Preseed kullananlar

Adetin 2 3 4. Gunler sut mzydanoz yaptim 5 gunde viks surdum ama sonradan ben pisman oldum acaba bi zarari olmusmudur diye
Karar vermekte zorlandığın vakitlerde testi iki tane yap ben öyle yaptım bana ovulasyon kitlerinden kaynaklı bir problemde olabiliyor...

Malesef ben de gelişim göstermediği ve kalbi yavaş attığı için 8 haftalık bebeğimi dün kürtajla aldırmak zorunda kaldım. Doktor bir adet bekleyip tekrar hamile kalabilirsin dedi. Preseed ile tekrar denemeyi düşünüyorum. Ancak onda da çok düşük oluyor diyorlar diye korkuyorum. Preseed ya da conceive plus jel kullanarak hamile kalıp sağlıklı doğum yapan arkadaşlar var mı? Cevap yazarsanız çok sevinirim..

Malesef ben de gelişim göstermediği ve kalbi yavaş attığı için 8 haftalık bebeğimi dün kürtajla aldırmak zorunda kaldım. Doktor bir adet bekleyip tekrar hamile kalabilirsin dedi. Preseed ile tekrar denemeyi düşünüyorum. Ancak onda da çok düşük oluyor diyorlar diye korkuyorum. Preseed ya da conceive plus jel kullanarak hamile kalıp sağlıklı doğum yapan arkadaşlar var mı? Cevap yazarsanız çok sevinirim..
Cok uzuldum cnm cok geçmiş olsun. Sen preesed ile mi hamile kalmstn

Teşekkür ederim. Evet ilk kullandığım ay olumlu sonuç almıştım. Düşük yapmadım, kanama veya kramp olmadı ama kalbi yavaş attığı için yaşamaz ya da yaşasa da anormalili olacağı için sıkıntılı olur dediler. 8+2 olması gerekirken boyutları 6+2'ye uygundu ve kalp atışları da dakikada 60 vuruştu :KK43: O yüzden kürtaj önerdiler. Şimdi aynı şeyi yine yaşamak istemiyorum o yüzden başarı hikayeleri varsa duymak isterim.. Tekrar kullanmak için cesarete ihtiyacım var.

inşallah cnm bende kullanmadan 2 sene bekledim. vesile deyip denedim kısmet işte denemeden daha için rahat oluyo. çünkü, şimdi bu jel olmasa bi daha hamile kalamam herhalde diye düşünüyorum yine kullanacağımı düşünüyorum.
Merhaba arkadasim tebrik ederim saglikla kucagina almani dilerim yavrunu.benimde 10aydir olmuyor cocuk.yanlis anlamadim degilmi 2yil cocugun olmamis o jel ve ovulasyon testiyle gebelik olnus oylemi?bu jel nerde satiliyor onuda soyleyebilurmisin ?

merhaba kızlar.. bu jeli kullananlar nerden aldınız.. bende alıcam fakat internetten getirtmeye güvenemedim siz nerelerden sipariş ettiniz acaba?

Teşekkür ederim. Evet ilk kullandığım ay olumlu sonuç almıştım. Düşük yapmadım, kanama veya kramp olmadı ama kalbi yavaş attığı için yaşamaz ya da yaşasa da anormalili olacağı için sıkıntılı olur dediler. 8+2 olması gerekirken boyutları 6+2'ye uygundu ve kalp atışları da dakikada 60 vuruştu :KK43: O yüzden kürtaj önerdiler. Şimdi aynı şeyi yine yaşamak istemiyorum o yüzden başarı hikayeleri varsa duymak isterim.. Tekrar kullanmak için cesarete ihtiyacım var.
kötü bir zaman geçirmişsin bir ümitle beklerken onu kaybetmek çok üzücü ne deyim rabbim sabır versin.. :KK43: bende preesed kullanıcam bu ay fakat nerden alıcamı bilemedim.. sen nasıl kullandın ve nerden aldın canım:KK15:

Anladm tatlm inşallah rabbim sagkikli bi şekilde tekrar hamile kalmayi nasip eder sana. Bende almayi düşünüyorum bu jel i cnm peki sen kac zamandan sonra bu jel ile hamile kaldn ve kac yasindasn

Kızlar hepinize merhaba bu gün yaklaşık 10 günlük hamile olduğumu öğrendim ve bunu preseed ve clearblue çift hormon görstergeli dijital ovulasyon testine boçlıyum .. Jeli ve testi kullandığımın 3. Ayında hamileyim üstelik tüp bebek hazırlıklarına başlamışken .. Rabbim hepinize nasib etsin güzel anne adayları .. Mutlaka kullanın işe yarıyor[/QUOTE
Sorun neydi canim

Ben 3 ay kendim denedim 1 ay da jelli denedim, 4. ay oldu. Jeli google'a yazarak bulabilirsiniz. Biraz pahalı ama aplikatöre azcık sıkıp ilişkiden önce içeri sıkıyorsunuz. Ama dediğim gibi jeli kullanıp hamile kalanların çoğu ya kimyasal gebelik yaşıyor, ya da ilk üç ay içinde bebeğini kaybediyor, bana da öyle oldu. Tesadüf mü yoksa güçsüz spermleri yumurtaya taşıdığu için mi bilemiyorum. O yüzden eğer jeli kullanıp hamile kalıp da bebeğini kucağına alanlar varsa lütfen cevap yazsın. Bir daha kullanmaya korkuyorum açıkçası..

