Preseed kullananlar

katılıyorum... gercı ben yalnızca bır kutu preesed jel aldım ama hıcbır işe yaramadı yumurta takıbı yapılıp en onemlı gunlerde kullanmama ramen olmadı.. herkesın sıfa sebebı farklı ama belkıde bır baskasının sebebı bu olcak o yuzdn umudu da kaybetmemek lazım ben artık onumzdekı ay aşılamaya gcıyorum ınsallah daha fazla bekletmez bebeklerımz
tek işe yaradıgı nokta onu kullandıgında sankı daha ıcerıde tuttugu spermlerı hemen dısarı gıtmıyordu

Canım bence doktorunla Konuş derim canım ileri hareketli yerinde hareketli satı kaç canım benim eşim de düşüktü doktor tüp bebek bence doktorla konuşmadan kulma derim canım

Bende bu ay 2 kez kullandım bende de aynı his oldu sanki spremler daha fazla içerde duruyor gibi Hakkımızda Hayırlısı olsun

Görüştük cnm bize eşimin ameliyat olması gerektiğini söyledi bende aşılama yaptırabilir miyiz diye sordum bu sonuçlara göre olabilir ama ben yine de ameliyattan sonra tavsiye ederim dedi ben de araştırırken aşılamadan tüp bebekten önce bu jeli kullananlar varmış ben de bi umut aldım ama şekil bozukluğu olunca kafam karıştı eşim de öyle diyince ne yapacağımı bilemedim

Canım bence doktorunla Konuş derim canım ileri hareketli yerinde hareketli satı kaç canım benim eşim de düşüktü doktor tüp bebek bence doktorla konuşmadan kulma derim canım
Tamam cnm yarın doktorla görüşcez bi aksilik olmazsa bugün ameliyat öncesi tahlilleri vardı onları hallettik yarına biz gün verecek ama nasıl sölicem bilemiyorum çekiniyorum açıkçası

Tamam cnm yarın doktorla görüşcez bi aksilik olmazsa bugün ameliyat öncesi tahlilleri vardı onları hallettik yarına biz gün verecek ama nasıl sölicem bilemiyorum çekiniyorum açıkçası
Varikosel mi var eşinde canım sor canım bence çekinme içinde kalmasın

Varikosel mi var eşinde canım sor canım bence çekinme içinde kalmasın
Evet varikosel ameliyatı olacak inş 2 hafta sonraya gün isticez yarın bakalım inş tamam der erkek doktor yani ürolog tabi bayan olsa yine bi şekilde sorardım hem eşimin teyze kızıda bizle olcak o ayarladı doktoru onun yanında daha çok çekinirim ama ne yapayım bi şekilde sorcam artık

Bunlar keyfi meseleler degil,sakin çekinme,sor.

Anladım canım hakkınızda Hayırlısı olsun canım

Rabbim ol de olsunİsteyen herkesin kucakları saglikli bebekleriyle dolsun.Herkese hayırlı Cumalar.

Var mı bir haber İzmirli? Kac gün var adetine?
canm bat 24 şubattı ve benimki tam gününde bekleme yapmadan geldi maalesefkısmet değilmiş napalım bu ayda tekrar jeli denicem yine olmazsa tup bebeğe başlıcam artık elden bişi gelmiyo yaş 35 ve daha fazla zaman kaybedemem

Üzülme canım yalnız degilsin,seni cok iyi anlıyorum.Ama mutlaka bunda da vardır bir hayır,bizim bilmediğimiz.Ben de 34 oldum.Bir taraftan bebek hasretinin diğer taraftan zamanla yarışmanın ne demek olduğunu iyi biliyorum.Allah isteyen herkesin duasını kabul etsin inşallah.Jel dısında herhangi bir kür,ilaç aldın mı canım? Bi de sizde sorun neydi?

Kızlar doktorla konuştum jeli kullanabilirsiniz dedi biz şekil bozukluğu olan spermlerin sorun olacağını düşünüyorduk bize bozuk spermlerin döllenme kabiliyeti yok zaten öyle bir düşünceniz olmasın içiniz rahat olsun dedi 2 hafta kadar sonra eşim ameliyat olacak bende bu sürede jeli kullancam inş vesile olur ameliyattan önce süpriz yapar bize bebeğim

Merhaba arkadaşlar okey sıcak temas kayganlastirici kullaniyorum hamile kalmami engellermi yani bu kayganlastirici yi kullanıp hamile kalan varmi bilgisi olan varmi acaba subazli engellemedigini söylüyorlar ama benim kafam da net degil

Ben spermleri öldürüyor diye biliyorum ama yanlış bilgi de vermek istemem öyle okumuştum

Hadi guzel haberlerini bekliyorum

allah isteyen herkese versin hayırlı bi evlat
ben hiç bi ilaç kullanmadım.
allah verdi işte
yazınızı da tesadüfen gördüm hepiniz için dua ettiğimi bilmenizi istedim
ben şuan 7 aylık hamileyim allah nasip ederse oğlum olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…