Preseed kullananlar

Bu şekilde düşünmeyin o çocuğun ve kadının ne suçu var ki?

ne mi sucu var.yasamayan bilemiyo bu sıkıntıyı.esimin kısır oldugnu görümcemden ogrenmis oglu.daha 12 yasinda ama 120 yasindaymis gibi davranan bi cocuk.8 ay öncesine kadar gayet iyi iki arkadas gibiydik.ama suan birbirimizden nefret eden iki dusman olduk.bana dediki bigün;sen git artik bu evden.babamla ben yasicam bu saatten sonra.babamin tek insaat malzemesi benim baska olmicak.sende ömrünü gecirme artik babamla dedi.agzinin payini verdim tabii.sonra gorümceme ve esime ertesi gün kendi dediklerini ben demisim gibi lanse etti.görümcemle kayinvalidemle aram acildi.bana etmedikleri laf kalmadi.kendisi bana dediki beni anneme birak yarin gezmeye gidicez sonra babasini halasini arayip beni evden kovdu ben yoksa kalicaktim babaaa diye agladi.ses kaydi yapip kendimi oyle akladim haftalar sonra.itiraf ettirdim.neden boyle konustun sen yapmadinmi diye konusunca istemiyorum babmla yasamani.git diye dedim dedi. esim bana inanmisti neyseki en bastan.ama yine de sarsilmisti. o kadar kötü biri diilim cunkü.ama ailesiyle yeni yeni duzeldik.bn ona tam 9 yıl ablalik yaptim.her haftasonumuz beraberdi.evlendik aylarca kaldi bizde.kuran i kerim ogrettim.yatili yaz kurslarina yolladim her sene.âma suan ki duruma bakkk

Yaşadıklarınız kötü fakat şimdi çocuk için üzüldüm çünkü belli ki psikolojisi bozulmuş. Sizin bunda suçunuz yok ama anne ve baba için aynı şeyi söyleyemem.

neyse bosverin.konumuz bu diil.artik su preseedi kullanip hamile kalan yok mu ondan haber versin birileri lütfeennn

Ben de almıştım iki kere kullandım .en son jeli sürdükten sonra kavgaya tutuştuk eşimle :) sağlıklı mı zararı olur sana bilmem ne ..gitti böylece bu ayda ..offf offf içim şişti yine regl olcam 9 gün sonra cildiriciyim

Yok be canm normal jel bu niye zarari olsun o kadar kullananlar var v hamil kalan.. ben hep kullandim bebek gunlerinde ins faydasini goruruz. Spermleri yumurtaya daha hizki ulastiriyor bu jel zarari yok duymadim keske kullansaydiniz.

kizlar yaaa arginmax imiz bitmek uzere.yenisini siparisi verdim bugun.teyzemle annem bu vitaminler yerine adama badem findik fistik ceviz yedir daha iyi diye tavsiyede bulundular.yarin gidip alicam.vallaa sırtı isilik oldu esimin.sivilcelendi de.cok yüklendim sanirim.vicdan azabi cektim.biraz da dogal besliyim.ne dersiniz.

Ay çekirdeği yedir canm doktordan duymustum. Baska bisi icin oneri veremem.ama cekirdek duymustum

Hmm onu duymamistm canm. Deneyin bakalim hepsini bize cekirdek yetiyorcook sukur bin sukur

hadi yaaa.ne gibi etkisi varkii.oyle yetiyo falan demissin

Yetiyo derken o.manada demedim canm..cok sukur esimdede bendede sorun yok. Sadece doktor cekirdek faydaki dedigi icin yiyoruz spermlere katkisi varmis ondan yani

Canım sizin morfoloji nasıldı doktor bize sağlıklı sperm üretemez dedi varikoselden dolayı dedi oluşan spermlerin DNAsını yüksek ısıdan dolayı bozar dedi kendi doktormuzda bide ameliyat olmasalar sağlıklarıyla ilgili bi sıkıntı olur mu ya kimi Allah korusun testis kanseri filan diyo yok damarlar çürür filan yazıyor olunmazsa diyo bizim ikisinde de var çünkü biri 4.6 birinde 4.4 cm yazıyor

Sayısal değerlerle ilgili aklımda kalan pek bilgi yok ama bizim tek taraflı varikoseldi tatlım

Gecmis olsn canm. Baska bi doktora gitseniz isterseniz aklinizda sorulara kalacagina..belki iyi olur..

canım bişey sorabilirmiyim peki kalktıktan sonra çok sıvı geliyomu senden kullandıktan sonra biraz özel oldu ama ben kalktıktan sonra çok sıvı geldi tüm tüp çektiğimiz iin sanırım çok kullndık biz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…