Merhaba arkadasim tebrik ederim saglikla kucagina almani dilerim yavrunu.benimde 10aydir olmuyor cocuk.yanlis anlamadim degilmi 2yil cocugun olmamis o jel ve ovulasyon testiyle gebelik olnus oylemi?bu jel nerde satiliyor onuda soyleyebilurmisin ?
evet cnm aynen öyle ikisini birden kullandım. ben gg den aldım. ama başka internet sitelerinde de varmış. ben 100 tl ye yakın bi ücretle almıştım.

Sorun yoktu aslında .. Sadece 35 yaşındayım 6 ay deneyin demişlerdi ama 3-4 ay olmayınca ben direkt tüp bebek için dr dan randevu aldım adet olmamı bekliyorduk tedaviye başlamam için adetim gecikincede hastanede kan testi yaptırdı dr ve eşimle şok olduk hamileydim :) allah herkese yaşatsın tüm isteyenlere nasib etsin .. Şuan 2 ayıma giriyorum kalbi atıyor sorun yok şükürler olsun.. İlk 2 ay ovulasyon ve preseedsiz denedim son 2 ay preseed ve clearblue çift hormon göstergeli ovulasyon testi ile denedim ve oldu

Sorun yoktu aslında .. Sadece 35 yaşındayım 6 ay deneyin demişlerdi ama 3-4 ay olmayınca ben direkt tüp bebek için dr dan randevu aldım adet olmamı bekliyorduk tedaviye başlamam için adetim gecikincede hastanede kan testi yaptırdı dr ve eşimle şok olduk hamileydim :) allah herkese yaşatsın tüm isteyenlere nasib etsin .. Şuan 2 ayıma giriyorum kalbi atıyor sorun yok şükürler olsun.. İlk 2 ay ovulasyon ve preseedsiz denedim son 2 ay preseed ve clearblue çift hormon göstergeli ovulasyon testi ile denedim ve oldu
preesed le hamile kalanlar
1-kibele
2-rockwell
3-menzil
4-wannababy
5-anjelic
6-nequelen
7-nerili
8-kursatim
9-kadus
10-durualya

arkadaslar motivasyon olsun, tekrar edelim:)

Bu arkadaşların hepsi sağlıklı doğum yaptı mı acaba? Biliyor musunuz?

kızlar son üç denemede kullandım ben de, şu an 5. haftamdayım...
yanıltmak istemem faydası oldu mu bilmiyorum gerçekten
hepinize nasip olsun inşallah:KK66:

merhaba kızlar benimde 1,5 yıldır bebeğim olmuyor sebepsiz olarak, ürünü sepetime akledim alıcam ama bir türlü cesaret edemedim almaya kullananların çoğu düşük yapmış, kalp atışı duyulmamış, preseed ile hamile kalıp sağlıklı doğum yapan varmıdır acaba? Yumurtlama dönemim de yaklaştı karar veremiyorum.

Merhabalar ben 2010 yilinda preseed ve ovulasyon testi kullanarak hamile kaldim tabiki Rabbim ol dedi oldu sadece vedile onlar ama denemekte fayda var oglum gayet saglikli gelisti ve dogdu masallah suan 4 yasini doldurdu 5e basladi simdi 2.ye hamileyim gecen ay 1 kez kullandim preseedi ama o mu vesile oldu bilemiyorum suan 8. Haftam kalp atislarini duyduk cok şükür

Merhabalar ben 2010 yilinda preseed ve ovulasyon testi kullanarak hamile kaldim tabiki Rabbim ol dedi oldu sadece vedile onlar ama denemekte fayda var oglum gayet saglikli gelisti ve dogdu masallah suan 4 yasini doldurdu 5e basladi simdi 2.ye hamileyim gecen ay 1 kez kullandim preseedi ama o mu vesile oldu bilemiyorum suan 8. Haftam kalp atislarini duyduk cok şükür

Çok güzel bir haber, tebrik ederim :) Gelişmelerden haberdar ederseniz sevinirim. Ben de bir adet sonrası tekrar denemek istiyorum. İlk ay hiçbir şey kullanmayacağım çünkü kürtajdan sonra ihtimal artıyormuş, ikinci ay Conceive + jeli deneyeceğim olmazsa 3. ay yine preseedi deneyeceğim. Ben de deneyimlerimi buradan paylaşırım..

Diğer arkadaşları bilmiyorum ama kendi bebeğimle ilgili gelişmeleri sizinle paylaşırım
Hayirli olsun canim rabbim saglicakla kucağına almayida nasip etsin. Sen preesed le kacinci denemende hamile kaldn bende bu ay almayi düşünüyorum da

Bende preseed sipariş verenlerdenim bi de bunu deniyelim dedik işe yararmı ne dersiniz kızlar aslında eskilerdenim 8yıldır uğraşıyoruz 2tüp bebek denedik olmadı. Bu jeli ilkkez duyuyorum son çare sanırım artık bizim için .

X