Preseed kullananlar

canım sordum, tam fiyat bilmiyorum ama 200 ile 300 arasında bir rakam cıkıyor dedi doktorumun sekreteri...bence de senin işte bir yanlıslık olmus canım...

ayh ben hsgyi sordum:) histeroskopiyi de yarın sorayım artık:)

şimdi biz gecen gittigimizde 220 lira özel muayene ücreti ödedik, ben sordum diger gelmemizde hem histeroskopi hem de özel muayene ücreti mi ödeyecegiz diye, özel muayene ücreti o zaman 30 lira alınıyormus. yani sen ön muayeneye gidersen 850 yi bulur, ama önceden direkt histeroskopi için gelmek istedigini söyleyip öyle randevu alırsan 650 gibi bi rakam olacaktır canım

ayşecim ben histeroskobiyi demiştim sen sanırım hsg yi sordun

çok sagol canım benim de bunu kesin yaptırmam lazım

ayşecim inşallah korktugun gibi bişey olmaz rahat bişekilde atlatırsın herşey bebek için nede olsa siz sperm tahlilide yaptırcaksınız degil mi?inşallah oda kötü bişey çıkmaz.şu bebeklerimiz gelsin hergün poposunu sıkıştırcam valla onca zaman beklettiler bizi valla ben dogdugunda görmediklere dönerim vitrine biblo diye koyarım onu

hilalbebik tebrikler.çok şanslısın.2 denemende de hamile kaldın.hamile kalmakta sorunun yok,ne güzel.allah kucağına almayı da nasip etsin.

hilalbebik tebrikler.çok şanslısın.2 denemende de hamile kaldın.hamile kalmakta sorunun yok,ne güzel.allah kucağına almayı da nasip etsin.
canım nasılsın?nezaman yumurtalar toplancak?kaç yumurta görünüyo?

mona rosa benimde eşimin morfoloji %2 ve %4 çıktı sence nasıl bu deger

hilalcim tebrik ederim cnm allah hayırlısıyla kucagına almayı nasip eder isteyen herkese allah nasip etsin cnm

çok sagol canım benim de bunu kesin yaptırmam lazım

ayşecim inşallah korktugun gibi bişey olmaz rahat bişekilde atlatırsın herşey bebek için nede olsa siz sperm tahlilide yaptırcaksınız degil mi?inşallah oda kötü bişey çıkmaz.şu bebeklerimiz gelsin hergün poposunu sıkıştırcam valla onca zaman beklettiler bizi valla ben dogdugunda görmediklere dönerim vitrine biblo diye koyarım onu
canım inşallah inşallah:)

evet eşim de sperm testi yaptırcak, inşallah mayadan yüksek cıkar, ama benim kanaatim %1 cıkan sonuc % 10 fırlayacak deil ya en fazla 1-2 deger oynar gibi geliyor...canımız saolsun napalım, herşeyin hayırlısı, inşallah tüp denememizi ilkinde gelir bebegimiz, ben en cok bundan korkuyorum, ya ilk denemde olmazsa diye... allah esirgesin...
monarosaaaa nasılsın? ne aşamadasın?

hilalcim tebrik ederim cnm allah hayırlısıyla kucagına almayı nasip eder isteyen herkese allah nasip etsin cnm

35. ay hoşgeldin canım napıyosun? bebek nasıl? sen kendini toparladın mı? arada ugrayın valla yalnız bıraktınız bizi yaaaa...

Kızlar merhaba, nasıl gidiyor? Ayşem az kalmış maşallah hadi bakalım, özgecim takma artık morfolojiye canım, eşini sağlıklı yaşam konusunda özedndir.

Hilalcim tebrikler, Allah tamamına eriştirsin inşallah.

Mona rosacım sen ne aşamadasın, heyecan var mı tatlım?

selam kızlar hepinize çok ama çok teşekkür ediyorum
allah hepinize yaşatsın inşallah
olanlarada hayırlsı doğumlar nasip etsin

selam kızlar hepinize çok ama çok teşekkür ediyorum
allah hepinize yaşatsın inşallah
olanlarada hayırlsı doğumlar nasip etsin
hilalcim nezamandır olmuyodu?sorun neydi?
hamilelik belirtisi falan yaşadın mı?

