Preseed kullananlar

Preseed jel siparişim bugün geldi yanında ovulasyon testleri de var bu ay ilk defa denicem ben de inş bu işe yarar kızlar

Preseed jel siparişim bugün geldi yanında ovulasyon testleri de var bu ay ilk defa denicem ben de inş bu işe yarar kızlar
Rimacim ben de aldim,adetimin 6.gunu bugun.Yarindan itibaren ovulasyon testlerimi yapmaya başlayıp preseedimi kullanacağım ilk kez ben de.Dua edelim birbirimiz icin,hayirlisiysa bizim de mis korkulularimiz olsun,kucaklarımız dolsun inşallah. :*

Ne mutlu sana ki bir kızın var.İkincisi de olur inşallah.Sana yardımcı olabilmeyi cok isterim ama isim olarak aklımda kalmadi.Fakat cok eski sayfalarda okumuştum,epey problemleri var,tüp,aşılama hersey denenmiş olmamış.Preseed'le hamile kalmış.Onlar bu sayfaya giriyormudur hala bilmiyorum.Bence denemekle bir sey kaybetmeyiz.Basarilar cnm.

Amin cnm inş tüm isteyenler için dua ediyorum Rabbim sesimizi duyar inş.
Benim de 8. Günüm 11. Günde başlansın teste yazıyordu o yüzden başlamadım bende yarın başlasam mı ozmn teste

Amin cnm inş tüm isteyenler için dua ediyorum Rabbim sesimizi duyar inş.
Benim de 8. Günüm 11. Günde başlansın teste yazıyordu o yüzden başlamadım bende yarın başlasam mı ozmn teste

Canım ovulasyon prospektusundeki tabloya göre benim de 9.gun başlamam gerekiyor ama ben ne olur ne olmaz diye erken başlamak istedim.O çizgi geçişlerini daha net görmek istiyorum bu defa.Gecen ay aldığım gun test yapmıştım ve cift çizgiyi gormuştum hemen.Bu adamakilli ilk denemem diyebiliriz.Gecen ay preseedim yoktu,ovulasyon testini aldığım gun cift çizgiyi gorunce ertesi gun başlayalım çalısmaya dedik,çünkü o çizgi yakalandıktan 24-36 saat sonra yumurtlama oluyor yazıyordu.Ertesi gunu çalışmamanız sırasında eşimde çarpınti oldu :) o gun kaldı maalesef yani çizgiyi gördükten 2gun sonra yapabildik,kaçırmış olabiliriz başka bir sıkıntı yoksa diye düşünüyorum.Bu ay çizgiden once başlayalım,hem deneme olur pressed'le diye düşünüyorum.Bu arada bugun yapacağımı söylemiştim ya ovu.testini yapmadım,yarın yapacagım.Allahim yüzümüze güler de olur inşallah hayirlisiysa.Dua edeceğim senin icin de

Saol cnm Allah razı olsun hayırlı sonuçlar alırız inş bizede vesile olur bizde o güzel duyguyu tadarız inş

Teşekkür ederim canım ilacı dün akşam aldımbakalım ya nasip deneyeceğim

Arkadaşlar burada en baştan okumaya çalışıyorum ama cok yazı var net olarak kaç kişi hamile oldu bilen Varmı acaba merak ettim

Bunu bende çok merak ediyorum kaç kişi hamile kaldı bebeklerini sağlıkla kucaklarına aldılar mı bi sorun oldu mu

Kibele'nin bası çektiği sayfanın başlarındaki gebe adaylarının motivasyonu cok yuksekmis,cok heveslilermis.Burda baslayan cok dostluk olmuş,preseed'le hamile kalanlarla,preseed kullanmaya başlayıp sonuc bekleyenlerin listelerini yapmışlar,ve bu listeyi devamli güncellemisler usanmadan.Ben bu topigin o sayfalarını okudum daha cok,Onlardan birşeyler öğrenmeye çalışıyorum.Gecenlerde ben de hikayemi anlatıp soru sormuştum,destek beklemiştim ama havada kaldı.Size de tavsiyem topigin ilk 1000 sayfasında sorularınızın yanıtlarını bulabilirsiniz,oralara bakın.Hepimize basarılar.Rabbim kucaklarımızı evlatlarimizla doldursun.

Bu ay kullanmıştım düzenli bi şekilde ama regl oldum. Gelecek ay tedaviye başlayacağız. 9 ayda proxeed ile preseed e verdigimiz para ile bi tüp bebek yaptırmıstik. Rabbim hepimize sağlıklı, ahlaklı, hayırlı, akıllı, güzel evlatlar versin inş

ANLAŞILAN 1000'den sonra filim kopmuş

Ama bunların saglikla gebe kalabilmemiz yanında hic bir önemi yok.Bence denemelisin.Ben belki bir umut vesile olur diye kullanacağım bu ay inşallah.Olumlu ya da olumsuz sonucu yazarım buraya.Guzel haberler verelim inşallah.

Bende aldım kullanmaya başlayacağım ümit Dünya'sı işte Rabbim ol der inşallah olur Allah herkesin gönlündekini versin

Bende bugün siparis verdim bu ay hurma poleni ile preseed kullanicam inşallah bu ay tutar preseed kullanip hamile kalanlar yazsalarda bizede motivasyon olsa

Ya kızlar lütfen bi bilgisi olan cvp versin biz dün eşimin spermiogram test sonuçlarını inceledik eşimin sayı azdı hareket yavaştı bende bi umut bu jeli aldım ama dün baktığımızda morfoloji değerleri kruger kriterine göre normal sperm sayısı % 3 anormal sperm sayısı % 97 yani bu durumda spermler de şekil bozukluğu var ben şimdi bu jeli kullanamaz mıyım eşim izin vermiyor şekil bozukluğu olan spermler düşük olur bebek sorunlu olur sıkıntı yaşarız üzülürüz diye kullanmayalım diyor bunu siz de destekliyor musunuz böyle bişey olabilir mi sizce de kullanmamalı mıyım

Sonuclari aldıktan sonra doktorunuzla görüşmediniz mi cnm? Biz nedesek doğru olmaz,tıbbi bir durum bu.Ama bana kalırsa %3 de olsa saglikli spermi varmis,hic yok degil,yumurtaya ulaşmayı başarırsa ki bu jel o ise yariyor diyorlar,yumurta saglikli spermi seçer gibi geliyor.Ama sen yine de doktorunla bu sonuclari konus tatlım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…