Preseed kullananlar

Cnm mrb sen preseedlenmi gebe kaldin bende5 yildir ugrasiyorum ama daha birsey yok nasil oldu yardim edermisin lutfen tşk

Mrb senden birsey rica edicem sen nerden aldin preseedi yardimci olurmusun

merhaba kızlar bende bu ay ilk defe jeli kullanacağım inş. dün sipariş verim bugün elime ulaşacak inş.
ovulasyon testiyle kullanmayı düşünüyorum. ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim kızlar

Cnm mrb sen preseedlenmi gebe kaldin bende5 yildir ugrasiyorum ama daha birsey yok nasil oldu yardim edermisin lutfen tşk
canım evet hamileyim çok şükür
preseed kullandığım ay oldu.
başka vitaminler ilaçlarda kullandık hangisi vesile oldu bilmiyorum
çok dua ettim rabbim nasip etti çok şükür
sanada isteyen herkesede nasip etsin inşallah
ne kadar sıkıntılı zor bir süreç olduğunu bizim gibi bekleyenler bilir.
çok dua et canım rabbim en güzelini en hayırlı zamanda nasip eder inşallah.

Aminnnnnn tebi dogru soyluyon asilama denicez hic bilmiyorum pireseed mi asilamami karar veremedim??

Ben de bu ay kullandım. Tükürük lü ovulasyon testi de aldım ama kullanamadim. Ben de tahmini ovulasyon sürecinde her iliskide preseedi kullandım. Reglime yaklaşık 9 gün var. Beklemedeyim

Ben de bu ay kullandım. Tükürük lü ovulasyon testi de aldım ama kullanamadim. Ben de tahmini ovulasyon sürecinde her iliskide preseedi kullandım. Reglime yaklaşık 9 gün var. Beklemedeyim

İyi geceler

Tükürkten ovulasyon testini biliyorum, sınırsız kullanımlı, pratik, idrar ile uğraşmıyorsun. Neden kullanamadınız, problemli mi? Bence firmayı arayıp ürünün kullanımı hakkında bilgi alın.

bu ay ben hem ovulasyon testi, hem de preseed kullandım.
ikisini de ilk defa kullandım
bat 23 şubat pazartesi
ama regl olacak gibiyim, sinir var üstümde bi de sivilce çıktı
diğer taraftan da göğsümde hafif bi karıncalanma ve kasıklarımda batma var ama bu regl olacağım zaman da oluyor.
9 yaşında bir oğlum var, ona hamile olduğumu anladığımda sadece bel ağrım olmuştu.
bakalım artık kısmet

bi de çok fazla tuvaletim geliyor
20 dk'da bir tuvalete gidiyorum

Inş hamilesindir bende bu ay aldım bu hafta yumurtlama hafta inş kullanacağım hadi Hayırlısı

Bilgi aldım kullandım da ama bütün görüntüler aynı gibi geliyor. uzmanlaşmak gerekiyor canım o teste biraz.

Herkese merhabalar ben de 1 buçuk senedir bebek bekleyenler den im her türlü tahlil araştırma yapıldı ve sebebsiz infertilite teşhisi konuldu dün bu topiği okuyup gaza geldim ve preseed siparişi verdim bugün 9. Günüm 2 güne kadar elime ulaşırsa bu ay bunu denemek istiyorum inşallah rabbim bu ay jeli vesile kılar ve kavuşurum meleğime rabbim kimseyi evlat kokusundan mahrum bırakmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…