Preseed kullananlar

Herkese merhabalar ben de 1 buçuk senedir bebek bekleyenler den im her türlü tahlil araştırma yapıldı ve sebebsiz infertilite teşhisi konuldu dün bu topiği okuyup gaza geldim ve preseed siparişi verdim bugün 9. Günüm 2 güne kadar elime ulaşırsa bu ay bunu denemek istiyorum inşallah rabbim bu ay jeli vesile kılar ve kavuşurum meleğime rabbim kimseyi evlat kokusundan mahrum bırakmasın
Amin inşallah

Herkese merhabalar ben de 1 buçuk senedir bebek bekleyenler den im her türlü tahlil araştırma yapıldı ve sebebsiz infertilite teşhisi konuldu dün bu topiği okuyup gaza geldim ve preseed siparişi verdim bugün 9. Günüm 2 güne kadar elime ulaşırsa bu ay bunu denemek istiyorum inşallah rabbim bu ay jeli vesile kılar ve kavuşurum meleğime rabbim kimseyi evlat kokusundan mahrum bırakmasın
en kısa zamanda bebişine kavuşursun inşallah
ben de ilk defa bu ay denedim, bakalım artık
beklenmeyen adet tarihi 23 şubat benim :anneadayı:
pressed'i yabancı forumlarda da okudum, çok memnun olan var
ksımetse biz de faydasını görürüz inşallah :nazar:

Selam arkadaşlar, ben korunmayı bırakalı 9 ay oldu bu ay 10. ayımız adetime 6 gün var hormon tahlillerimde bir problem yok yumurtlama dönemimde her ay az da olsa kanamam oluyor bu yüzden geçen ay progestana başlamamı istedi doktorum. 2 aydır kullanıyorum. rahim filmim çekilmedi 1 seneyi doldurmadığımız için. preseed i uzun zamandır araştırıyorum. ama emin olamadım. sağlıksız spermlerinde döllenmesini sağladığını okudum birkaç yerde, o yüzden cesaret edemedim. preseed kullanıp sağlıklı hamilelik geçiren varsa nereden aldıklarını özelden yazabilir mi yardımcı olursanız sevinirim. bir an önce evladıma kavuşmak istiyorum. bu ayda olmazsa belki preseed vesile olur bi daha ki ay hamile kalırım diyorum. rica ediyorum inşallah bi cevap gelir. şimdiden teşekkürler.

en kısa zamanda bebişine kavuşursun inşallah
ben de ilk defa bu ay denedim, bakalım artık
beklenmeyen adet tarihi 23 şubat benim :anneadayı:
pressed'i yabancı forumlarda da okudum, çok memnun olan var
ksımetse biz de faydasını görürüz inşallah :nazar:
İnşallah canım ya hadi senin bata az kalmış güzelhaberler verirsin inşallah da bize de umut olursun :)

İnşallah canım ya hadi senin bata az kalmış güzelhaberler verirsin inşallah da bize de umut olursun :)
amin inşallah, ama bende hiç belirti yok gibi
biraz belim ağrıyor, bi de gün içinde kasıklarımda hafif batma var. Göğüslerde falan hiçbişey yok, biraz sıkınca acıyo:)
ilk hamileliğimde belim çok ağrımıştı. demiştim ki, bu ay da olmadı.. ksımet oldu, 10 yaşında şimdi
Allah herkese bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah
güzel haberlerimizi burdan paylaşalım

yani en az 9 kez kullanılabiliyor. fiyatı fazla gelmişti de..
tabii ki
biz o aparat olmadan da kullandık, kayganlaştırıcı maksadıyla
normal kayganlaştırıcılar spermleri öldürüyormuş, o yüzden kullanmıyorduk
bende biraz kuruluk sorunu oluştu, o yüzden az bir miktar sürüyoruz (uygulama çubuğu olmadan)
bu şekilde de kullanılıyor
bu ay ilk defa satın aldık, yaklaşık 10 kere kullandık
daha da var tüpün içinde

