Preseed kullananlar

göründüğüne göre tüpten yanında gebelik testide varmışacaba hangisi bak takıldım yaa
farkı ne bide nezamangelir canım bilgin varmı

arkadaşlar hepinize desteğiniz için ayrı ayrı teşekkür ediyorum..eşim gelene kadar kötüydüm ama şimdi daha iyiyim..
garibim elinde küçük bir rakı şişesiyle gelmiş kendini teselli etmek için ama benim halimi görünce kendi halini unutup beni teselli etmeye başladı,sanki hiç üzülmemiş gibi davranıyor..
bende onu daha fazla üzmemek için yatağımdan kalktım artık..
kafamı toparlayayım,adetimi de olayım.yeni kürlerle ve preesedle yola devam..:)

arkadaşlar doktordan şimdi geldim..betahcg 0.0 çıktı..1 bile değil :gitme:
yol boyunca hıçkıra hıçkıra ağladım ve rahatladım..ama beni hiçbirşey yıldıramadığı gibi bu sonuçta beni yıldıramaz..
kısacası yıkılmadım ayaktayım..

canım arkadaşım sakın üzülme... evet çok acılar çektik, sömürüldük, yıkıntılar yaşadık o yıkıntıların altında azildik ama hemen silkinip toparlandık zor belki ama bu bi sınav geçicek... elbette yılmak yıkılmak yok. daha araştıracağız öğreneceğiz allahın izniyle bişeyler vesile olacak...

diğer hanımlar hepinizin allah yardımcısı olsun inşallah gönlünüze göre olur herşey.

35. ay bence hemen test yapma bak aurora 3 kez silik çizgi gördü onun için belli olmuyo.bel agrısını bilmiyorum ama bacak agrısı kol agrısı gebelik belirtiisi olabiliyomuş sen bekle adetin geçsin öyle yap testini
canım bencede hemen test yapma,testlerin azizliğine uğradım ben..
ömüm boyunca adet belirtisi nedir yaşamadım...sadece adet günümde kasıklarım ağrır okadar..kistim kaybolduğundan beri o bile ağrımıyor..hiç bir şey hissetmeden geçiririm adetlerimi..
ama bu ay yumurtam çatladıktan sonra göğüslerimde yanma,belimde ve bacaklarımda inanılmaz ağrılar hissettim..ve bunları ilk defa yaşadım..ilk demiyim gerçi kocaelinde tüp bebek yaptırdığımda kimysa gebelik geçirmiştim ozamanda bu belirtileri yaşamıştım..zaten en çokda o umutlandırdı beni..ama şimdi anlıyorum ki herşey psikolojikmiş..

canım arkadaşım sakın üzülme... evet çok acılar çektik, sömürüldük, yıkıntılar yaşadık o yıkıntıların altında azildik ama hemen silkinip toparlandık zor belki ama bu bi sınav geçicek... elbette yılmak yıkılmak yok. daha araştıracağız öğreneceğiz allahın izniyle bişeyler vesile olacak...

diğer hanımlar hepinizin allah yardımcısı olsun inşallah gönlünüze göre olur herşey.

canım arkadaşım,beni en iyi sen tanıyorsun yılardır neler yaşadığımı ne kadar emek harcadığımı sen biliyorsun.tabiki aynı şekilde sende öylesin..senin durumun benimkinden de kötü,sen yavrularını toprağa verdin..senin yanında üzüntülerimden bahsederken bile rahatsızlık duyuyorum..canım arkadaşım neler yaşamış benim ki de dertmi diye..ama biz yine yıkılmadık,yine kaldığımız yerden yolumuza devam edicez..biz bu sonuçları çookkk gördük dimi aşkım...seni seviyorum canım arkadaşım..iyiki hayatımdasın

aurora canım üzülme sakın kocacınada yazık,bu preseed çok kişilere vesile oldu bazen 1 ayda bazen 3-4 ayda etkisini gösterdi,inşallah bi dahaki aylar canım

kızlar size bi şey söyleyeyim keçiboynuzu pekmezini kullananınız varmı,hem sizin için özelliklede erkekler için sperm sayı ve kaliteesini artırıyor,ayrıca aylık çalışmalarınızda doping etkisiyle işinizi kolaylaştırıyo,biliyorsunuz bazen üst üste yoğun çalışmalar oluyor hem kocalar hem siz zorlanıyorsunuz,bu konudada her iki tarafta çok etkili
ayrıca folic asit şimdiden kullanın doktorlar şiddetle hamile kalınmadan 3 ay önce kullanılmalı diyor,
belki ufak tefek ayrıntılar ama mutlaka etkili

gncam baktım canım sanırım senin aldığın 40 gramlık ve yanında 2 tane hamilelik testi var

kızlar sizin aldıklarınız satışta diil zaten şuanda......

olsun be canım yeterki gelsin kullan sen bu ay belki bi daha gerek kalmaz,kalırsada bi dahakini 29.90$ lık 25 testliden alırsın,yada çok kafana taktıysan iptal et tekrar ver şiparişini

canım başka şansım yokmuş zaten dediğim gibi o 25 testli olan satışta diil zaten şuan şimdi baktık olmadı gg den ov testi alırım daha öncede almıştım zaten aynı şeye geliyo yani napalım böleymiş kısmet

yok canım işte satın almaya devam ettiğinde satışa girince haber verimmi diyo:))))))

tamam canım neyse aldığının hayrını gör bi daha ihtiyaç duyma inşallah

nezo,
canım merhaba.. bugüne kadar hamile kalıpta doğum yapan arkadaşlarda bir sıkıntı oluşmadı. hamile kalıp kaybedenler oldu biride ben:KK43:((
zararı olduğunu zannetmiyoruz sadece zannetmiyoruz çünkü bilimsel bir dayanağımız yok. sadece içeriğinde kadın yapısına ters gelen birşey yok. anlatımları çok mantıklı..

slm canım çok tşk ettim cevabın için bende öyle düşünüyorum doktorlar bilmiyor pre seedlemi sen hamile kaldın canım çok üzüldüm kaybettigine o duyguyu iyi biliyorum

Benim pre seed gelmedi 1 ay oldu bugun aramadıgım yer kalmadı gümrügü bile aradım amerikadan arkadaşım alıp göndermişti çok üzüldüm gelmemesine:KK43:((

X