Preseed kullananlar

daha yolun basindasin canim.ne bu umutsuzluk böyle.yapma amaaaselcuk ecza deposundan isteticeksin eczacin getirtcek yaani.biz 4 yildir bekliyoruz.sana tez zamanda gelsin ins.madem sorununuz yok.gelicektir emin ol.allah istesin yeter ki...

İnşallahh cnım benim baby start var o markayı aldım gitti gidiyordan inşallah bi sorun olmaz heralde

Hazalmia mrb canim umitsizlik yok asla zamani vardie elbet bizde bir senedie deniyoruz ama olmadi iki ayrı deniyoruz preseed le ilk ay yanlis gunlerde denemisiz olmadi bu ay olur ins canm ..

İnşallah cnım eger hhamiş olursam ilk sizlerle paylaşıcam rabbim dualarımızı kabul etsin olacak inşallah burda birbirimize destek vermek cok güzel

Senden güzel haberler bekliyorum canım İnşallah olur da hepimiz sevinirz umut ışığı olursun

Ins canm dort gün kaldi bakalim.. camasir suyu testini denedim meraktan kopurdu ondan onay geldi de acaba varmi bebek :))

Sali gunu hasta olmam lazim kaldiki sali gelecek bu sefer gecsin diye beklicem haftaya pazar anca giderim doktora ozamanda alti gun gecmis olcak adetin üstünden ins...

bendekide babystart.o zaten orjinali.müjdeli haberini aliriz insallah

Birde heralde cansız spermleri de canlandırıp gebelik sonradan düşükle sonuçlanıyomuş biraz onda tereddüt ettim ama kullanmaktan bişey çıkmaz inşallah tam 4eczaneye gittim böyle bi ürün duymadık dediler yada büyük eczanelerde bulabilirsin dediler ondan korktum kullananlara danışmak istedim kötü olsa bu kadar kişi kullanıp olumlu sonuç yazmaz heralde yani rabbim hakkımızda hayırlısını versin en kısa zamanda bizde bebşlerimize kavuşurız inşallah canım bende vajinismus vardı onuda bu site. Sayesinde yendim inşallah bu seferde mutlu olurum :)

Aynen canm bende okudum dusuk yapanlar nadir ki onlardada hastalk var yani ilc kullaniyolar okuduklarim oyle en azindan. Jel kullanmayanlar dusuk yapmiyor mu sanki. Verende alanda Allah.. biz sanslari degerlendirriz sadece bir yol arariz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…