Preseed kullananlar

Canim cok sevindim Rabbim bizede tatdirsin bizimde bi sorumuz yok elhamdullillah geçen ay klomen kullandim bu ay dr.um yumurtaların dinlensin dedi bende bu ay hem hurma poleni hemde preseed kullanicam bakalim sonuc ne olacak Rabbim en hayırlısı versin inşallah hurma poleni kullan varmi arkadaşlar

Cnm onceliklen hayirli olsun sendemi preseed deneyip ondandan mi hamile kaldin acaba sen kac yilik evlisin ben 5 yilik evliyim okadar cok ugrastimki olmadi iste bugun asilama icin dra gidcem cok kafam karisik kendini biraz anlatirmisin nsl oldu cok merak ediyorum?

bende 3 yıllık evliyim 2,5 yıldır istiyorduk. kısmet karşıma bu jeli çıkardı. ilk başta tereddütlerim vardı. sağlıklı mı, yanlış mı yapıyorum diye. ama bi cesaret kullancam dedim. ilk kez denemiştim allah vesile etti bana onu o ay hamile kaldım.4 ayı bitirdim çok şükür. hiç bi aksilik olmadı suana kadar inşallah ta olmaz sağlıkla kucağıma alırım kızımı inşallah hepinizin olur en yakın zamanda

Beklemek ne zor kızlar ovulasyon takibi yaptım jeli de kullandım ama işe yaradı mı yaramadı mı öğrenmek için günler nasıl geçecek resmen durup durup kalbimde çarpıntı oluyor

Beklemek ne zor kızlar ovulasyon takibi yaptım jeli de kullandım ama işe yaradı mı yaramadı mı öğrenmek için günler nasıl geçecek resmen durup durup kalbimde çarpıntı oluyor

Aynen tatlım.Ben de test cubuklariyla ovulasyon takibi yaptım evde,ve preseed'i 2 kere kullandım gun aşırı.Bekliyorum bakalım.Olur inşallah

Aynen tatlım.Ben de test cubuklariyla ovulasyon takibi yaptım evde,ve preseed'i 2 kere kullandım gun aşırı.Bekliyorum bakalım.Olur inşallah
Amin inş. Günün ne zaman geliyor bnm 17 mart ozmna kdr çatlarım diye düşünüyorum

Amin inş. Günün ne zaman geliyor bnm 17 mart ozmna kdr çatlarım diye düşünüyorum

Beklenmeyen adet tarihim mi :) 16 Mart Evet cok merak ediyorum aslında ama stres yapmayın,düşünmeyin,hic beklemediğiniz bir anda olacaktır diyorlar ya ben de rol yapıp dusunmuyormusum gibi yapıyorum

Beklenmeyen adet tarihim mi :) 16 Mart Evet cok merak ediyorum aslında ama stres yapmayın,düşünmeyin,hic beklemediğiniz bir anda olacaktır diyorlar ya ben de rol yapıp dusunmuyormusum gibi yapıyorum
Hehe evet beklenmeyen :) öyle diyorlar ama bu çok zor amacım belli neler yapmışım testler jeller nasıl yapmamışım gibi davranayım ben rolde yapamıyorum

Slm kızlar var mı kullananlar da bi gelişme :)
Ben beklemedeyim hala
selam canım. bende beklemedeyim bu ay ilk kez kullandım. pazartesi adet günüm. idrar testleri negatif çıkıyor, bugün adet olacakmış gibi ağrım başladı.

selam canım. bende beklemedeyim bu ay ilk kez kullandım. pazartesi adet günüm. idrar testleri negatif çıkıyor, bugün adet olacakmış gibi ağrım başladı.
iyi bari adetin yaklaşmış bnm daha çok var ama haftaya erken gebelik testi yapmayı düşünüyorum sende al yap istersen bnm gibi sabızsızsan :))

canım erken gebelik testleri genelde yanıltıcı oluyor diyorlar.

msjın yarısı benım yarısı başka arkadasın aman karısıklık olmasın benım tupler acık cıktı rahım fılmınde yumurtlamamda da bı skntı yok ona ramen ıse yaramadı ama burda bununla hamıle kalan da cok kıme neyın yarayacagını kımse bılemez deneme tahtası gıbıyız ztn... ben de artık kımden ne duyarsam denemeye basladım allah sonumuzu hayır etsın...

Yarısı bana ait tupleri kapalı olan benim..çok az sanırım iki tüpü de kapalı olandünden beri araştırıyorum nette çok az bilgi var.

inşallah faydasını görürsün burdan bana yazmayı unutma inşallah bebişine kavursursun canım

selam canım. ben gece adet oldum. bu ay preseedi ilk kullanışımdı. ama bu ay tekrar kullanıcam canım. hepimiz için hayırlısı olur inşaallaahh.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…