Preseed kullananlar

kızlar ben birazdan çıkıcm benim adet tarihim 14 şubat ben ne zaman test yapayım acaba yaaaaaaaaaaaaaa

12-13 de yapabilirsin canım 13 Şubat daha garanti sonuç verecektir ayrıca hamile olma dururmun olduğundan ilaç kullanma canım ne olur ne olmaz..

love, benim dr 72 saat dedi. yumurta 24 saat sönmeden kalır dedi. canım kendini iyi hissediyorsan beş gün aralıksız çalış. hiç kafanda soru işareti kalmaz. 5 dk. oldu bitti maaşallah:))) eşinde okeylerse ki okeylesin başla bu akşamdan. eda aralıksız kız 9 gün çalıştı. düşün yani anacığım..

cnm bu jelin ters etkisi ulurmu ama iş yerinde çalışamıyorum cnm ya izinde alamıyorum

Love canım ben 10. gün gittiğimde 12 mm di yumurtam ve doktorum umutlu konuşmadı bide 14 de gel bakalım dedi ama ben gidemedim eşim rahatsız olduğu için.Sonra 15. gün evde ovulasyon yapmaya başladım 17 ve 18. gün çift çizgi ve preseedle değerlendirdik.

ilişki sonrası ayaklarımı duvara dayayıp durabilidiğim kadar durdum duramadığım yerde eşim iyice havaya kaldırıp tuttu aradada az salladı :))) Sonra hiç kalkmadan giyindim ve sağa dönüp yattım Allah affetsin o günlerde duşumu sabah aldım ve ondan sonra birkaç gün sadece yattım hiç iş yapmadım yani bebeğin tutunması için dinlendim bolca..Belki işine yarar diye yazıyorum yani umutsuzluğa kapılma heran herşey olabiliyor..
ah canım allah affetsin ama hep sabah yıkanıyorum yastık falanda koyuyorum kalkmıyorumda ilk 8 ay bilmiyodum bunu hemen kalkıp yıkanıyodum sonradan ögrendim

SELMACIM birde sıcak suyla yıkanırımki sorma eşim bile hayret ediyo yanmıyonmu sen diye ama öncesinde girmiyorum duşa genelde sabeh yıkanıyorum

35. ay bazılarında hamilelik durumunda çok ağrı oluyor haberin olsun, alma ilaç falan öyle bu dönemde ok?

35 AY hemde nasıl oluyor. ben yumurlama gününden sonra ağrılardan gebersem bile ağrı kesici bile almıyorum. hayatım sık dişini belkide bebek ağrısıdır. voltaren direk emilerek kaslara ulaşıyor. Allah korusun canım benim ya.. bul işyerine bir bahane . yokmu tanıdğın dr hemşire yazdırabilirsin belki bir iki gün rapor. hayatım bak birkere daha söylüyorum sakına kullanma. şu an benim gögüsler nasıl biliyormusun çıban resmen. sanki yara var dokundukça sızlıyor. ama bebiş için değer. senin ki de belki bebiş için çektiğin ağrılar olacaktır:)))

love, benim dr 72 saat dedi. yumurta 24 saat sönmeden kalır dedi. canım kendini iyi hissediyorsan beş gün aralıksız çalış. hiç kafanda soru işareti kalmaz. 5 dk. oldu bitti maaşallah:))) eşinde okeylerse ki okeylesin başla bu akşamdan. eda aralıksız kız 9 gün çalıştı. düşün yani anacığım..
ah selmacım benimkinin sürekli nöbeti var yarın nöbetçi cuma nöbetçi şu nöbetler olmazsa adamda yoruluyo bitmiş vaziyette geliyo bi yatıyo akşam kalkıyo ondada bişey çıkmazsa oluyo ancak

love hayatım,
ertesi gün yıkansan bile sıcak su ve onun oluşan buharı içeride kalan canlı spermlerin ölmesine sebep oluyor. mümkün mertebe çok az kal banyoda. ben buhar olmasın diye duş kabininin kapılarını açık bırakıp yıkanmıştım. kese bile atmamıştım rekor kırarak 10 dk yıkanmıştım:)))
kokmayı göze almıştım anlayacağın:)) KOKARCA SELMA..

35. ay bence hemen test yapma bak aurora 3 kez silik çizgi gördü onun için belli olmuyo.bel agrısını bilmiyorum ama bacak agrısı kol agrısı gebelik belirtiisi olabiliyomuş sen bekle adetin geçsin öyle yap testini

love canım eşini şöyle azdıracak bir yiyecek bilmiyormusun:))) beni eş tatlı ve muz yedi mi yerde sürünüyor olsa bile zıplamaya başlıyor:)))) anlıyorum yorgunlukta ve zorunluluklarda istenildiği gibi bişeyler olmuyor ama senin çektiğin strese ne demöeli. şimdi gün atlatıp önümüzde ki ay adet görürsen ilk diyeceğin şey günü kaçırdık olacak...
o nedenle birtanem sevgili eşini azdırıver nasıl becerebiliyorsan artık..:))) ay çeok terbiyesiz oldum ben ya...

love canım eşini şöyle azdıracak bir yiyecek bilmiyormusun:))) beni eş tatlı ve muz yedi mi yerde sürünüyor olsa bile zıplamaya başlıyor:)))) anlıyorum yorgunlukta ve zorunluluklarda istenildiği gibi bişeyler olmuyor ama senin çektiğin strese ne demöeli. şimdi gün atlatıp önümüzde ki ay adet görürsen ilk diyeceğin şey günü kaçırdık olacak...
o nedenle birtanem sevgili eşini azdırıver nasıl becerebiliyorsan artık..:))) ay çeok terbiyesiz oldum ben ya...
tamam şekercim bugün kesin kurtuluşu yok ama yarın nöbetçi yırttı...

hadi şekerler ben kaçtım gidiyim bari tatlı bişeyler yapıyım benimde canım çekti

herkese slm bir sorum olacak benim pre seed zararı varmıdır sizce dr. söyledim bilgim yok dedi ama ben pre seed e güveniyorum nedense benim rahimde ters bakalım hayılrısı
ayrıca paylaşımlarınız süper çogu dr. daha iyisiniz bence artık dr.çokta güvenmiyorum...

nezo,
canım merhaba.. bugüne kadar hamile kalıpta doğum yapan arkadaşlarda bir sıkıntı oluşmadı. hamile kalıp kaybedenler oldu biride ben:KK43:((
zararı olduğunu zannetmiyoruz sadece zannetmiyoruz çünkü bilimsel bir dayanağımız yok. sadece içeriğinde kadın yapısına ters gelen birşey yok. anlatımları çok mantıklı..

bu ürünü almak istiyorum yurtdışından gelişine yardımcı olabiliyormuş gaiba

X