Preseed kullananlar

merhaba bayanlar,
Elimde sadece 1 tane şırıngası kullanılmış preseed var. 1 kez kullandım zaten kullanırken şişeden sırıngaya sıkıldığı için hijyenik olmaması gibi bi durum yok. Maddi olarak almakta zorlanacak birisine hediye etmek istiyorum. Özelden mesaj atarsanız yollayabilirim.

merhaba bayanlar,
Elimde sadece 1 tane şırıngası kullanılmış preseed var. 1 kez kullandım zaten kullanırken şişeden sırıngaya sıkıldığı için hijyenik olmaması gibi bi durum yok. Maddi olarak almakta zorlanacak birisine hediye etmek istiyorum. Özelden mesaj atarsanız yollayabilirim.

merhaba kızlar ben dün ilk kez kullandım ovulasyon testi de yapıyorum ama henüz pozitifi görmedim testte dün 2ml kullandım wc de sanki biraz aktı sizin de öyle oluyor mu kızlar merak ettim

merhaba kızlar ben dün ilk kez kullandım ovulasyon testi de yapıyorum ama henüz pozitifi görmedim testte dün 2ml kullandım wc de sanki biraz aktı sizin de öyle oluyor mu kızlar merak ettim
selam canımm. ben yatarak sıkıyorum. sıktıktan sonrada kalkmıyorum. ilişkiden sonra kalktığımda benimde geri geliyor. hatta ertesi gün wc'ye gittiğimde de peçeteye hafif geliyor.

selam canımm. ben yatarak sıkıyorum. sıktıktan sonrada kalkmıyorum. ilişkiden sonra kalktığımda benimde geri geliyor. hatta ertesi gün wc'ye gittiğimde de peçeteye hafif geliyor.
Arkadaşımda yatarak kullan defi ama benim acemiliğime geldi galıba heyecan Yaptım ovuladyonda pozitifi görünce inş kalkmadan kullanırım sizin adet ne zaman ne kadardır kullanıyorsunuz

Arkadaşımda yatarak kullan defi ama benim acemiliğime geldi galıba heyecan Yaptım ovuladyonda pozitifi görünce inş kalkmadan kullanırım sizin adet ne zaman ne kadardır kullanıyorsunuz

canım benim ben en son adet tarihim 4 şubat. adetim bittiğinden beri her ilişkide 1-2 ml arası çekip kullanıyorum. ovu testide yapıyorum. daha kırmızıyı yakalayamadım. o zaman 3-4 ml kullanıcam. adet döngümde 32-34 gün arası değişiyor.

anladım canım hadi hayırlısı olsun rabbim tez zamanda hayırlısıyla nasip etsin bizlere de

BENCE DENE VCANIM FAYDASI VAR ZARARI YOK ben bu ay denedim bekliyorum 2 kere kullandım merakla bekliyorum sonucu yazacağım inşallah hamile kalırım herkeste kalır 3 yıldır bekliyorum

Canım ilgin icin cok teşekkür ederim,dün kırmızıları gorunce yine,cok ağladım.Gecen ay ilk defa ovulasyon testi yapmıştım,cift çizgi kırmızıyı gördükten 1 gün sonra calışma yapalım dedik,eşimde çarpınti oldu,yarım kaldı o gün.1 gün sonra tekrar denedik bu defa sorunsuz oldu.Ama yakalayamadik da ondan mı bilmiyorum 14 gun sonra dun yine geldi kırmızılar iste Neyse veren de,alan da Allah.Bu mübarek Cuma gunü evlat hasretiyle yanıp tutuşan hepimizin duasını kabul etsin inşallah.İnsallah sen de en kısa süre icinde hamiş kalır,saglikla kucağına alırsın bebişini.Esime anlattım ve inceledi nihayet ikna oldu preseed konusunda,yarın alacak ve bu ay da onunla deneyeceğiz ,inşallah ise yarar.

BENCE DENE VCANIM FAYDASI VAR ZARARI YOK ben bu ay denedim bekliyorum 2 kere kullandım merakla bekliyorum sonucu yazacağım inşallah hamile kalırım herkeste kalır 3 yıldır bekliyorum
Ebrarcim ,canım basın sagolsun.Melegin icin cok üzüldüm,umarım cok beklemezsin,bir Melegin daha olur inşallah.

