Preseed kullananlar

love canım,
hadi bakalım. bak güzel gidiyor şimdilik herşey. birparçacıkta kafanı rahatlatırsan inşalllah herşey istediğin gibi olacak..

aslında preseed hamişlerinin birçoğu doğurmuş ama uğramadıkları için haberimiz yok anlaşılan...
love herşeyin yolunda olması güzel, sen çalışmaya devam et, çalışanı sever Allah:)

yok canım msj falan, hani gecen bi sürtüşme oldu ya, o anda kazen gelseydi bir cok üyelik iptal edilirdi muhtemelen topik de kapanırdı, öyle gerginliklerden birinde ben de üyelikten cıkarılmıstım onu dedim, geri geldim ama şükür:)

ayrıca preseed, klomen, ayakları havaya dikmek, iğne, aşı.. hersey vesile olacak seyler lovecım, normal hiç sıkıntısız bi çiftte bile gebelik olusması sansı %25 lerde, buna ragmen bak insanoglu nasıl cogalıyor. rabbim ol desin olacak. zamanını bekliyoruz sadece biz...çok sevindim maşallah folikül de rahim de temiz işte, takmadan kafaya bi devam et bakalım canım, inşallah bu ay olur...
ben en çok şu kazayla oldu diyenler varya ona sinir oluyorum ya biz kendimizi yırtıyoz saglıgımızdan oluyoz gene bişey yok belki zamanı vardır deyip bekliyoruz işte..ben tahmini olarak 7 - 8 ay takip yaptırdım benim hep sagda yumurtalar oldu soldaki pek gelişmedi bu ayda sagda ben anlamıyorum 2-3 ayda degişir diyolar yumurtlama benim niye hep sag doktorada bunu yok sagdanda yumurtluyorsundur diyo valla bıktım burda böyle çaresiz beklemekten

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı

1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ

aurora79.........................................................12 Şubat
35.ay..............................................................14 Şubat
AYTUG08.......................................................14 Şubat
lilyum.............................................................15 Şubat
turkuaz...........................................................16 Şubat
anjelic............................................................18 Şubat
gukem............................................................19 Şubat
hilalbebik........................................................20 Şubat
zehsel............................................................20 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
catdog............................................................06 Mart
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Son düzenleme:
anjelic ben buraya ilk geldigimde damla umut vardı, duyguby, shyqueen, duru, cicekcik... daha birsürü kız vardı, cicekcikle arada msjlasıyoruz da diğerleriyle sen haberleşiyor musun?

love canım,
hadi bakalım. bak güzel gidiyor şimdilik herşey. birparçacıkta kafanı rahatlatırsan inşalllah herşey istediğin gibi olacak..
ah canım valla 4 yumurtayla olmadı buay 1 yumurta allah bilir artık gerçi her kadın tek yumurtayla hamile kalıyo ama nebiliyim işte şans az gibi

ben en çok şu kazayla oldu diyenler varya ona sinir oluyorum ya biz kendimizi yırtıyoz saglıgımızdan oluyoz gene bişey yok belki zamanı vardır deyip bekliyoruz işte..ben tahmini olarak 7 - 8 ay takip yaptırdım benim hep sagda yumurtalar oldu soldaki pek gelişmedi bu ayda sagda ben anlamıyorum 2-3 ayda degişir diyolar yumurtlama benim niye hep sag doktorada bunu yok sagdanda yumurtluyorsundur diyo valla bıktım burda böyle çaresiz beklemekten

canım sen rahim filmi çekildin mi?

aslında preseed hamişlerinin birçoğu doğurmuş ama uğramadıkları için haberimiz yok anlaşılan...
love herşeyin yolunda olması güzel, sen çalışmaya devam et, çalışanı sever Allah:)
çalışıyozda canım işte yorulduk herşey cocuk için gibi bişey oldu artık..

love selmanın da tek yumurtası vardı, bu sayı işi deil, stresi uzak tut kendinden lütfen canım

bugün gittigim doktor mutlaka klomen kullandıgını ıspatlayacak raporları al dedi tüp bebek için gerekliymiş aklınızda bulunsun kızlar

anjelic ben buraya ilk geldigimde damla umut vardı, duyguby, shyqueen, duru, cicekcik... daha birsürü kız vardı, cicekcikle arada msjlasıyoruz da diğerleriyle sen haberleşiyor musun?

