Preseed kullananlar

Çok sıkıldım artık ya.. Yok Yumurtlama gününü yakala.. yok kocayı ayart ..sırt üstü yat off .. kafam bin500:KK57::KK53:

Dilerim bu ay tununmuşsundur bana annemmm yoksa çekeceğin var benden eşek sıpası:KK67::KK70:

ben surelab ovu test aldım yanında laboguick gebelik testi hedye ettiler 6 mı 8 mı ne, işte bi deneyim dedim çok dandik incecik bi kagıt idrar a batırıyorsun da dagılıyor hep hiç iyi değill:KK43:

Çok sıkıldım artık ya.. Yok Yumurtlama gününü yakala.. yok kocayı ayart ..sırt üstü yat off .. kafam bin500:KK57::KK53:

Dilerim bu ay tununmuşsundur bana annemmm yoksa çekeceğin var benden eşek sıpası:KK67::KK70:

inşallah canım bende evlenir evlenmez bu işlerin içindeyim ugraşııyoruz bizde

Bu ay hiç gün takibi yapmadım iliskiden sonra hiç yatmadım hemen yıkandım çünkü geçen ay kimyasal gebelik yaşamıştim takmicam artık demistim neyse 12. günümde öylesine preseed kullandım sadece 1 defa o mu vesile oldu bilmiyorum ancak suan hamile yim bugün öğrendim beta 1319 çıktı çok şükür Allah im ol dedi oldu gerisi boş yani

Bu ay hiç gün takibi yapmadım iliskiden sonra hiç yatmadım hemen yıkandım çünkü geçen ay kimyasal gebelik yaşamıştim takmicam artık demistim neyse 12. günümde öylesine preseed kullandım sadece 1 defa o mu vesile oldu bilmiyorum ancak suan hamile yim bugün öğrendim beta 1319 çıktı çok şükür Allah im ol dedi oldu gerisi boş yani

Tebrik ederim:nazar: Rabbim sağlıklı bir gebelik ve doğum nasip etsin.. :anneadayı:

Ilk defa mi proxeed kullandın .kaç aydır istiyorsun. Ve eşinde sorun var mıydı??? :KK16:

Icimdekileri yazmissin bende böyle düşünüyorum sonra da kızıyorum rabbimi sorguluyorum diye vardir bizimde bi zamani inşallah sabir etmek lazım ben bu bebek sevdasini unutayim diye araba kullanmayi ogrendim mesela :) ugrasmak kafa dağıtmak lazim :)
Kesinlikle öyle kafa dağıtmak lazım...Olabilir de olmayabilir de sadece bunu Allah bilir..Ama hayatı buna göre endekslersek hem stresten çocuk yapamayız hemde hayatımızı ziyan ederiz huzursuz oluruz..Herşeyi oluruna bırakmak lazım:KK47: Biçok tanıdığım kafamdan atıp artık düşünmediğim ay hamile kaldım diyo...Kesinlikle doğru bence... :KK58:

Tebrik ederim:nazar: Rabbim sağlıklı bir gebelik ve doğum nasip etsin.. :anneadayı:

Ilk defa mi proxeed kullandın .kaç aydır istiyorsun. Ve eşinde sorun var mıydı??? :KK16:

Sagol cnm amin ikimizde de sorun yoktu cnm proxeed degil preseed kullandim cnm ben eylulden beri dusunuyorduk

☺️CNM hayırlı olsun Rabbim herkese nasip etsin inş bende 8 aydır deniyorum bi sorun yok ama olmadı bende bu jeli denemek İstyrm burda birbirine verenler varmış acaba rica etsem elinde varsa bana makul ücretle verirmişin

☺️CNM hayırlı olsun Rabbim herkese nasip etsin inş bende 8 aydır deniyorum bi sorun yok ama olmadı bende bu jeli denemek İstyrm burda birbirine verenler varmış acaba rica etsem elinde varsa bana makul ücretle verirmişin

Cnm benim elimde var ama onceki aylarda da kullanmistim icinde cok az vardir tahminen yinede istersen yollarim ucretsiz para istemem hatta ovulasyon testide var onlarida yollarim ancak once ultrasonda bebegi ve kalp atislarini goreyim sonra yollayayim sana istersen

K
Cnm benim elimde var ama onceki aylarda da kullanmistim icinde cok az vardir tahminen yinede istersen yollarim ucretsiz para istemem hatta ovulasyon testide var onlarida yollarim ancak once ultrasonda bebegi ve kalp atislarini goreyim sonra yollayayim sana istersen[/QUOTE. TABi olur cnm çok sevinirim kaç tüp kaldıki elinde jelden sen bana. Haber verirsin cnm adresimi verrim kargo bana ait alırım bu arada çok sevindim hamiş olmana ☺️

Cnm benim elimde var ama onceki aylarda da kullanmistim icinde cok az vardir tahminen yinede istersen yollarim ucretsiz para istemem hatta ovulasyon testide var onlarida yollarim ancak once ultrasonda bebegi ve kalp atislarini goreyim sonra yollayayim sana istersen
Cnm çok sevinirim gönderirsen bide benm kafama takıldı daha önce kullandım yazmışsın ya yani ilk kullanmadamı hamile kaldın yoksa daha önce kullandınmı

Arkadaslaaaaar bu preseeed nedir gercekten ise yariyor mu iki bucuk yillik evliyim 5 klomen tedavisi iki asilama olmadi bunu bi arkadasim soyledi yardim edin bide nerden alacaz fiyati ne kadar

Ben iki gun çift çizgiyi koyu gördüm. İlk çizgiyi gördüğüm 1.gün ve 3. Gün İlişki oldu ve sadece bu iki gün jeli kullandım. İnşallah seninde olur cnm bende 2 yıl bekledim. İlk kullanmamda oldu.
Ya kizlar banada yardim edin nedir bu jel bu arada hayirli olsun hamileleginin

X