Preseed kullananlar

arkadaşlar doktordan şimdi geldim..betahcg 0.0 çıktı..1 bile değil :gitme:
yol boyunca hıçkıra hıçkıra ağladım ve rahatladım..ama beni hiçbirşey yıldıramadığı gibi bu sonuçta beni yıldıramaz..
kısacası yıkılmadım ayaktayım..
canım üzülme neolur gene bi hayal kırıklıgı çok zor biliyorum ama bigün gelecek inan buna canım dua et başka çaremiz yok

yok canım msj falan, hani gecen bi sürtüşme oldu ya, o anda kazen gelseydi bir cok üyelik iptal edilirdi muhtemelen topik de kapanırdı, öyle gerginliklerden birinde ben de üyelikten cıkarılmıstım onu dedim, geri geldim ama şükür:)

ayrıca preseed, klomen, ayakları havaya dikmek, iğne, aşı.. hersey vesile olacak seyler lovecım, normal hiç sıkıntısız bi çiftte bile gebelik olusması sansı %25 lerde, buna ragmen bak insanoglu nasıl cogalıyor. rabbim ol desin olacak. zamanını bekliyoruz sadece biz...çok sevindim maşallah folikül de rahim de temiz işte, takmadan kafaya bi devam et bakalım canım, inşallah bu ay olur...

bu arada şu lilyum bana özelden mesaj yazmıştı o akşam hiç haddini bilmiyor ne casaret o içeriğe gene ben nazik bir yanıt verdim o ayrı. hatta geçmişe dönüp bakarsanız o zaten preseed i edinmiş kullanmış ayın 15 ini bekliyormuş regli tarihi olarak ne diye sordu pekte anlamadım ya. neyvas şeker de hiç geçmişe bakmadan konu dışına çıktınız başka topiklere gidin diye kovaladı bizi çok şaşırtmıştı beni. neyse konu kapandı gene ama boşuna birsürü gerginlik oldu.
cetrefilli bu arada bir bayan için en ideal meslek cidden öğretmenlik yıllarını heba ediyorsun geç te nasıl geçersen geç kurumlar arası geçiş çok daha zor.tatili fazla olacak maaşı fazla olacak emeklilikte alacağın maaş fazla olacak.hatta bebek olmadan geçersen daha iyi olur bebek olunca 9-3 çalışırsın. ben saat 15 te evdeydim eşim de öyle duş aldım bişiler yedim şuan koltukta uzanıyorum bak ne rahat. doğu da çalışmam deme kırarım bacaklarını ben ilk dört yıl doğu da bir mezrada 4 yıl çalıştım ordan geldim bir dağ köyünde 6 yıl çalıştım kısaca son 6 yıldır rahatım. sivas bildiğim kadarıyla kalkınmada öncelikli eş sebebi ile orda da pekala doldurabilirsin doğu hizmetini. yemek yapmanın dışına çıkıp asli görevine geri dön fazla geç kalmadan 35 ten sonra geçemezsin zaten ne bekliyorsun ki...!!!!!
love şekerim benim de solda yumurta olmuyordu sonunda çikolata kisti çıktı bu da bir sebebp anladığım kadarıyla çok iyi bir doktor bulup kist falan var mı bi anlasan iyi olur diyorum. hiç sebebpsiz bunca ay olmaması da ilginç geliyor bana.
sevgiler hanımlar...

yol boyunca hıçkıra hıçkıra ağladım ve rahatladım..ama beni hiçbirşey yıldıramadığı gibi bu sonuçta beni yıldıramaz..

canım slm okudum üzüldüm ama yılmayacagız herşey güzel istedigimiz gibi olacak sonunda çevremde mucize çocuk hikayeleri var annem zamanında çok dr .gitmiş bütün dr. çocugun olmaz demişler 3 çocugu oldu mücadeleye devam:)))))

aurora canım tabi ki yıkılmayacaksın. her ay yıkılsaydık şimdi bitmiştik.. fazla birşey yazmak istemiyorum sadece kocaman öpüyorum seni..

Kıslaar farkında mısınız birbirimize ağlayıp duruyoruz, ağlama duvarına döndük heeeeCADIARZU

Şaka bi yana insan bekleme modundayken birisinden olumlu bir şeyler duymak istiyor, sıkmayalım canımızı, herşey olacağına varıyor vallai ben test ettimyerimseniben
aynen öyle, anjelcim konus valla:1hug:
inşallah canım gelirde kurtarır beni artık..sen rahim filmi çekilirken ekranı izlemedinmi çok belliydi aslında çeken doktorda aynı yorumu yaptı ama diger cidyi izleyenler iyi açık falan dedi..
inşallah canım inşallah

:lepi: herseyin hayırlısı, bu ay olmazsa bidakine canım bravo sana.

cetrefilli kalp kalbe karşı bende love ye kendimi anlatıyordum:))))
kaydirigubbakcemile5

ah tatlım benim olsun hiç üzülme yaşın çok genç olacak işallah sadece sabır bir merakta kaldım ki anlatamam kaç saattir...

Auroracım tatlım çok üzüldüm, öfff şu idrar testlerinden çektiğimiz, ben birkaç kez bunu yaşadığım için idrar testinde çift çıksa da acaba diyorum artık, sıkma canını, bu ay olmasa da gelecek aylar inşallah olacaktır canım.

