Preseed kullananlar

Bende geçen ay kullandım ama içine sıkmadım kayganlaştırıcı gibi kullandim yumurtlama günümde.. Hamile kaldım ancak kimyasal gebelik oldu 10 gün sonra düştü kendiliğinden :110: acaba preseed den mi oldu diye düşünmekteyim o_O

Bende geçen ay kullandım ama içine sıkmadım kayganlaştırıcı gibi kullandim yumurtlama günümde.. Hamile kaldım ancak kimyasal gebelik oldu 10 gün sonra düştü kendiliğinden :110: acaba preseed den mi oldu diye düşünmekteyim o_O
sanmıyorum preesedden olabileceğini.. inşallah tekrardan nasip olur.. bende tekrar devam bakalım

merice cim hayirli olsun bebisin insaallah.günlerdir saf saf geziyodum.yeni farkettim msjini.bnim esimde de sıkıntı var.sayi hiz kalite hepsi ofsaytt.bir sürü vitaminler takviyeler kullaniyoruz.gecen ay preseed jel aldm.bi gun kullanabildim.reglim bugun bitti.senin hamis kalman umutlandirdi beni.insaallah bizlerde yasariz bu duyguyu.siz ne kadar yasadiniz bu sikintiyı.biz 4 yildir bekliyoruz:KK43:(

merice cim hayirli olsun bebisin insaallah.günlerdir saf saf geziyodum.yeni farkettim msjini.bnim esimde de sıkıntı var.sayi hiz kalite hepsi ofsaytt.bir sürü vitaminler takviyeler kullaniyoruz.gecen ay preseed jel aldm.bi gun kullanabildim.reglim bugun bitti.senin hamis kalman umutlandirdi beni.insaallah bizlerde yasariz bu duyguyu.siz ne kadar yasadiniz bu sikintiyı.biz 4 yildir bekliyoruz:KK43:(
canım ben 5 yıldır ugraş veriyorum 3 kez tüp bebek yaptım 4. tüp bebek görüşmesine gideceğim bu ay hamile olduğumu öğrendim çok şükür.kullandım ama hiç umudum yoktu rabbim nasip etti çok şükür.şimdi kalp atışını duyabilecakmiyim korkusu yaşıyorum.ama çok güzel duygular rabbim en yakın zamanda sanada isteyen herkesede nasip etsin inşallah.
banada dua edin kızlar kalp atışını duyuyum hayırlısıyla.

amin canim insaallah.korkma! duycaksin allahin izniyle.dualarim seninle:KK66: umutsuzluga kapilma.bunu nasip etti yuce rabbim sana.devami da gelicektir eminim.ne müthis bi duygudur dimi hamis olmak.aklimi kaybederim diye vermiyodur heralde allah bana:KK66: saka saka vardir bi bildigi tabii.bu ay bnde jeli kullanicam.ama hergun iliski bozuk olan spermleri iyce bozar heralde.gun asiri denicem.sen nasi yapmistin

amin canim insaallah.korkma! duycaksin allahin izniyle.dualarim seninle:KK66: umutsuzluga kapilma.bunu nasip etti yuce rabbim sana.devami da gelicektir eminim.ne müthis bi duygudur dimi hamis olmak.aklimi kaybederim diye vermiyodur heralde allah bana:KK66: saka saka vardir bi bildigi tabii.bu ay bnde jeli kullanicam.ama hergun iliski bozuk olan spermleri iyce bozar heralde.gun asiri denicem.sen nasi yapmistin
amin canım çok saol allah tez vakitte sanada nasip etsin inşallah.
canım ben aslında üçgün üst üste yaptım.eşim son 3 aydır çok dikkat etti yeme içme spor falan son değerlerini bilmiyorum ama son tüp bebekte morfoloji ve hız 0dı.rabbim en yakın zamanda sanada nasip etsin inşallah canım.senin içinde dua edicem.

allah razi olsun canim.bizim de o degerler 0.sayi 3 milyon.tup bebek yapicakken varikosel ameliyati dediler acil olarak o yapildi.son evresindeymis artik.iyiki yapmamisiz zaten tutmazmis.6 aydir iylesmesini bekliyoruz.doktor proxeed plus verdi.bu ay tekrar test vercez.son 3 aydir inanilmaz derecede iyi baktim esime.bakalim degerler ne durumda.tabii yinede jelden umutluyum allhin izniyle.denemekte fayda var:) regl tarihinden 14.günde baslicam.yada 12 mi olsa acep:KK66: allahim kucagimizi bos birakmasin noooluuurrrr

allah razi olsun canim.bizim de o degerler 0.sayi 3 milyon.tup bebek yapicakken varikosel ameliyati dediler acil olarak o yapildi.son evresindeymis artik.iyiki yapmamisiz zaten tutmazmis.6 aydir iylesmesini bekliyoruz.doktor proxeed plus verdi.bu ay tekrar test vercez.son 3 aydir inanilmaz derecede iyi baktim esime.bakalim degerler ne durumda.tabii yinede jelden umutluyum allhin izniyle.denemekte fayda var:) regl tarihinden 14.günde baslicam.yada 12 mi olsa acep:KK66: allahim kucagimizi bos birakmasin noooluuurrrr
canım ben ovulasyon testiyle beraber kullanmıştım.inşallah vesilen olur ve gelir tez vakitte bebeğin.:KK68::KK68:

kızlarrrr selammm. bu ay bende kullanıcamm. hepimize şifa olur inşaallaahh :KK73:

Merhaba kızlar bende presed siparişi verdim inşallah sonucunuda alırız

herkese merhaba,
bişey sormak istiyorum, ben de bu ay preseed kullandım bat 23 şubat.. hayırlısıyla gelir inşallah bebiş
bikaç yerde okudum, preseed düşük yapıyormuş diye
3 kere kullandık bu ay, umarım öyle bişey olmaz
preseed ile hamile kalıp, sağlıkla bebişini kucağına alanlar var değil mi
bana bu konuda yardımcı olur musun

Cok iyi birsey bende kulanmak istiyorum inşalah işe yarar Allah olmayanlara nasip etsin aşilama deniycektik ama vazgeçtik eşimle karar verdik preseet deniycez

herkese merhaba,
bişey sormak istiyorum, ben de bu ay preseed kullandım bat 23 şubat.. hayırlısıyla gelir inşallah bebiş
bikaç yerde okudum, preseed düşük yapıyormuş diye
3 kere kullandık bu ay, umarım öyle bişey olmaz
preseed ile hamile kalıp, sağlıkla bebişini kucağına alanlar var değil mi
bana bu konuda yardımcı olur musun
Canım mrb ben de cok araştırdım düşük yapmıyormuş korkma sen kulandinmi daha önce hiç bende kullanıcam da yarın istiycem de Allah bize anneligi tatırır :) :)

X