Preseed kullananlar

rabbim sağlıklı sıhhatlı günlerde kucağına almayı nasip etsin.. canım hangi günlerde kullandın acaba kaç ml çektin vs vs..
sağol canım inşallah
ben ovulasyon testi yaptım canım test pozitif çıkınca 3 gün üst üste kullandık.2 ml çektim ve sıktım canım.

benim reglim gununden 5 gün once geldi .jeli catlama gunümün ertesinde kullanabildim.üsüttüm yatiyodum.kacirdim günlerimi.acaba bu jel boyle yaparmi.hic düzensiz diildim ben.yerlesme kanamasi diye umutlanmistim ama umutlarim bitmek üzere

Arkadaşlar bir tane doktor tavsiyesi üzerine kullanan var mı aranızda? Ne olduğu belli değil, çocuk yapmaya çalışan bir insanın alıp vajınasına ıceriğini bilmediği bir kayganlaştırıcı sıkması sağlıklı olabilir mi? Dijital medya en kolay reklam aracı doktor tavsiyesi olmadan kullanmamak lazım boyle seyleri. Gercekten işe yarayan bir şey olsa doktorlar tavsiye etmez mi?

sağol canım inşallah
ben ovulasyon testi yaptım canım test pozitif çıkınca 3 gün üst üste kullandık.2 ml çektim ve sıktım canım.
anladım canım bende bu ay doktor yumurta büyümüş çalışmaya başla dediği günaşırı günlerde değerlendrmiştik.. ama bugün adet oldum maalesef.. kısmet 2. aya kaldı

merhaba arkadaşlar bende önümüzdeki ay bu jeli kullanmayı düşünüyorum pkoluyum yumurta takibi de yaptıracağım inş.
jeli nerden ve ne kadara sipariş veriyorsunuz? yardımcı olursanız çok sevineceğim

Ben botanikezca.com dan aldim. 120 idi sanirim. Ertesi gün teslim ettiler.

Mrb forumda geçmiş sayfalardaki başarı hikayelerinde doktor tavsiyesi ile kullanan ve hamile kalan arkadaşların mesajlarını bulabilirsiniz. Bizim buradaki paylaşımımdaki amacımız tüp bebeğe geçmeden önce yada başarısız tüp bebek tedavileri sonrasında denene bilecek şeyleri (preseed, kür, vitamin vs) paylaşıp arkadaşlara umut olmak. Ürün zararlı olsa sağlık kurulu onaylı olmaz, eczanelerde de satılamaz. Bende şuan kuvağımdaki 3 aylık kızımı önce rabbime, sonra preseed e borçluyom /)

Slm kızlar bnm eşimde sperm sayısı düşük çıktı acaba bu bizdede işe yarar mı

Amin cnm ya inş bu ay yakı deniyorum bakalım olmazsa bende alcam bu jeli umut işte belki olur

Arkadaşlar bu jeli krem gibi vajina girişine ya da penis ucuna sürersek de oluyormu? Enjektörle içeri sıkmayı yapamam diye düşünüyorum da. Boşa da para vermek istemem açıkça

Arkadaşlar bu jeli krem gibi vajina girişine ya da penis ucuna sürersek de oluyormu? Enjektörle içeri sıkmayı yapamam diye düşünüyorum da. Boşa da para vermek istemem açıkça

Olur mu bilmiyorum ama iliskiden enaz on dk sonra sürülmesi öneriliyor.
O yüzden sıkıntı olabilir bence.
Yapamam diye düşünmeyin ben kullanmadim hic ama kullananlar kolay diyor. Denersiniz bi kac kez olmazsa dediginiz gibi yaparsiniz.

İlişkiden sonramı kullanılıyor? Ben önce olarak biliyordum

Kizlar ben enjektoru yapamadim bende vajina girosine ve esime surdum simdi adetime 4 gun var bekliyorum enjektör. Aslinda kolay ama ben cok kastim kendimi bakalimmmmmm beklemedeyim

bende tekrar başlıcam.. bu ay 2. ayım olacak hayırlısı inşallah.. ilk ayda tutmadı kısmet..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…