Preseed kullananlar

canım amin inşallah tutar....
inşallah tüp bebeğe gerek kalmaz...
evet çok şeyler yaşadım...
bıktım artık inan allahımın gücüne gitmesin de...
eşim ve ben 10 yıllık evliyiz...
bizden sonra evlenenelerin var , etrafımızda öyleki bi ara cocuklu aileler gelmesin gitmeyelım dıyodu eşim...

oda cok yıprandı pskolojık olarakda kendımı yalnız hissedıyorum, eşime bişi diyemıyorum artık...

embrıyo kalıtem kötu ve rezervim az hayatım...
maalesef preseed de okudum...
bende kuruluk var ...
birde bayag spermleri yüzdürüp saglıkla bi şeklde derıne kadar göturuyormuş...

kahverengi tutunma kanaması derler canım çok üzüldüm...

genede umudunu yüksek tut bak aşılmadasın henüz sorunun ne bilmiyoırum ama ananas da tutunmaya yardımcı bol ananas ye bu ara...
agır kaldırma , dıkkat et cok yorma kendini ....

inşallah güzel haberler vermek nasip olsun canım...
birde nereden aldıgını söyler misin...

zor mu yapması preseed in...

kaç eczaneye sordum hiç biri bilmiyo preseedi alanlar hep nettenmi sipariş verdi

Cok iyi anliyorum canim seni bizde 5 yillik evliyiz benden sonra evlenenlerin hepsinin cocugu oldu, hatta 1 sene once esimin kuzeni evlendi gecen hafta dogum yapti hastaneye gittik hayirli olsuna bebegi aldim kucagima ole guzeldiki... herkes ay cok yakisti Allah sizede versin filan demeye basladi nerdeyse aglayacaktim ole zor tuttumki kendimi amin dedim, esimde cok uzuldu hemen disari cikti. Rabbim hicbirimizin kucagini bos birakmasin tez zamanda saglikli hayirli evlatlar versin insaallah...
ananasi hic duymamistim canim sagol yerim tabi.
Bizim sorunumuz morfoloji aslinda dr gebe kalmak icin engel degil degerler iyi dedi ama spermler yumurtaya ulasiyormus ama dollenme olmuyormus oyuzden asilamada yapalim dedi.bugun 3. Gun, Bende dinleniyorum bol bol. 😊 insaallah guzel haberler veririz burdan birbirimize. Canim preseed i kullanmak zor degil yumurtlama gunlerinde kullaniyosun. Beraber olmadan once tupu var yeterli miktarda alip enjekte ediyosun sonra 15 dk icinde beraber olmaniz gerekiyor.Ben gg dan siparis vermistim yaninda 10 tane ovulasyon 5 tanede erken gebelik testi hediye gelmisti.

inşallah canım aynen 40 gün öncede benim teyzemın kızı doğum yapdı :)
nasip ya inşallah rabbim tez zamanda bizlerede nasip etsin...
herseyın vakdı zmanı var işde demekkki...

eşine keçi boynuzu suyu kaynat içir onun kürünü kullananlar memnun bayag bizim ihtiyacımız yok ama ben o dönemde yapıyorum yınede eşime...

hatta dr sunu dedi eşime sigarayı bırak ki, zaten eşinin yumurtası iyi değil...

senin spermin öyle iyi olsunki bölünmeler saglam olsun vs demişti...

canım aynen aynı duygular kendine cok dıkkat et , eve gg den bende enemek amaclı aklımda klamasın bari alayım ...

inşallah güzel haberler vermek nasip olsun...

Aynen canim insaallah en kisa zamanda bizede nasip olur hamile kalip anne olmak
Keci boynuzu pekmezi yiyor esim surekli bide havuc suyu :)
Sen bi dene bakalim canim aklinda kalmasin. Kimbilir belkide olur:)

Son düzenleme:

güzel haberlerini bekliyoruz canım,umudumuz olursun umarım :)

canım ne badireler atlatmışsın çok geçmiş olsun,sen doktor kontrolünde tedavini devam ettir,ben jeli kullandım kendi adıma hiç bi faydası olmadı yani kayganlaştırıcı olarak kullanacaksan iyi,ama hayal kırıklığı olmasın etkisi yok

gercekden mi... bende kurulukda var ilişkide biraz canım acıyor...
belki yardımcı olur bırde spermlerı taşıması vs ne bılım heves etmısdım bayag...

Aynen canim insaallah en kisa zamanda bizede nasip olur hamile kalip anne olmak
Keci boynuzu pekmezi yiyor esim surekli bide havuc suyu :)
Sen bi dene bakalim canim aklinda kalmasin. Kimbilir belkide olur:)

amin canım inşallah....
olur deneriz...
tesekkur ederım....

buralardayım canım,buara çok yoğunum vaktim olmadı.ama hastada oldum bu sabah :) bu ayda yalan oldu artık gülüyorum hehe,sen naptın hasta oldunmu canım

Olmazmiyim tabiikisi oldum:):):)ama uzulmedim bu soma felaketinden sonra sukrettim halime hem ben sira mi bekliyorum umutluyum sizlerden

Canım rabbim en kisa zamanda nasip etsin insallah

Kizlar dun kontrole gittim, 3 tane yumurtam gelismis. 😊 cok iyi dedi dr. iki tanesi cok guzel gelismis bir taneside onlardan cok az ufakmis😉Yarin yine gitcem karar vercez. persembe ya da cuma asilama olcak. Dua edin neolur, cok heyecanliyim icim kipir kipir Rabbim emeklerimizi bosa cikarmasin insaallah. Hepimize en kisa zamanda saglikli hayirli evlatlar nasip etsin

Son düzenleme:
Kizlar dun oglen asilamam gerceklesti.asilama suresince surekli dua ettim kendimede hepimizede Allah kabul eder insaaallah.😊 Dun cok gaz sancim ve kasik agrim vardi Eve gelince dinlendim ama surekli wc ye gittim. Esim sagolsun hep yanimdaydi☺ bu sabah daha iyiyim biraz kasiklarimda batma var. 2 hafta sonra ogrencez sonucu insaallah pozitifi goruruz. Dua edin kizlar. Gelismeleri anlatirim...

Son düzenleme:

Canim hadi hayırlısı olsun inşallah iyi haberler alacaksın guzel haberlerini bekliyoruzzzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…