Preseed kullananlar

dr gittik hiç bir sorun yok zamana bırakın demişti cnm. 30 yaşındayım.
Hadi hayirlisi tatlm ins darisi basima 5 aydir deniyoruz olmadi bi türlü ama sana bisey soracm adetime 1 hafta var belimde kasiklarimda ve karnimda hafif agrilar var kac gündür devam ediyo sence hamilemiyim :))

Hadi hayirlisi tatlm ins darisi basima 5 aydir deniyoruz olmadi bi türlü ama sana bisey soracm adetime 1 hafta var belimde kasiklarimda ve karnimda hafif agrilar var kac gündür devam ediyo sence hamilemiyim :))
benimde adetime 1 hafta kala ağrılarım başladı hatta sırt agrılarıma dayanamıyordum. Göğüslerimde de uçları acıyodu. Ama butun ağrılar normal adet ağrılarımdan daha yoğundu. Adete 3 gun kala gebelik testi yaptım ikinci çigiyi silik gördüm. Eğer geç yumurtlamadıysan sende 2-3 gün kala testte gözükebilir.

benimde adetime 1 hafta kala ağrılarım başladı hatta sırt agrılarıma dayanamıyordum. Göğüslerimde de uçları acıyodu. Ama butun ağrılar normal adet ağrılarımdan daha yoğundu. Adete 3 gun kala gebelik testi yaptım ikinci çigiyi silik gördüm. Eğer geç yumurtlamadıysan sende 2-3 gün kala testte gözükebilir.
Ayy insallah canim yaa ins

Bu jel bayaa kiside ise yariyorms cnm eger bu ay hamile kalmazsam bende alip yapacm ama ins gerek kalmaz be canim
inşallah cnm bende kullanmadan 2 sene bekledim. vesile deyip denedim kısmet işte denemeden daha için rahat oluyo. çünkü, şimdi bu jel olmasa bi daha hamile kalamam herhalde diye düşünüyorum yine kullanacağımı düşünüyorum.

inşallah cnm bende kullanmadan 2 sene bekledim. vesile deyip denedim kısmet işte denemeden daha için rahat oluyo. çünkü, şimdi bu jel olmasa bi daha hamile kalamam herhalde diye düşünüyorum yine kullanacağımı düşünüyorum.
Maşallah canim rabbim ins saglicakla kucagina almayida nasip etsin ins darisi basima :))

2 yıldır istiyorduk. sanırım vesile oldu ovül testle jeli kullandığım ay hamile kaldım cnm:anneadayı:
bizde 2 bucuk yıldır istiyoruz denemediğimiz yöntem bi tüp bebek kaldı onu da daha düşünmüyoruz bakalım bu ay denedik jeli ama 2 kez sonra yıl başı girdi ben annemlere gittim 3 gün orda kaldım bugun geldim arada geçen zaman boşa geçmemiştir inşallah

seninde 6 günün kaldı demi canım varmı belirgin bi belirtin
Ayin 6 si tatlm regl gunum. 3 gunum kaldi test yapmak istemiyorum korkuyorum regl olacak gibi hafif agrilarm var ins olmam da hamileyimdir ins bu mübarek gecede rabbim bu ay guzel haberler almayi nasip eder inşallah

Ayin 6 si tatlm regl gunum. 3 gunum kaldi test yapmak istemiyorum korkuyorum regl olacak gibi hafif agrilarm var ins olmam da hamileyimdir ins bu mübarek gecede rabbim bu ay guzel haberler almayi nasip eder inşallah
amin insallah az kalmıs canım bencede gününü bekle olmazsa üzülürsün inşallah rabbim bu ay kapısından boş çevirmez benım 6 gunum kaldı 8ınde en ufak belirtim yok

bu benim elimde kalan son 2 ovulasyon testimden biri :KK52: sabah dayanamayıp yaptım çünkü akıntım çok artmıştı.. adetimin 11. günü.. dün geceyi değerlendirdik.. bu akşamı da mı değerlendirsem kalan testimi de yarın yapmayı düşünüyorum.. bi yardımcı olsanızo_Oo_Oo_O

Eklentiler

• Jpeg-1.jpg
    Jpeg-1.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 157
bu benim elimde kalan son 2 ovulasyon testimden biri :KK52: sabah dayanamayıp yaptım çünkü akıntım çok artmıştı.. adetimin 11. günü.. dün geceyi değerlendirdik.. bu akşamı da mı değerlendirsem kalan testimi de yarın yapmayı düşünüyorum.. bi yardımcı olsanızo_Oo_Oo_O
Yarini degerlendir bence

bizde 2 bucuk yıldır istiyoruz denemediğimiz yöntem bi tüp bebek kaldı onu da daha düşünmüyoruz bakalım bu ay denedik jeli ama 2 kez sonra yıl başı girdi ben annemlere gittim 3 gün orda kaldım bugun geldim arada geçen zaman boşa geçmemiştir inşallah
ovülasyon testiyle kullandıysan zaten daha fazla kullanmaya gerek yok. bende testle beraber jeli 2 kez kullandım

Kizlar yardim edin biz 5 aydir korunmuyoruz bu ay sut maydnanoz viks buhari yaptim 3 gun 5 gunde viks surdum vajinaya bugun yumurtlama gunum olmSi gerekiyor ama testte bi turlu cift cizgiyi gormedim image.jpg bu sekilde cikti nasil yapacam yardimci olurmusunuz preseed jelde aldim ama ne zaman kullanacagimi bilemedim daha koyulasirmiki buyoksa yumurtlamayacakmiyim bu ay

Kizlar yardim edin biz 5 aydir korunmuyoruz bu ay sut maydnanoz viks buhari yaptim 3 gun 5 gunde viks surdum vajinaya bugun yumurtlama gunum olmSi gerekiyor ama testte bi turlu cift cizgiyi gormedim Eki Görüntüle 1362431 bu sekilde cikti nasil yapacam yardimci olurmusunuz preseed jelde aldim ama ne zaman kullanacagimi bilemedim daha koyulasirmiki buyoksa yumurtlamayacakmiyim bu ay
canım vıks ve sut maydonoz bukarını hangı gunler kullandın bende kullanmayı dusunuyorumda

X