Preseed kullananlar

canım bişey sorabilirmiyim peki kalktıktan sonra çok sıvı geliyomu senden kullandıktan sonra biraz özel oldu ama ben kalktıktan sonra çok sıvı geldi tüm tüp çektiğimiz iin sanırım çok kullndık biz
Kız olurmu o kadar tüpleri tıkıcaksın. Baş parmagın kalınlıgında çek jeli öyle enjekte et.

Kız olurmu o kadar tüpleri tıkıcaksın. Baş parmagın kalınlıgında çek jeli öyle enjekte et.
sonradan çıkarmak gerekiyomu sıktığımız jeli ? hadi yaaa eri çok sıvı geldi ilişkiden sonra tüpleri tıkarmı yaa öle bişi olurmu korktum şimdi ama 4 gr diyo 4/9 a kadar çektim 3/9 a a kadar çekin diodu bi yerde offf

sonradan çıkarmak gerekiyomu sıktığımız jeli ? hadi yaaa eri çok sıvı geldi ilişkiden sonra tüpleri tıkarmı yaa öle bişi olurmu korktum şimdi ama 4 gr diyo 4/9 a kadar çektim 3/9 a a kadar çekin diodu bi yerde offf
Bırak onları ya cabuk bitp sipariş verilsn diye öyle diyolar bende iki kere öyle kullandım hepsi aktı spermleride engelledi. Ben baş parmak kalınlıgından birazcık daha fazla çekiyorum ne akıyo ne az geliyo. Akıntı nasıl tıkıyosa o kadar jelde tıkayablr

merhaba kızlar 3 aydır forumu takip ediyorum hamile kalırsam ben de üye olucam demiştim ve bugün öğrendim hamile olduğumu Allah kimseye eksikliğini yaşatmasın herkese nasip etsin bu duyguyu inşallah!
ben 4. ayımda hamile kaldım ve bu ay artık umudum yoktu internette jelin reklamını görünce sipariş verdim sadece 2 kez kullandım yumurtlama günlerimde.8-9 ocakta kullandım ölçüsünü 3'e kadar doldurdum biraz aktı hele ilki başarısızdı bile diyebilirim fazlası zaten akıyo kendiliğinden.Allahım nasip etti ama jeli ilk kullandığım ay hamile kaldım kesinlikle tavsiye ediyorum!

ne guzel.hayirli olsun bebisin.darisi basimiza insaallah.âllah tamamini erdirsin saglikli bi sekilde...

Bende 3 gr çekiyorum kizlar fazla kullanmayin akmiyor bende tamamen icime sokuyorm enjektoru akmiyor fazlasinida akitmiyorum. Hamis arkadasim tebrikler benimde ikinci ayim jeli kullanisimda ilk ay yanlis gunlerde denemisiz bu ay doktora gittik ins faydasi olmustur..

Bende 3 gr çekiyorum kizlar fazla kullanmayin akmiyor bende tamamen icime sokuyorm enjektoru akmiyor fazlasinida akitmiyorum. Hamis arkadasim tebrikler benimde ikinci ayim jeli kullanisimda ilk ay yanlis gunlerde denemisiz bu ay doktora gittik ins faydasi olmustur..

çok teşekkür ederim kızlar amiiin Allah hepimize sağlıklı bebişler versin. ben aynı firmanın tükürükle yapılan ovulasyon testini kullandım.aklınızda olsun :)

Kızlar, ben bunu saat 7 de yaptım dün negatifti bugun pozitif. Sabah eşimle ilişki oldu ama annm bizdeydi seslenince aceleyle spermler 3 sanıye bile içimde kalamadı:KK43: bgn baktım pozitif akşam eşimle tekrardan ilişki olsa nasıl olur sizce? Aynı gün iki kez spermler çokmu kötü olur bende preseed kullanıyorum. Yoksa bgn bişey yapmasamda yarın sabahmı olsa? Yardım edin lütfn. Eşimin spermeleri çok iyi degl 7 mlyn

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    135,7 KB · Görüntüleme: 81
canim spermler gün asirı kendini yeniliyo diye biliyorum.sabah kullandin kocani aksama iş cikmaz sana:KK66:ama 3 saniye kaldi diye takma kafana.yolunu bulan bulmustur insaallah.önemli olan ilk birlesmede gidendir.doktorum yatmana gerek yok derdi.