LOVE
hayatım benim sağda 13. günde 16,9 mm olan ümitsiz bir yumurtam vardı. hatta ümitsizliğe kapalıp nasılsa olmayacak diye diye yaptık aga nigiyi. o nedenle boşver. sadece beklemek çok zor biliyorum ama çok gerginsin. ha ben senden de fazla geriliyordum. kızlar bana teselli verecekler diye çatlıyorlardı. ama inan gerginlikle olmuyor. bilemiyorum bir yol bul kendine ve birparça rahatla..
benim bugün 18 dedi yumurtaya canım çarşamba cumaya sıkı çalışma dedi ama benim hesabıma göre bugün çatlaması lazım..bende doktor kesildim iyice ya valla neyapayım doktordan daha iyi anlıyorum kendimi

o zaman aralıksız cumaya kadar bugünde dahil olmak üzere çalış canım. kaybedeceğin bir şey yok. eğer ki çok yorulurum diyorsan bugün çarşamba cuma çalış. gün aşırı. zaten spermler 72 saat canlı kalıyor. elinde yeterince preseed varsa karart gözünü.. içinde ukte kalmaz. eşine daya bol enerjili yiyecekleri..

bu arada şu lilyum bana özelden mesaj yazmıştı o akşam hiç haddini bilmiyor ne casaret o içeriğe gene ben nazik bir yanıt verdim o ayrı. hatta geçmişe dönüp bakarsanız o zaten preseed i edinmiş kullanmış ayın 15 ini bekliyormuş regli tarihi olarak ne diye sordu pekte anlamadım ya. neyvas şeker de hiç geçmişe bakmadan konu dışına çıktınız başka topiklere gidin diye kovaladı bizi çok şaşırtmıştı beni. neyse konu kapandı gene ama boşuna birsürü gerginlik oldu.
cetrefilli bu arada bir bayan için en ideal meslek cidden öğretmenlik yıllarını heba ediyorsun geç te nasıl geçersen geç kurumlar arası geçiş çok daha zor.tatili fazla olacak maaşı fazla olacak emeklilikte alacağın maaş fazla olacak.hatta bebek olmadan geçersen daha iyi olur bebek olunca 9-3 çalışırsın. ben saat 15 te evdeydim eşim de öyle duş aldım bişiler yedim şuan koltukta uzanıyorum bak ne rahat. doğu da çalışmam deme kırarım bacaklarını ben ilk dört yıl doğu da bir mezrada 4 yıl çalıştım ordan geldim bir dağ köyünde 6 yıl çalıştım kısaca son 6 yıldır rahatım. sivas bildiğim kadarıyla kalkınmada öncelikli eş sebebi ile orda da pekala doldurabilirsin doğu hizmetini. yemek yapmanın dışına çıkıp asli görevine geri dön fazla geç kalmadan 35 ten sonra geçemezsin zaten ne bekliyorsun ki...!!!!!
love şekerim benim de solda yumurta olmuyordu sonunda çikolata kisti çıktı bu da bir sebebp anladığım kadarıyla çok iyi bir doktor bulup kist falan var mı bi anlasan iyi olur diyorum. hiç sebebpsiz bunca ay olmaması da ilginç geliyor bana.
sevgiler hanımlar...
canım bitlis civarı nekadar doktor var gittim konyada kısırlıkta uzman doktorlar var onlarada gittim sonuç nedensiz yani tıp yetersiz diyolar canım aslında sorun var ama bulunamıyo yada psikolojik diyolar

love,
ilişkiden önce banyo yapma. ihtiyacın varsa duş al. o da mümkün olduğunca serin suyla. ve ilişkiden sonra da yıkanma. akşam yapıyorsan o işi sabaha yıkan. o da buhar oluşmadan sadece. bak bu çok önemli.

kızlar ben birazdan çıkıcm benim adet tarihim 14 şubat ben ne zaman test yapayım acaba yaaaaaaaaaaaaaa

Love canım ben 10. gün gittiğimde 12 mm di yumurtam ve doktorum umutlu konuşmadı bide 14 de gel bakalım dedi ama ben gidemedim eşim rahatsız olduğu için.Sonra 15. gün evde ovulasyon yapmaya başladım 17 ve 18. gün çift çizgi ve preseedle değerlendirdik.

ilişki sonrası ayaklarımı duvara dayayıp durabilidiğim kadar durdum duramadığım yerde eşim iyice havaya kaldırıp tuttu aradada az salladı :))) Sonra hiç kalkmadan giyindim ve sağa dönüp yattım Allah affetsin o günlerde duşumu sabah aldım ve ondan sonra birkaç gün sadece yattım hiç iş yapmadım yani bebeğin tutunması için dinlendim bolca..Belki işine yarar diye yazıyorum yani umutsuzluğa kapılma heran herşey olabiliyor..

bu arada 2 gündür bel agrısından ölüyorum voltaren jel aldım duramıyorum bacaklarım her yerim agrıyo

o zaman aralıksız cumaya kadar bugünde dahil olmak üzere çalış canım. kaybedeceğin bir şey yok. eğer ki çok yorulurum diyorsan bugün çarşamba cuma çalış. gün aşırı. zaten spermler 72 saat canlı kalıyor. elinde yeterince preseed varsa karart gözünü.. içinde ukte kalmaz. eşine daya bol enerjili yiyecekleri..
selmacım bazı yerlerde 72 saat yaşar diyolar bazı yerlerdede rahimde 5-6 saat yaşar diyo ben bu ayrımı anlamadım nette çok araştırdım bunu sanırım sperm kalitesine ve rahim sıvısına baglı

35 ay sakına . ya durumunu bilmeden nasıl bu jeli kullanacaksın. sakına sakına.. şok etme beni ya. çekeceksin bu ağrıyı kaçar çıkar yolun yok

X