Preseed kullananlar

hayatım,
kıbele buralara uğramayalı aylar oluyor. ismini sayfanın ilk günlerinden bulup özel msj atabilirsin..

Ürünü amerikadaki ebay sitesinden sipariş veriyoruz canım sende ordan verebilirsin...

nevyas canım lekelenmeler ne kadar süre sonra geçiyormuş? yani ilk üç ay veya daha sonrası..

deniz hanım kızın olucak dedin ağzıma bir parmak bal çaldın kaçtın kız. iştahı açık olanların ve suratsız olanların mı kızı olurmuş..:)))

arkadaşlar doktordan şimdi geldim..betahcg 0.0 çıktı..1 bile değil :gitme:
yol boyunca hıçkıra hıçkıra ağladım ve rahatladım..ama beni hiçbirşey yıldıramadığı gibi bu sonuçta beni yıldıramaz..
kısacası yıkılmadım ayaktayım..

aurora arkadaşım neler hissettiğini anlıyorum,denemelere devam etmekten başka çaremiz yok , inşallah yakında gelecektir bebişin hayırlısıyla...

deniz hanım kızın olucak dedin ağzıma bir parmak bal çaldın kaçtın kız. iştahı açık olanların ve suratsız olanların mı kızı olurmuş..:)))

selmacım içime öyle doğdu valla,belirtilerinde o yönde mide bulantısı, iştah ve göğüslerde acı erken başladı sende
aman hayırlısı be güzelim allah sağ salim kucaklarımıza almayı nasip etsin gerisi boş,araya böyle hoş muhabbetlerde sokucaz ki stres kaplamasın her yeri

sorma denizciğim ya. ağzımızın tadı bozulmasın birtanem. ne kadar oldu minik bebişin? bende hayırlısı ile üç ayı atlatsam...

nevyas lekelenmelerin nasıl kahverengi akıntı şeklindemi,kırmızı kan şeklindemi,
kahverengi akıntılar daha zararsız çoğu kişide ilk 2 ayda zaman zaman oluyor,kırmızı kana dönmesi tehlike işareti.doktoruna gittiğinde ulturosonla çok iyi baktır kese içi kese dışı etrafını gözlemlesin sende yönlendir,bi gerilme varsa gözüküyor rahim içi yol yol açılma varsa gözüküyor

selma teyzesi benim bebişimi ben 16 hafta hesaplıyorum ulturosonda 17 hafta çıkıyor,1 hafta önden gidiyor gelişimde benim sıpa 17 cm olmuş

selma bi ulturoson görüntüsü vardı ama gözükecekmi bakayım

Eklentiler

• $Resim 002.jpg
    $Resim 002.jpg
    7,8 KB · Görüntüleme: 35
selma bi ulturoson görüntüsü vardı ama gözükecekmi bakayım
aman yesinler onu allah nazarlardan saklasın canım ya tez zamanda saglıklı bişekilde kucagına alırsın inşallah

kızlar ebaydan şimdi sipariş verdim toplamda 35.00 tl ye maal oldu önümüzdeki aya hazırladım bakalım inşallah gerek kalmazda burda sizden birine gönderirim ne zaman geliyo arkadaşlar gelmesi bilen varsa bana bi yazsanız yaaaa

kızlar ebaydan şimdi sipariş verdim toplamda 35.00 tl ye maal oldu önümüzdeki aya hazırladım bakalım inşallah gerek kalmazda burda sizden birine gönderirim ne zaman geliyo arkadaşlar gelmesi bilen varsa bana bi yazsanız yaaaa

canım benim ebaydan aldığın preseed ilk sayfada ki tüp ten mi yoksa şu küçük olanlardan mı?

X