Preseed kullananlar

bende aynı canım iş ev uğraşıyorum,aşılamamı tüp bebekmi daha karar veremedim

Hayırlısı olsun inşallah bu konulara dair cok bilgim yok doktor direk tup bebek mi dedi yasin daha genc diye sordum bekletiyorlar mi bir sure falan .benimde bu aralar nedeni belirsiz bir sekilde korku var icimde anlayamadim sanki olmayacak gibi icimi rahatlatmaya çalışıyorum ama bende eylule kadar beklicem sonra esimle birlijte gidelim diyorum testler yapilsin icim rahat eder en azından bir sey varsada erkenden onlem aliriz dimi

Kizlar ilk asilamam maalesef negatif sonuclandi. :84::84: Dun 3 te kan verdim 6 da sonuclancak dediler inanin 12 gun beklemek hicbirseymis o 3 saat gecmek bilmedi ve biyandan pozitif cikacak umuduyla hayaller kurdum biyandanda negatif cikabilecegini dusunerek agladim ve bekledigim o saat geldi ve tel caldi inanin ellerim titreye titreye actim telefonu ve hemsirenin malesef uzgunuz dedigi anda dunyam basima yikildi cevap bile veremedim bogazim dugumlendi kapattim. Esime sesim titreye titreye sonuc negatif dedim, inanmiyorum dedi defalarca dogru soyle beni kandiriyosun degilmi dedi kahroldum. Esim isten gelene kadar agladim... sonra zil caldi kapiya kostum esim gelmisti gozleri kipkirmizi yuzu kirec gibi olmustu. Hemen sarildik birbirimize oyle agladik. Kelimeler tukenmisti sanki hicbisey konusamiyorduk sadece birbirimizi teselli etmek icin nasip degilmis insaallah bidahakine diyebildik... yemek yiyemedik ve erkenden yattik ama uyumak ne mumkun... cok mutsuzum bugunde yataktan cikmak istemiyorum.. cok zpr bir surec insan maddi manevi olarak cok yipraniyor ama ozellikle manevi olarak...

Canim cokk üzüldüm eminim cok uzulmustur belki ne desem bos ama bir seklide devam etmek gerekiyor demek ki nasip degilmis kendini cok uzme tamam mi bir gün gelicek bebisin birazcik kafa dagit bi yerlere git belki iyi gelir

Canim cokk üzüldüm eminim cok uzulmustur belki ne desem bos ama bir seklide devam etmek gerekiyor demek ki nasip degilmis kendini cok uzme tamam mi bir gün gelicek bebisin birazcik kafa dagit bi yerlere git belki iyi gelir
Sagol canim vakti zamani var demekki... aynen dedigin gibi biraz toparlanayim aksama disari cikalim diycem esime, evde duvarlar ustume ustume gelitor sanki...

aynen canım ihmal etme 1 sene deneyin eğer olmazsa gidipo bi görünün derim.direk tüp bebek demedi aşılamayla başlayalım dedi ama onun da tutma ihtimali düşük o yüzden

canım benim ya boğazım düğümlendi inan gözlerim doldu iş yerindeyim ağlamamak için kendimi zor tutuyorum.üzülme lütfen yalnız değilsin.elbet çözümü var herşeyin.tüp bebek yaparsınız sizde onun tutma ihtimali % 85 lere kadar ulaşıyormuş.diyecek pek bişi yok.kafanı dağıtacak bişiler bul.çık dışarıya dolaş nefes al.çocuğa odaklanma sürekli hasta olursun üzüntüden.düşünmemeye çalış lütfen.herşey güzel olacak hiç merak etme..

Cok sagol canim destegin icin iyiki varsiniz iyiki burasi var inan bitek ayni sikintiyi yasayanlar birbirini anliyor. Oyle yapcam canim aksam esimle disari cikcaz dun aksamdan beri aglamaktan mahfoldum.Uzulmemek aglamamak elde degil her ay ayni hayal kirikligi... yasadigim onca belirtisi ise yine bos cikti...inan hala gobegimdeki igne yerlerim aciyor canim bikac ay ara vercez manevi olarak cok yiprandik maddi olarakta gucumuz yok suan. Daha sonra devlette basliycaz artik tekrar. Seninle ayniydi problemimiz eger maddi sikintiniz yoksa direk tup bebek yaptir dedigin gibi hem sansin yuksek hemde bir suru hormonu bosuna almazsin. Rabbim insaallah tez zamanda hayirli haberler vermemizi nasip eder...

Son düzenleme:

bi süre mola iyi gelir gerçekten,ama benim fikrim aşılama da ücretsiz değil sonuçta,biraz birikim yapıp tüp bebek yaptırın.

Canım nasıl oldun biraz daha iyisindir umarim

Canım nasıl oldun biraz daha iyisindir umarim

Sagol canim toparlandik sayilir daha iyiyim cok buyuk bi hayal kirikligiydi 3 gun kendimize gelemedik...😥
simdilik dinlencez,bayramdan sonra 2. Asilamayi yaptircaz insaallah. Sen nasilsin canim. nasil gidiyor bebis calismalari,insaallah guzel haberler aliriz senden

Son düzenleme:

Toparlanmana cok sevindim biraz dinlenmek eminim cok iyi gelecektir hersey güzel olacak

bende bu ay çatlatma iğnesi ve klomen kullandım,yarına hasta olmam lazım bakalım,kist oluşmuş yine.eğer hasta olduğumda kist giderse tüp bebeğe başlıycaz..

yupppiiiiiiiiiiiiiiiiii
çok sevindim canım benimmm ya umarım sağlıkla kucağına alırsın bebişini(oğluşunu demek geçti içimden erkekmi olacak acaba hehehee)

Aminnnn canimmmmm darisi en kisa zamanda basiniza supriz oldu valla ama biliyonmu benimde icinden ilk oğlum diye gecti hayırlısı dualarimdasiniz sizde allahim nasip edicek eeee sen nerde yaptircan kist buyuk mu heyecan vardir şimdi umarım il denemede tutar

canım neler yapıyorsun durumun nasıl? blueakara0509 hamileymiş,elini çabuk tut sıra sende :))))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…