Preseed kullananlar

Cnm ben ilk bebegime 8 ay hamile kalamamistim 2010 yilinda ogluma preseed kullandigim ilk ay hamile kalmistim tabiki Allah im ol dedi oldu simdi 2. Bebegimizi istedik yine aldim kullandim ama o ay kalamadim sonra kullanmadim biraktim bu ay sadece 1 defa kullandim ama olduu yani nasip cnm zamani gelmis iste
canım sen ne yaptın birine verdin mi vermediysen bana verebilir misin

doktora gittik hiçbir sorun yok zamana bırakın demişti. ama üstüne 1 sene geçince kullanmak istedim. hamile kaldıktan sonra myomum olduğunu öğrendim. başka doktor hamile kalmaya engel olmaz myomların dedi.

preesedi nerden temin ettin cnm bende kullanmayı düşünüyorum ovulasyon testi ile birlikte ama nerden alıcam hiç bilmiyorum

Slm kızlar iyi akşamlar bizde üçüncü yılımıza girdik bebek istiyoruz allah nasip ederse bu ay klomen+menegon iğne+ çatlatma iğnesi+ preseed jel + progestan kullandım hayırlısı ile bekliyorum

Slm kızlar iyi akşamlar bizde üçüncü yılımıza girdik bebek istiyoruz allah nasip ederse bu ay klomen+menegon iğne+ çatlatma iğnesi+ preseed jel + progestan kullandım hayırlısı ile bekliyorum
Bende cok istiyorum cnm ins kismet. Ins rabbim sanada nasip eder. Kac günün kaldi adetine

10 gün var canm pko var bende eşiminde morfolojisi düsük insallah rabbim nasip eder sizin problem neydi
Ins canim ins rabbim nasip b etmistr. Biz 5 ay olacak istiyoruz cok şükür bır sorun yok ama olmuyo. Bende sogan kuru kullaniyorum 12. Ci gunum bitti 10 gun var benimde adetime bakalm ins ikimizde güzel haberler aliriz

Ins canim ins rabbim nasip b etmistr. Biz 5 ay olacak istiyoruz cok şükür bır sorun yok ama olmuyo. Bende sogan kuru kullaniyorum 12. Ci gunum bitti 10 gun var benimde adetime bakalm ins ikimizde güzel haberler aliriz
İnşallah canım ya 3 yıldır bunun hasretini çekiyorum inan ki hayırlısı ile ikimiz beraber 10 gün sonra güzel haberler veririz umut olur

İnşallah canım ya 3 yıldır bunun hasretini çekiyorum inan ki hayırlısı ile ikimiz beraber 10 gün sonra güzel haberler veririz umut olur
Insallah canim ins. Ama bu preesed jel cok iyiymis ins sende faydasini gorursn benimde bu ay olmazsa gelecek ay alip kullancam ama ins gerek kalmaz. Sende hic belirti felan varmi peki

Insallah canim ins. Ama bu preesed jel cok iyiymis ins sende faydasini gorursn benimde bu ay olmazsa gelecek ay alip kullancam ama ins gerek kalmaz. Sende hic belirti felan varmi peki
Valla kuşum benim kullandığım ilaçlardan kasık ağrım hep varda başka bir belirtim yok belirti herkeste farklı olabilecegi icin pek aramamak lazm yaş kactı cnm senin

X