Arkadaslar bir sey soracağım.Gectigimiz 4 ay icinde farkli dönemlerde 3 kez kan tahlili yapıldı bana,cok şükür hormon değerlerim normal çıkti.4 ay once korunmasiz ilk denememizden 3 gun sonra 2 gun suren bir kanamam olmustu,adet donemimde de kirmizilar gelmeyince geciken adetimden 1 hafta sonra doktora gittik,alttan muayene etti,kan tahlillerim yapildi,dr normal bazen kadinlar ovulasyon doneminde kanama yasayabilir ama ben rahim icinde bir hazirlik goruyorum tabii bunu soylemek icin erken once bir tahlil sonuclari da gelsin dedi ama corpus luteum da kaybolmamais hala orda,yani gebelik olabilir dedi tabii ben havalara uctum,ama uctugum gibi de bir kac saat sonra yere cakildim sonuclar gelince. dr haftaya tekrar bakalim,bazen kanda erken donemde cikmayabiliyor dedi.Ama 1hafta sonra da durum aynaydı fakat ben hala adet olamamistim,adet getirici verdi.Ve ilac bittikten hemen sonra normal adet tarihimden yaklasik 3 hafta sonra adet olabildim.Ondan sonraki ay 28 gunden hic sasmayan adetim 23.gun geldi,sonraki ay 26,sonraki ay yine 23.gun bu sonuncusu da 26.gununde geldi.Olabiliyormus boyle normal,duzene girer,hatta girmeye de baslamis dedi.Neyse yani benim bebis maceramin ilk perdesi boyle ilginc bir olayla acilmisti.O gunden beri de tik yok.Bu ay preseed'le çalısmaya başlayacağız,oncesinde herhangi bir kur kullanmalı miyim?bal-tarcin-çörek otu;sogan kuru;incir kuru vs gibi.Ya da destek amaçlı ne kullanmalıyım? Adetimin 3.gunu bugün bu arada.Dengemi bozacak bir sey istemiyorum açıkcası ama kullanıp hamile kalanları gördükçe denemek de istiyorum.Desteklerinizi bekliyorum.

Slm bende sperm normal sadece morfoloji düşük banada faydası olurmu

adetime 3 gün var ve ben çok korkuyorum..ya yine olmazsa .....günler geçmiyo sanki.hiç bir belirtim yok hersey adet olacakmışım gibi kasık ağrım,bel ağrım..allahım sabır versin hepimize...dualarım hepimiz için arkadaşlar..allahım kabul etsin.hayırlı evlat nasip etsin inşallah..

Canım sen kullandın mı preseed?

Cnm nasil oldun preseed in zarari yok. Deyilmi ben de cok arastirdim ama esim pek o yana deyil sen nerden aldin yardimci olursan sevinirim acaba drlar
öneriyormu insallah Allah olmayanlara sonrada bize nasip etsin :)

Cnm nasil oldun preseed in zarari yok. Deyilmi ben de cok arastirdim ama esim pek o yana deyil sen nerden aldin yardimci olursan sevinirim acaba drlar
öneriyormu insallah Allah olmayanlara sonrada bize nasip etsin :)
günaydın, ben internetten aldım...
doktora danışmadan aldım ama
bu arada bugün bat idi, ama dün regl oldum maalesef

Mrb arkadaşlar ben bu topiği yeni keşfettim 12 Şubat'ta negatif sonuçlanan bir tüp bebek demememiz oldu ben 8'yıllık Evliyim 7 yaşında bir kızım var herşey doğal oldu ama 4 yıldır kardeş istememize rağmen olmadı eşimde sperm sayısı düşüklüğü çıktı okuduğum yazılarda tüp bebekten sonra normal hamile kalanlar varmış bende bu jeli kullanmak istiyorum ama topiğimizin en baştan okuyamadım hamile olan net kaç kişi var merak ettim hamile olan bir arkadaşla telefonda konuşup bilgi almak istiyorum özelden numarasını atan olursa ararım artık hiç birşeye güvenim kalmadı yardımcı olursanız sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…