Preseed kullananlar

Kizlar bu ikinci syimdi presedle gene olmadi son kez deniycemmmmm bu ayda olmazsa kaderrr artik

evet, ben bu ay ilk defa kullandım, umarım güzel sonuçlar alırız hepimiz

GZÜN AYDIN CANIM BENDE BU AY İLK DEFA ALDIM YUMURLAMA GÜNÜMDE 2 KERE KULLANDIM MERAKLA BEKLİYORUM BENDE KALIRIM İNŞ HERKESİNDE OLUR İNŞ

Kızlar simdi doktoruna sorucam onay verirse denicem hamislik olmazsa iki ay ara vericem dört aydır tedavi var beş kilo aldım belki mayısa kadar aldığım kiloyu veririm

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldm.bende bu ay preseed kullananlardanm.ovulasyon tarihim ayın 9 udu bakalım bekliyoruz..allahım isteyen herkeze hayırlısıyla nasip etsn..

kızlar merhaba acil yardımınıza ihtiyacım var gitti gidiyordan sipariş vereceğim bende ama 2 tane farklı fiyat var sizce hangisini alaym

bakımhome yazan varya ben ondan aldım paket olarak sen paket istemiyosan 109.50 yazanından al derim çünkü ben çok memnun kaldım..

bakımhome yazan 109 tl ama onda FDA ONAYLI ce belgeli yazmıyor canım ya
canm bilemedimki şimdi ben o satıcıdan aldığım için söyledim ama kutunun üstünde ce işareti var benimkinde son kullanma tarihide 2016 sen bilirsn yanlış yönlerdirmek istemem..çünkü bizler için çok hassas bi konu biliyorum..

Tamam canom çok sagol allah taxı olsun cvp için teşekkürler nde bakımhome karar verdim ırhîbal yazıyor ve bakımhome Türkiye'deki dispratörüymüş çok sagol hadi hayırlısı olsun bu ay ovulasyon testiyle deniyeceğim bakalım inş vesile olur bizlere de

inş. canm allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…