amin inşallah, ama bende hiç belirti yok gibi
biraz belim ağrıyor, bi de gün içinde kasıklarımda hafif batma var. Göğüslerde falan hiçbişey yok, biraz sıkınca acıyo:)
ilk hamileliğimde belim çok ağrımıştı. demiştim ki, bu ay da olmadı.. ksımet oldu, 10 yaşında şimdi
Allah herkese bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah
güzel haberlerimizi burdan paylaşalım
Hayırlısı olsun bakalım

tabii ki
biz o aparat olmadan da kullandık, kayganlaştırıcı maksadıyla
normal kayganlaştırıcılar spermleri öldürüyormuş, o yüzden kullanmıyorduk
bende biraz kuruluk sorunu oluştu, o yüzden az bir miktar sürüyoruz (uygulama çubuğu olmadan)
bu şekilde de kullanılıyor
bu ay ilk defa satın aldık, yaklaşık 10 kere kullandık
daha da var tüpün içinde
bizde kayganlaştırıcı kullanıyoruz ama spermleri öldürdüğünü duymamıştım :KK43: bundan bizde alalım o zaman

Son bir kaç gündür bu sayfayı takip ediyorum,en basından başladım okumaya,ama tabii ne mümkün hepsini okumaya..Korunmasiz bu 4.ayimiz ve sanki bu defa oldu sanmistim ama maalesef bugün de gördüm kırmızıları :KK43: Oysa korunmayi biraktigimda hemen olur sanmıştım.Ne kadar zormus...Sanırım ben de preseed'le deneyeceğim.

Benim preseed kar engeline takıldı dünden beri kargo yapılması bekleniyor ne zaman yola çıkacak ne zaman elime ulaşır bilmiyorum inşallah pazartesiye yetişir yoksa bu ay kullanamayacağım :KK43::KK43:

ben bu ay adet bitiminden beri her ilişkide kullanıyorum. aynı zamanda ovu testide kullanıyorum. ama henüz yumurtlama günüm gelmedi sanırım. onun için 1-2 ml arası kullanıyorum. yumurtlama günlerimde tarif edildiği gibi 3 ml kullanacağım.

Son bir kaç gündür bu sayfayı takip ediyorum,en basından başladım okumaya,ama tabii ne mümkün hepsini okumaya..Korunmasiz bu 4.ayimiz ve sanki bu defa oldu sanmistim ama maalesef bugün de gördüm kırmızıları :KK43: Oysa korunmayi biraktigimda hemen olur sanmıştım.Ne kadar zormus...Sanırım ben de preseed'le deneyeceğim.
BENCE DENE VCANIM FAYDASI VAR ZARARI YOK ben bu ay denedim bekliyorum 2 kere kullandım merakla bekliyorum sonucu yazacağım inşallah hamile kalırım herkeste kalır 3 yıldır bekliyorum

BENCE DENE VCANIM FAYDASI VAR ZARARI YOK ben bu ay denedim bekliyorum 2 kere kullandım merakla bekliyorum sonucu yazacağım inşallah hamile kalırım herkeste kalır 3 yıldır bekliyorum
İNŞALLAAHHH BEBİŞİNE KAVUŞURSUN CANIMM.

inş. bu işe yarar çok beklemişsin.. 3 yıl olmamasının özel bir sebebi var mıydı?

inş. bu işe yarar çok beklemişsin.. 3 yıl olmamasının özel bir sebebi var mıydı?
canım benim 1 kızım vardı kazada kaybettim 2 ay sonra hamile kaldım düşük yaptım sonra eşim geçen yıl sperm testi yaptırdı sonuç sayı ve hareketlilikte düşüş olmuş ama ben teste çok inanmadım eşim çok stresliydi 5 gün yapmamasına rağmen azıcık çıkmıştı sprem streesten bence bende biraz kurulukta vardı son zamanlarda preseed araştırdım hememn aldım bu ay 2 defa kullandım şimdi adetie az bir zaman var ve bekliyorum heyecanlıyım inş olur doktorlar kimlere çocugun olmaz dıyorda oluyor verende alllah alanda o istesin yeterki benim inancım tam belki bakarsın sebep olur allah bilir ben inannıyorum faydası olucak inş

X