Preseed kullananlar

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay
32-:nazar:buzma_vi
33-:nazar:sezen10
34-:nazar:papatyaa10
35-:nazar:nevetna

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

deniko............................................................28 Mayıs
sinemaltan......................................................30 Mayıs
maviumutolsun................................................30 Mayıs
catdog............................................................31 Mayıs
hatice_48........................................................01 Haziran
Ozlemyalcinkaya............................................01 Haziran
love27.............................................................03 Haziran
tayf.................................................................10 Haziran
guzel83..........................................................12 Haziran
cetrefilli...........................................................16 Haziran
deryaberil
hilalbebik
xxnezo
ebrubu
apaydın
aytug
armila85
emrina............................................................
gncam............................................................
azra2206.........................................................
edut...............................................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

günaydın kızlar

ayşe haftaya yoksun ozaman, gitceksin degil mi ankaraya

arkadaşlar benim rahim duvarım 4.6mm hamile kalmam çok mu zor..progestan kullanıyorum

Maalesef canım bu değerle imkansız gibi bir şye, 7 mm üzeri olması gerek:gitme:

Ayşeeee, özgeee, selmaaa nasılsınız kızlar, günaydıııınopuyorumnanaktan ösledim sizleri yahu, napıyorsunuz, ben bugün evdeyim, size bi bakiim dedim, biraz sonra kahvaltı için geçicem içeriolumunekankayizsmile

Ayşeeee, özgeee, selmaaa nasılsınız kızlar, günaydıııınopuyorumnanaktan ösledim sizleri yahu, napıyorsunuz, ben bugün evdeyim, size bi bakiim dedim, biraz sonra kahvaltı için geçicem içeriolumunekankayizsmile
anjeli hoşgeldin canım nasılsın?valla göremez olduk seni

Canım iş güç derken fazla giremiyorum, girdikçe size bakıp yazıyorum işte, naptın bakiim? Tedavi planın nasıl oldu?

günaydın kızlar

ayşe haftaya yoksun ozaman, gitceksin degil mi ankaraya
canım gelecek hafta cuma gidicem ankaraya, o gün yaptırcaz histeroskopiyi de..adetimin 8. günü oluyor, ama daha erken gidemem derslerden dolayı...ya ben ameliyattan bu kadar korkmamıstım ama histeroskopiden daha bi korkuyorum valla...

sen nasılsın? ders calısma nasıl gidiyo:)

ohhh sefan olsun valla anjelcim, benim yerimede keyif yap heee:KK66:

bu arada ben daha önce rahim duvarımla ilgili hiç bir muayene yapıldıgını duymamıstım, sivastaki doktoruma sordugumda elbette baktık, normal sınırlarda demişti. baskentteki doktorum da öyle dedi, ama normali ne ki onu bilmiyorum:)

anjeli canım valla bizim temmuzda izin var ozaman aşılama yaptırcam bi aksilik olmazsa

ayşecim zor degil heralde genelde duyduklarım öyle inşallah bi sorun çıkmaz.canım buaralar biraz dersleri salladım geziydi,gündü,çaydı derken pek çalışamadım valla çok korkuyorum sınav anı hiç belli olmuyo çok iyi bildigin şeyleri bile yanlış yapabiliyosun kısmet işte

Kızlar merhaba,
hayırlı cumalar:))

anjelic, ayşe, love diğer güzelller,
bende bugünlerde çok yoğunum. iş devir teslim törenim var bir ay boyunca. o nedenle çok sık giremiyorum..

bende çok özledim sizleri yahu:))

ayşe gidiyon yine biryerlere anladığım kadarı ile:))

anjeli canım valla bizim temmuzda izin var ozaman aşılama yaptırcam bi aksilik olmazsa

ayşecim zor degil heralde genelde duyduklarım öyle inşallah bi sorun çıkmaz.canım buaralar biraz dersleri salladım geziydi,gündü,çaydı derken pek çalışamadım valla çok korkuyorum sınav anı hiç belli olmuyo çok iyi bildigin şeyleri bile yanlış yapabiliyosun kısmet işte
canım inşallah kaygılandıgın kadar zor gecmez ve hemen atanabilirsin...

Kızlar merhaba,
hayırlı cumalar:))

anjelic, ayşe, love diğer güzelller,
bende bugünlerde çok yoğunum. iş devir teslim törenim var bir ay boyunca. o nedenle çok sık giremiyorum..

bende çok özledim sizleri yahu:))

ayşe gidiyon yine biryerlere anladığım kadarı ile:))

gidiyorum valla selmacım, ankaraya yine:) sana da kolay gelsin...

Zonguldakta hayatlarını kaybeden 30 madencimize allah rahmet eylesin,yakınlarının başları sağolsun..mekanları cennet olsun..insanın içi sızlıyor ama elden maalesef hiçbirşey gelmiyor..bu olayda ihmali olan herkesi lanetliyorum,üç otuz paraya çalıştırdıkları bu insanların can güvenliğini umursamayan herkesi ama herkesi lanetliyorum... vicdanlarımızı sürekli olarak sözün bittiği yerde terkeden ve yaşam koşullarımızı bu kadar adaletsiz dengeleyenler yataklarında rahat uyumasınlar bundan böyle...doğrusu ben uyuyamıyorum...

tayfcım yürekten katılıyorum canım yazdıklarına... dünden beri her haber de ben dahi yerle bir oluyorsam allah onların yakınlarına sabır versin... umarsızlıklarıyla insanı çileden çıkaranları allaha havale edelim, dediğin gibi elden bişey gelmiyor. başımız saolsun...

iyi akşamlar .benim kargomda bugün geldi.Çok mutluo oldum.Bende bir kaç gün sonra denemeye başlayacağım.

ben bu ay ilk kez kullandım. bir tüp sıktım ama içinde yazdığı gibi fazla gelen çıksın diye sıktım kendimi biraz inşallah hepsi gitmemiştir :) 15 dk sonra falan da ilişkiye girdik. sadece ov testinde çift çizgi olduğu gün kullandım. öncesinde tatildeydik zaten onla uğraşmak istemedim. bakalım 3 gün kaldı adetime görcez yaramış mı işe :Saruboceq:

merhaba arkadaşlar...gene ortaya çıktım ben...umarım iyisinizdir...
selmacım nasılsın...nasıl gidiyor gebelik, cinsiyeti belli oldu mu
çetrefilli, anjelic siz nasılsınız
çok öptm

iyi akşamlar kızlarrr..ben bu ay kullanmadım preseed,i ama bu ayda olmassa dr,umu dinlemicem ve kullanıcam..
bende şuanda bir eğişiklik yok bekliyorum.adetim 1 haziran..sizleri haberdar edicem olumlu veya olumsuzz

Son düzenleme:
arkadaşlar herkese merhaba bende bu ay ilk defa preseed kullanıcam ebaydan sipariş verdim aranızda ebaydan sipariş varmı ürününüz ne kadar zamanda geldi??

mona rosa tüp bebege başlamıştın neyaptın? hangi aşamadasın?

iğneleri kullanıyorum,haftaya buğün yumurtalar toplanacak.
bu arada bizim çankırıya tayin çıktıkaydirigubbakcemile3:eek:
1 ay sonra taşınıyoruz.:eek:sein eşin de askerdi saanırım var mı tayin falan ?

X