Preseed kullananlar

Ne mutlu sana Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Bende istiyorum bakalım nasippp bizde de sorun yoq ama demek ki vakti var. İnşallah Rabbim isteyen herkese hayırlı evlat nasip eder

Cnm
Ne mutlu sana Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Bende istiyorum bakalım nasippp bizde de sorun yoq ama demek ki vakti var. İnşallah Rabbim isteyen herkese hayırlı evlat nasip eder
Cnm sende de esinde demi sorun yok bizde de ayni drum var ya 5 yilik evliyiz hic bir sorun bulunmadi en son asilama dedi dr ben kararsiz kaldim asilamami tup bebekmi bilemedim sen kac yilik evlisin ??

allahtan sadece hayırlısını iste canım
inan hayırsız olacaksa hiç olmasın

Cnm
Cnm sende de esinde demi sorun yok bizde de ayni drum var ya 5 yilik evliyiz hic bir sorun bulunmadi en son asilama dedi dr ben kararsiz kaldim asilamami tup bebekmi bilemedim sen kac yilik evlisin ??

Aynen canım bende 4,5 yildir evli , 1,5 yıldır çalışıyoruz. Bu ay catlatma iğnesi yapıldı. Yarin Dr randevum var sonuç ne olacak bakalım. Ayrıca bende çikolata kisti çıktı. Gecenlerde Dr eğer bu ay olmazsa ameliyat sonra bir yıl kendi haline bırakırım yine olmazsa aşılama ve sonrasında tüp bebek dedi. Ama ben normal olmazsa aşılama diyorum yine de nasip tabi

Saglikla kucağına al inşallah canım.Cok teşekkür ederiz.

Cnm benim arkadasimin yumurtalikta kist vardi ama hamile kaldi onda bir sey olmaz ya takma kafana benim esimde gecen sene varikosel ameliyati oldugu ay ben bir gebelik olustu ama ne yazikki 3 haftaliken dusuklen sonuclandi ama bu gune kadar tedavi oldum yinede olmadi.

Nasip canım sende üzülme. Tekbiri bizden takdiri allahtan. Biz üstümüze düşen ozveriyi gösterdik mi olmayacak dua değil bence. Herşeyin hayırlısı. Sen tedaviye devam et.

Nasip canım sende üzülme. Tekbiri bizden takdiri allahtan. Biz üstümüze düşen ozveriyi gösterdik mi olmayacak dua değil bence. Herşeyin hayırlısı. Sen tedaviye devam et.
Hakimizda hayirlisi olsun tabi dogru syluyon oyle yapicam sen izmirdemisin nerelisin ?

canım bence iyi araştır çünkü bende boyle bişey duydum. bozuk spermleride tuttuğu için sorunlu gebelikler ortaya çıkarabiliyormuş. eşin mantıken dogru söylüyor. benim eşimin spermiyogramı iyi sadece morfoloji %8 kadın dogumcum sınırda bir değer diyor. bende bu jel konusunda emin olamıyorum.

Spermin kuyruğu ya da basında bir sorun varsa,zaten yumurtayı dolleyemiyor diye biliyorum ben.Bunun dısında saglikli çiftlerin -ovulasyon döneminde iliskiye girse bile- hamile kalma olasılığı %25'mis,ve 3 gebelikten biri gebeligin daha cok baslarindayken dusukle sonuçlanırmış(kimyasal gebelik)Ve cogu kadın reglisinin geciktigini zanneder,bunu farketmezmis bile.Bunlari ben degil dr'lar söylüyor.Elbette en uygun zamanda olan iliskiler bile gebelikle sonuçlanacak diye bir sey yok ,jelin doğal seleksiyona bir katkısı yok yani.Sadece Gebelik icin en ideal zaman denilen ovulasyon donemlerinde kadının salgıladigi yumurta aki kivamindaki spermleri rahme taşıyan sıvıyı taklit ediyor.Bu sivi bazı kadınlarda digerlerine göre daha az olabiliyor ya da yedikleri içtiklerinden bu sıvının ph'i degisip,spermleri oldurebiliyor diye biliyorum.Bu jel saglikli vajina mukozasını taklit edip spermlere kocluk ediyormuş.Sonrasi tabii ki Allah'a kalmış.Yumurta ve spermin karsilasabilmesi,ve her ikisinin kromozom bakımından normal olup olmamasına hic bir sey müdahale edemiyor.Kimse bu ürüne mucize urun demiyor zaten,inşallah vesile olur diyoruz.Hakkimizda hayırlısı olsun diye bol bol dua edip,elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışıyoruz.

Canım ben cuma günü doktorla görüştüm bozuk spermlerin döllenme kabiliyeti yok zaten içiniz rahat olsun dedi

canm bi sorunumuz yok şükür ama olmadımı olmuyo işte geçen ay sogan kürü deneyim dedim ama kokusu çok kötü dayanamadım:)bu ayda nar suyuna başladım günde 2 kez taze sıkılmış içiyorum.rahim duvarı inceyse ıyı geliyomuş...umut dünyası işte.....

Bende bugün siparis verdim bu ay hurma poleni ile preseed kullanicam inşallah bu ay tutar preseed kullanip hamile kalanlar yazsalarda bizede motivasyon olsa
cnm ben kullandım ve ilk denememde tuttu. suan hamileyim. bende sağlıksız spermleride canlı tutar diye fln duydum ama sanırım birazda erkeğin ne kadar sağlıklı spermleri olduğuna da bağlı. çok şükür kontrollerimizde ters bi durumla karşılaşmadık. herşey yolunda gidiyo. inşallah allah isteyen herkese versin.

Âmin.Saglikla kucağına al inşallah,Bunlari duyunca cok seviniyor insan.Masallah sana

Ben de boş durmadım,incir kürü yaptım.Sifasini görelim inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…