Preseed kullananlar

kızlar bu ay bende bu konuyu çok araştırmıştım hatta çok heyecanlanmıştım.adet olup alacaktım
hatta konunun bana devrolmasını istedim ve bana devrettiler.daha çok takip olsun paylaşım olsun gelenleri bilgilendiririm kullandıktan sonra dedim.ama allahım bu jele gerek kalmadan nasip etti.(beş senedir bekliyorum arada bir düşüğüm var.)
sonra tabi malesef sağlıksız bir gebelik olduğunu öğrendik.yani henüz tam belli değil ama büyük ihtimalle düşükle sonuçlanacak.
yani demem o ki ben bu jeli kullanmadığım halde iki kez doğal yoldan gebe kaldım birinciyi kaybettim sanırım ikincide gidecek.eğer düşeceği varsa bu jelle değil her türlü düşer.sağlıksız olanı vücut atıyor.
bu jeli kullanırken eşlerinize bol takviye yapın sert kahveler içirin bol bulgur nohut yedirin keçiboynuzu pekmezi içirin.

Gecmşş olsun canım cok dogru diyosun gercekten rabbim hayırlısını versin bi bildigi vardır kesin bi gün gelecekte bebişler ne zaman işte :)

Bende ikinci kez deniyorum gecen ay bu jel ise yaramadi bu ayda denedim insallh bakalim darisi hepimize artik yoruldum havaya ayak dikmek surekli bu jel bakalim dua ediyorum husran yasamak istemiyorum bakalim bu jelle ikunci ayim bi daha da olmsz sa baska çözüm bulucam

Bu jeli alti ay deneyin. Dorduncu ayda tutan var ikinci ayda var. Kismet bilemezsiniz neden ikinci ayda birakacaksiniz. Baska hastalik yoksa deneyin bikmadan sabrederek

Ben hamile degilim canm ikinci ayimiz bu denemede bakalım yarin adet olmam lazım Allahtan hayrlisi. .

Benim adet bitti şuan yumurta gununu bekliyorum bu ayda normal hiç bişey kullanmadan birlikte olucam yine adet olursam preseed alıcam Rabbim hayırlısını versin hakkımızda canım

merhaba kızlarrr bu ay ilk kez preseed denedim ve çok şükür bu hafta hamile olduğumu öğrendim.
preseed vesile oldu belki bilmiyorum ama rabbim nasip etti çok şükür.eşimin spermlerinde sorun vardı ek vitaminlerde kullandık ve preseed kullandığım ilk ay hamile kaldım.çok şükür.rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah.

Ay cok sevindim ya rabbim sağlıkla kucağına almayı nasıp etsin canım benim darısı bizlere inşallah bende bi gün hamiş olurmuyum acaba ooooffff

merhaba kızlarrr bu ay ilk kez preseed denedim ve çok şükür bu hafta hamile olduğumu öğrendim.
preseed vesile oldu belki bilmiyorum ama rabbim nasip etti çok şükür.eşimin spermlerinde sorun vardı ek vitaminlerde kullandık ve preseed kullandığım ilk ay hamile kaldım.çok şükür.rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah.
rabbim sağlıklı sıhhatlı günlerde kucağına almayı nasip etsin.. canım hangi günlerde kullandın acaba kaç ml çektin vs vs..

X