iyi akşamlar kızlarrr..
benim bugün dr. kontroluum vardı gittim...ve kanda gebelik istedim dr,umda olur varsa cıkar büyük ihtimalle dedi..1 haziran adet günüm listedede adım var...ama kızlarr koskoca bir NEGATıFı.gördüm...
ne yapalım bundada var bir hayır deyip yolumuza devam edicez artık ne yapalım...

kızlar herkeze iyi akşamlar, işlerim sebebiyle pek giremiyorum ama ara ara okumaya çalışıyorum.kızlar benim beklenmeyen adetim 31 mayıs 4 günüm var.ama adet belirtilerim var.inşallah olmam ama çok gerginim sinirim tavan yapmış durumda.2 kutu preseedime başlamıştım bu ay inşallah uğur getirir.yarına randevu aldım kızmetse tüp bebeğe start veriyorum bakalım doktor ne dicek tabi ne zaman uygun görürse:)ilk görüşmem olucak inşallah herşey yolunda gider.
haber vermek istedim.:))) hepinize sevgiler.
bu arada yeni hamişimizi çok tebrik ediyorum, darısı hepimizin başına kızlar....

deniko , hatice diger aylara inşallah kızlar

catdog en iyisini yapmışsın canım bekle bekle nereye kadar umarım hayırlı olur senin için

kızlar merhaba bende bu ay ilk kez kullandım sonuç ne olacak çok merak ediyorum martta micro denedik olmadı erkek infertelitesi sorun malesef bu ay ilk kez pre seed denedim çok inanarak başladım ve gün aşırı ilişki yaşadık açıkçası 1 hafta daha devam edicem 7 mayısta adet oldum adetlerim çok düzenlidir 28-29 günde bir olurum şaşmaz bi tek hastalandığım gün kasık ağrım olur ama bu ay mesela adetim ayın 4-5 haziran gibi hastalanmam gerek ama yaklaşık ayın 22 . den beri kasık ağrım var ve göğüslerim müthiş şiş özellikle sabahları çatlıcak sanıyorum ve vücut ısım çok yüksek anlayamıyorum halen yumurtluyo olabilirmiyim gazda çok var :))) tuhaf şeyler yaşıyorum neye yormam gerektiğinide bilmiyorum bu arada adetim normalde tam 6 gün sürer ama bu sefer ayın 7 de başladı 10 gibi bitti ve biz ogünden beri ilişkiye giriyoruz biraz bıkkınlık oldu ama :))) özellikle 10.gün ilişki olmasına dikkat ettim hiç aksatmadım şimdi arkadaşlar bana azıcık bilgi verin daha deneyimliler var aramızda sizce durum nedir ????? yani mesela bişiler olmuşsa belli olurmu ben micro ile bağdaştırmaya çalışıyorum ozaman 23 matta embriyo yerleşti ve 10 gün sonra demişlerdi sonuç içinn cevap istiyoruuummmmmmmmmmmmmm sizlerdeeeeeeennnnnn :)))

merhaba arkadaslarr aranıza yenı katıldımm bende pre seed kullanıyorumm 2 aydırr yazıalrınızı takıp edıyorumm sızlerden aldım bılgıler ıcıcn cok tesekkurlerr

merhaba 35izmir ustuen görmus olabılrıısn benım bır kız arkadasımda aynı olmusdu cunkuu ıstersen bır test yapp cıkar zate varsaa

merhaba 35izmir ustuen görmus olabılrıısn benım bır kız arkadasımda aynı olmusdu cunkuu ıstersen bır test yapp cıkar zate varsaa
yok yok :))) aslında evet yazma dilim biraz karışık olmuş haklısın aslında son adetimden ve yeni başlıcak olsndan bahsettim ama karman çorman olmuş.

şöle 7 mayısta hastalandım bitti sonrasında pree-seed kullanmaya başladım yani daha yeni sonuç alıcam inşallah tabi ne olur bilememde demek istediğim normalde hiç adet belirtisi yaşmam ama ayın 22.den beri ağrım var göğüslerim şiş gaz var falan filan hani adet belirtileri için erken normal şartlarda zaten 4-5 haziranda adet olucam. şimdi kafam karışık ve tabi korkuyorum da test yapmaya çok zor süreçten geçiyoruz sınavmı bilemiyorum ama yıkıcı şeyler ..erkek infertelitesi daha zormuş bunu gördüm bu süreçte morfoloji haraket herşey gdo ve stres yüzünden .hakkımızda hayırlısı olsun bu arada sizde ne sorun var ??

X