Bırak onları ya cabuk bitp sipariş verilsn diye öyle diyolar bende iki kere öyle kullandım hepsi aktı spermleride engelledi. Ben baş parmak kalınlıgından birazcık daha fazla çekiyorum ne akıyo ne az geliyo. Akıntı nasıl tıkıyosa o kadar jelde tıkayablr
tamam canim ya yarin catlama ignesi olcam tekrardan c.tesi kullanicam sen ayakta mi kullandin uzanarakmi canim biraz ozel oldu ama

Kızlar, ben bunu saat 7 de yaptım dün negatifti bugun pozitif. Sabah eşimle ilişki oldu ama annm bizdeydi seslenince aceleyle spermler 3 sanıye bile içimde kalamadı:KK43: bgn baktım pozitif akşam eşimle tekrardan ilişki olsa nasıl olur sizce? Aynı gün iki kez spermler çokmu kötü olur bende preseed kullanıyorum. Yoksa bgn bişey yapmasamda yarın sabahmı olsa? Yardım edin lütfn. Eşimin spermeleri çok iyi degl 7 mlyn
Canim zaten muhtemel catlama gunun yarin yarin sabah yada oglen olur yani

Canim 3/9 yazan yere kadarmi cekiyosun yani ?

canım bişey sorabilirmiyim peki kalktıktan sonra çok sıvı geliyomu senden kullandıktan sonra biraz özel oldu ama ben kalktıktan sonra çok sıvı geldi tüm tüp çektiğimiz iin sanırım çok kullndık biz
yok canım kalkınca sıvı gelmedi ki zaten sabaha kadar yattım ben.. 2 ml çektik siz neden tüm tüpü çekdiniz

merhaba kızlar 3 aydır forumu takip ediyorum hamile kalırsam ben de üye olucam demiştim ve bugün öğrendim hamile olduğumu Allah kimseye eksikliğini yaşatmasın herkese nasip etsin bu duyguyu inşallah!
ben 4. ayımda hamile kaldım ve bu ay artık umudum yoktu internette jelin reklamını görünce sipariş verdim sadece 2 kez kullandım yumurtlama günlerimde.8-9 ocakta kullandım ölçüsünü 3'e kadar doldurdum biraz aktı hele ilki başarısızdı bile diyebilirim fazlası zaten akıyo kendiliğinden.Allahım nasip etti ama jeli ilk kullandığım ay hamile kaldım kesinlikle tavsiye ediyorum!
nee güzel bir haber bugün duyduğum en güzel şey bu :KK15: rabbim sağlıklı huzurlu günler geçirmeni kucağına almayıda nasip etsin kardeşim.. merak ettim bişi var.. bu jeli ovulasyon oluştuğu gün başlayıp birgün sonra mı tekrarladın. iki kez.. bu ay ben doktorun yumurta oluşmuş gün aşırı başla demesiyle yapmıştık. o gün ve bi gün sonrası..o_O

Evet tatlim aynenbazende iki gram kullandik onemli gunlerde uc gr kullandik
benm önemli gün c.tesi pazar olcak sanırım yarın çatlama iğnesi yapılıcak inşallahh c.tesi çatlar pazarda ilişki olur o günlerde kullandım bugünde ilkkez deniyim dedim arkadaş çok sıktıysan tüplerin tıkanır felan deyince çok korktumm :KK43: bide nasıl sıktın oturarakmı sıktın yoksa ayakta mı ?

yok canım kalkınca sıvı gelmedi ki zaten sabaha kadar yattım ben.. 2 ml çektik siz neden tüm tüpü çekdiniz
eşim okudu 4 ve 3 gr önerilir dedi sonra eşimde 4/9 a kadar çekti bende sıktım neyse yaa geldi işte acaba spermlerde gidemedimi kii :KK43:

Sweet yok canm korkma ben hic duymadim tup tikadigini kullananlar dan. Yatarak kullaniyorm canm esim yardım ediyor sağolsun. Doktor yumurta catlamadan once de iliskinin onemli oldgunu soyledi. Istersenz sizde oyle yapin

Merhabalar kızlar bende yeni katıldım daha ve ben bıktım artık 1yıllık evliyim hiç korunmadık ikimizde cok istiyoruz ve sorunumuz yok bu preseed i eczanye sordum böyle bi ürün yok dedi internetten almayada cesaret edemedim ne olur bilen kullanan varsa ve ne kullandığını mesajdan atsın artık cok yoruldm umutlanmaktan

X