmuzda doluyor beklemeyelim dedik eşimle.2900+ilaçlar.
topiğimiz de var gir bak herkes memnun.negatif sonuç alanlar bile:lepi:
antalya tüp bebek merkezini çok duydum burdan birileri gitti gerçi negatifti sonuçları ama memnun kalmışlar
canım tek embrio olduktan sonra ilaç kullanımı azaldı mı?ilaçlar ne kadar tutuyo

antalya tüp bebek merkezini çok duydum burdan birileri gitti gerçi negatifti sonuçları ama memnun kalmışlar
canım tek embrio olduktan sonra ilaç kullanımı azaldı mı?ilaçlar ne kadar tutuyo

azalmadı çünkü ebriyo çok olursa donduracağız,dondurulmuş embriyo tarnsferi zahmetsiz ve şansı yüksek oluyor.ilaçlar 1600 tutttu.:nazar::içelim:a.s.

gelecek yeni bir merkez.doktor mete bey de antalya tüp bebekten ayrılarak burayı krmuş.embriyoloğ da antalyanın eski embriyologu 10 yıllık.

mona rosa evet canım biz merkezdeyiz
ama pek te merkez gibi değil buralar neyse içini karartmıym gel de gör:)))

mona rosa evet canım biz merkezdeyiz
ama pek te merkez gibi değil buralar neyse içini karartmıym gel de gör:)))

sen nerelisin ?ben izmirliyim.beklentilerim yüksek değil zaten,tahmin edebiliyorum.
tercih sebebimiz ankaraya yakın olması tedavi açısından bu öenemli bizim için.bebeiş olsun da ben köyde de otururum nolacak?oralarında köyden farkı yok zaten :))):icecream::smiley-cool::nazar::hulya:kaydirigubbakcemile2

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay
32-:nazar:buzma_vi
33-:nazar:sezen10
34-:nazar:papatyaa10
35-:nazar:nevetna

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

deniko............................................................28 Mayıs
sinemaltan......................................................30 Mayıs
maviumutolsun................................................30 Mayıs
catdog............................................................31 Mayıs
hatice_48........................................................01 Haziran
Ozlemyalcinkaya............................................01 Haziran
love27.............................................................03 Haziran
tayf.................................................................10 Haziran
guzel83..........................................................12 Haziran
cetrefilli...........................................................17 Haziran
deryaberil
hilalbebik
xxnezo
ebrubu
apaydın
aytug
armila85
emrina............................................................
gncam............................................................
azra2206.........................................................
edut...............................................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

merhaba arkadaşlar...gene ortaya çıktım ben...umarım iyisinizdir...
selmacım nasılsın...nasıl gidiyor gebelik, cinsiyeti belli oldu mu
çetrefilli, anjelic siz nasılsınız
çok öptm
canım hoşgeldin, iyiyiz biz, sen nasılsın? nerelerdeydin?

merhaba kızlar?nasılsınız,var mı yeni haamilemiz?:))))
monarosacım şimdilik yok, ama haziranla alıcaz inşallah güzel güzel haberler:)

iyi akşamlar kızlarrr..ben bu ay kullanmadım preseed,i ama bu ayda olmassa dr,umu dinlemicem ve kullanıcam..
bende şuanda bir eğişiklik yok bekliyorum.adetim 1 haziran..sizleri haberdar edicem olumlu veya olumsuzz
inşallah olumlu olur sonucun, hayırlısı bakalım...

azalmadı çünkü ebriyo çok olursa donduracağız,dondurulmuş embriyo tarnsferi zahmetsiz ve şansı yüksek oluyor.ilaçlar 1600 tutttu.:nazar::içelim:a.s.

canım ev taşıyan hamile kalıyo, hadi hayırlısı olsun inşallah. tayin yeriniz de hayırlı olsun, gercekten ankaraya yakın olması büyük avantaj:)

monarosacım biz de temmuz adetimle baslıycaz tüpe allah kısmet ederse... ilaçlar 400-1000 arası dediler, neden 1600 tuttu sizinkisi? inşallah ilk denemede hemen tutar canım valla cok heyecanlanıyorum ben daha zaman varken, sen nasılsın?

günaydın kızlar..

ayşe nasılsın şekerim?

günaydın özgecim, iyiyim canım sen nasılsın?

haftasonu misafirimiz vardı, samsundan geldi, okuldan arkadasım, gece 3lere kadar oturduk, uykusuzum sadece:KK43:(

günaydın özgecim, iyiyim canım sen nasılsın?

haftasonu misafirimiz vardı, samsundan geldi, okuldan arkadasım, gece 3lere kadar oturduk, uykusuzum sadece:KK43:(
negüzel olmuş insanın anlaştıgı bi arkadaşı olunca herşey daha güzel oluyo benim de burda görüştügüm kişeler var ama çok çok anlaştıgım kişiler degil

bende iyiyim canım bildigin gibi ders falan çalışıyorum vakit geçiyo bişekilde

ayşecim histeroskobi yaptırdıgın zaman rapor alcakmısın yani raporu gerektirecek bi durum oluyo mu

negüzel olmuş insanın anlaştıgı bi arkadaşı olunca herşey daha güzel oluyo benim de burda görüştügüm kişeler var ama çok çok anlaştıgım kişiler degil

bende iyiyim canım bildigin gibi ders falan çalışıyorum vakit geçiyo bişekilde
ögrenciyken hep dısardan gelenlerle arkadas olmusum, okulu biten gitti, benim de kimse kalmadı burda aslında... ama saolsunlar yazları falan gelirler, biz de gideriz:) mesela mardine antepe hep arkadaslarımın yanına gittim ben:)
ayşecim histeroskobi yaptırdıgın zaman rapor alcakmısın yani raporu gerektirecek bi durum oluyo mu
sanırım verecekler özgecim, ama ben hemen sivasa dönücem bi sıkıntım olmazsa, çünkü eşimden ayrı kalmak istemiyorum, o da dönmek zorunda sivasa, saglıgım yerinde olursa dönerim sanırım:)

gecen yıl da 25 mayısta ameliyat olmustum, bu yıl 28 mayısta...

X