Ayşecim maalesef, duruya msg attım dönmedi, uzun bir süredir girmiyor buraya, duygu bildiğim kadarıyla iyi, diğer topiklerde görüyorum, sanırım artık burası ilgilerini çekmiyor neden acabasempatiksalakcinni oysa ne güzel yuvarlanıp gidiyoz de mi?:1shok:

çekildim canım galiba sagda azcık bi geçiş var bu benim yorumum çekilirken izlemiştim soldaki daha kalın bi şekilde geçti sagdaki daha inceydi...

al bize bir selma daha, sen böyle dertlen, hiç ummadıgın bi anda gelecek bebegin, şoke olacaksın, anacım sen ne egitimi aldın da hsg yorumluyosun, doktorun ne derse o, bak güzelim ben de hiç bir zaman anne olacagıma inanmadım, hep bi sorun cıkar derdim, bak basıma geldi, şimdi inanıyorum, zamanını bekliyorum, kendini yiyip bitirme gelecek bebeğin..

bugün gittigim doktor mutlaka klomen kullandıgını ıspatlayacak raporları al dedi tüp bebek için gerekliymiş aklınızda bulunsun kızlar
allah allah neden acaba? iyi dedin bunu yaa, inşallah tüpe gelmeden hamile kalırız da yine de önlemimizi alalım:)
Ayşecim maalesef, duruya msg attım dönmedi, uzun bir süredir girmiyor buraya, duygu bildiğim kadarıyla iyi, diğer topiklerde görüyorum, sanırım artık burası ilgilerini çekmiyor neden acabasempatiksalakcinni oysa ne güzel yuvarlanıp gidiyoz de mi?:1shok:
demek ki uzak kalmak istiyorlar bu konulardan, bişey diyemeyiz, biz burda mutlu mesutuz, gelseler daha da şenlenir buralar, canları saolsun:)

arkadaşlar doktordan şimdi geldim..betahcg 0.0 çıktı..1 bile değil :gitme:
yol boyunca hıçkıra hıçkıra ağladım ve rahatladım..ama beni hiçbirşey yıldıramadığı gibi bu sonuçta beni yıldıramaz..
kısacası yıkılmadım ayaktayım..

LOVE
hayatım benim sağda 13. günde 16,9 mm olan ümitsiz bir yumurtam vardı. hatta ümitsizliğe kapalıp nasılsa olmayacak diye diye yaptık aga nigiyi. o nedenle boşver. sadece beklemek çok zor biliyorum ama çok gerginsin. ha ben senden de fazla geriliyordum. kızlar bana teselli verecekler diye çatlıyorlardı. ama inan gerginlikle olmuyor. bilemiyorum bir yol bul kendine ve birparça rahatla..

Kıslaar farkında mısınız birbirimize ağlayıp duruyoruz, ağlama duvarına döndük heeeeCADIARZU

Şaka bi yana insan bekleme modundayken birisinden olumlu bir şeyler duymak istiyor, sıkmayalım canımızı, herşey olacağına varıyor vallai ben test ettimyerimseniben

al bize bir selma daha, sen böyle dertlen, hiç ummadıgın bi anda gelecek bebegin, şoke olacaksın, anacım sen ne egitimi aldın da hsg yorumluyosun, doktorun ne derse o, bak güzelim ben de hiç bir zaman anne olacagıma inanmadım, hep bi sorun cıkar derdim, bak basıma geldi, şimdi inanıyorum, zamanını bekliyorum, kendini yiyip bitirme gelecek bebeğin..
inşallah canım gelirde kurtarır beni artık..sen rahim filmi çekilirken ekranı izlemedinmi çok belliydi aslında çeken doktorda aynı yorumu yaptı ama diger cidyi izleyenler iyi açık falan dedi..

X