Preseed kullananlar

Kizlar botanik ecza da bidr gittigidiyorda var 130 yl 3 gun icinde geliyor ordan aldim bende esim gelsin bi bu ay ben de ilk defa kullanicam insallah faydasi olur olursa geriye kalani burdan bi arkadasima yollarim

Arkadaslaaaaar bu preseeed nedir gercekten ise yariyor mu iki bucuk yillik evliyim 5 klomen tedavisi iki asilama olmadi bunu bi arkadasim soyledi yardim edin bide nerden alacaz fiyati ne kadar
Bu arada don kullanma tarihlerine mutlaka bakin benim ki 2017 sonucta ne olur olmaz
Kullananların cogu faydasini hemen gormus ins sana da faydasi olur cnm. Ben bu ay sogan kuru kullaniyorum bu ay da olmazsa gelecek ay siparis verirm ama inşallah gerek kalmaz ins

Hamile kalan arkadaslar darısı bize inş kalan jelini vermek yada uygun fiyata satan olursa ben talibim bilginiz olsun bikaç kişiye mj attım bekliyrm inş bizede vesile olur ☺️

Ya kizlar banada yardim edin nedir bu jel bu arada hayirli olsun hamileleginin
Bu jel aslında kayganlaştırıcı, diğer kayganlaştırıcılardan tek farkı spermleri öidürmemesi ve rahimde ilerlemelerinde yardımcı olması benim bildiğim bu kadar ben memnun kaldım. Genelde ikinci denemede hamile kalan çokmuş ama ben ilk seferde çok şükür hamile kaldım. :KK76:

Bu jel aslında kayganlaştırıcı, diğer kayganlaştırıcılardan tek farkı spermleri öidürmemesi ve rahimde ilerlemelerinde yardımcı olması benim bildiğim bu kadar ben memnun kaldım. Genelde ikinci denemede hamile kalan çokmuş ama ben ilk seferde çok şükür hamile kaldım. :KK76:
Canım öncelikle cok sevindm Hayırlı olsun rabbim saglicqkla kucagina almayida nasip eder inss. Bisey soracm cnm ya kac zamandir bebis istiyordn ve eende pko mu vardi yardimci olursan cok sevinirm

Canım öncelikle cok sevindm Hayırlı olsun rabbim saglicqkla kucagina almayida nasip eder inss. Bisey soracm cnm ya kac zamandir bebis istiyordn ve eende pko mu vardi yardimci olursan cok sevinirm
2 yıldır istiyoduk ve 1 sene geçince doktora gittik hiçbir sorun yok zamana bırakın demişlerdi. hamile kaldıktan sonra myomum olduğunu öğrendim. başka doktor hamile kalmya engel olmaz myomların dedi.

kızlar bu jel i aldığımızda ovyluasyn dön önemli ama ben ovu test aldım ve ikinci çizgi hep silik 28 kasım 4 aralık Sat . şimdiye yumurtlama olmalıydı :KK43:
öncelikle bu yumurtlama teslerine alışmalı sonra jeli almalıyım heralde çünkü pahalı bir jel zayii olmayın
bir de kızlar şunu ekliyim ben doktoruma ovulasyon testinin silik çıktığını koyulaşmadığını söylediğimde bana her ay yumurtalama olacak diye bişey yok bazı aylar yumurta çatlamaya biliyormuş ama adet dönemini yaşıyormusuz araştırmadım ama doğru söylüyordu çünkü bi ay hiç koyu olmadı sonraki ay herşeyi aynı yapmama rağmen teste kopkoyu çıktı isterseniz doktorla yumurta takibi yapın daha kesin olur

Ovulasyon testi ile mi kullandin cnm bide sorun neydi bu jele nerden ulasabiliriz

Cnm çok sevinirim gönderirsen bide benm kafama takıldı daha önce kullandım yazmışsın ya yani ilk kullanmadamı hamile kaldın yoksa daha önce kullandınmı

Cnm ben ilk bebegime 8 ay hamile kalamamistim 2010 yilinda ogluma preseed kullandigim ilk ay hamile kalmistim tabiki Allah im ol dedi oldu simdi 2. Bebegimizi istedik yine aldim kullandim ama o ay kalamadim sonra kullanmadim biraktim bu ay sadece 1 defa kullandim ama olduu yani nasip cnm zamani gelmis iste

Ovulasyon testi ile mi kullandin cnm bide sorun neydi bu jele nerden ulasabiliriz
doktora gittik hiçbir sorun yok zamana bırakın demişti. ama üstüne 1 sene geçince kullanmak istedim. hamile kaldıktan sonra myomum olduğunu öğrendim. başka doktor hamile kalmaya engel olmaz myomların dedi.

bu konu hakkında bilgilendiriseniz çok sevin,irim bende önümüzdeki aylarda kullanmayı düşünüyrum inşallah işe yarar

merhaba kızlar bende 4,5 yıllık evliyim 3,5 yıl korunduktan sonra çocuk yapmaya karar verdik ve 6 ayda oldu 9 haftalıkken düşük oldu kürtaj oldum 2 ay önce ve hiç korunmadım bu ay 3, ayım hala yok çünkğ erken gebelik testi yaptım bugün eğer preseedi birilerine vermicekseniz bana gönderebilir misiniz vesile olmuş olursunuz çok memnun olurum kızlar

Cnm ben ilk bebegime 8 ay hamile kalamamistim 2010 yilinda ogluma preseed kullandigim ilk ay hamile kalmistim tabiki Allah im ol dedi oldu simdi 2. Bebegimizi istedik yine aldim kullandim ama o ay kalamadim sonra kullanmadim biraktim bu ay sadece 1 defa kullandim ama olduu yani nasip cnm zamani gelmis iste[/Q
eğer preseedi verebilirseniz çok memnun olurum

Cnm ben ilk bebegime 8 ay hamile kalamamistim 2010 yilinda ogluma preseed kullandigim ilk ay hamile kalmistim tabiki Allah im ol dedi oldu simdi 2. Bebegimizi istedik yine aldim kullandim ama o ay kalamadim sonra kullanmadim biraktim bu ay sadece 1 defa kullandim ama olduu yani nasip cnm zamani gelmis iste
eğer preseedi bana verirseniz çok memnun kalacağım

tatlım birilerine vermiceksen bana verebilirmisin jeli

X