Preseed kullananlar

sabırsızlıkla güzel haberini bekliyoruz canım benim,kendini çok yorma sürekli dinlenmeye çalış riske atma olurmu,bende yarın gidip çatlatma iğnesi vurulucam,bu ayda olmazsa artık aşılamaya geçicez.nasıl aşılama acı oluyormu?bi anlatırmısın o süreci rica etsem.

Unzilee Cok Sagol canim, insaallah guzel haberler veririz. Insaallah olurda asilamaya gerek kalmaz senin ama hakkimizda hayirlisi neyse o olsun☺ Canim asilama sirasinda canim biraz yandi idrara sikisiktim dr ole demisti. Islem sirasinda o takilan seyler biraz canimi yakti sanirim bende gergindim o yuzdende oldu. dr bana ultrasondan katateri gosterdi rahmimin icindeyken sonrada spermleri enjekte ediyorum dedi hepsini izledim. Spermlerin rahmimde dagilisini gormek bile okadar harikaydi ki... Asilamadan sonra 20-30 dk yattim aslinda daha fazla yatmak istedim ama cok sıkısmistim mecbur hemen wc ye kostum dr 10 dk yatmak yeterli demisti. wc de bikac damla kan geldi.eve gelince yine yarim saatte bir wc ye gittim nerdeyse, stres mi yaptim anlamadim😳 ilk 3 gun kasik agrim ve gaz sancim coktu surekli yattim. Dun ve bugun kasik sancim bitti gaz sancimda azaldi ama sag kasigimda batmalar oldu arkasindan sari akintim geldi sanirim dr un verdigi jel den. Insaallah bebisin habercisidir. Okadar degisik duygular yasiyorumki anlatamam cok kaptirmamakta istiyorum ama elimde degil😞 haftaya bugun yani 12. Gun test yaptiririm buyuk ihtimal. Nasip ☺ Gelismelerden haberdar edelim canim.

Son düzenleme:

umarım hayallerimiz gerçek olur ve bebişlerimizi kucağımıza alırız,bende bugün çatlatma iğnesi oldum,doktora sordum aşılama yaptırmadan direkt tüp bebek yaptırabilirmiyiz dedim oda olur neden olmasın dedi,eğer bu ayda olmazsa uğraşmıycam artık tüp bebek için başvuru yapıcaz bakalım

Hadi hayirli olsun canim😊 insaallah gerek kalmaz bu ay bebis haberlerini veririz. haklisin bu surec cok zor gercekten sen ozele mi gidiyosun cunku devlette asilama yaptirmadan tup bebege gecilmiyor. Bizde bu ay asilamayi ozelde yaptirdik. Nasip eger olmazsa devlette devam etcez. Cunku dr umla bende gorustum ozelde tup bebek fiyatlari cok yuksek benim gittigim merkezde 4800+ ilaclar gibi tutuyor. Sen nerde yaptirmayi dusunuyosun, fiyatlar nasil?

şuan devlete gidiyorum,ama tüp bebeğe karar verirsek özele gidicem,aşılama fiyatınıda bilmiyorum,tüp bebeğide sen araştırdıysan yazarmısın.4800 + ilaç demişssin ilaçların fiyatı ne kadar,bide aşılama yaptırmadan devletin hiç katkısı olmuyormu? senin haberini bekliyorum aslında eğer senin aşılama ile tutarsa bende aşılama yaptırıcam :18::18::18::18: çünkü sorunumuz aynı.güzel haber ver olurmu
bide ben dün çatlatma iğnesi vuruldum nette bi sürü şey okudum kafam allak bullak oldu,vurulduğum gün çalışma yaptık bide 36 saatte çalışıcaz.herkes bişi demiş sen vuruldunmu? nasıl bir çalışma yaptın?

canım nerelerdesin hiç sesin çıkmıyor,nasıl gidiyor çalışmalar :)))

Iyiyim canim benim bu aralar islerim yoğun giremiyorum sizin haberlerinizi bekliyorum sendr umarım bu ay gerek kalmaz ama bu ay olmazsa aşılama mi yaptircan birde grdl yi cokkkk merak ediyorum varmi bir belirti falan inşallah pespese güzel haberler gelir

Canim insaallah baska tedaviye gerek kalmaz diyerek basliyorum sorularini cevaplamaya. Devlette 2 kez asilama yaptirmadan tup bebege gecemiyosun. Tabi sana direk tup bebek raporu verirlerse o zaman yaptirabilirsin. Ben asilamayi 1100 tl ye yaptirdim ilaclarimda yaklasik 700 tl gibi bisey tuttu. Ilaclari sana gore belirliyor dr oyuzden degisebiliyor. Benim yakin arkadasim tup bebek yaptirdi 4800 tl verdi ilaclarida yaklasik 1300 tutmus. Ozel oldugu zaman devlet hicbirsekilde karsilamiyor cunku. Bizim capada raporumuz cikiyodu asilama icin, bizde sorun morfolojiydi son testlerde sayi ve hareket cok iyi cikmisti. Aslinda dr morfoloji %2 normal yollada olabilir dedi ama viz beklemek istiyoruz 2 senedir olmuyor dedik sonuclarimiza gore asilama rapoeu verilcek ozaman dedi devlette yaptircaktik yani ama bu aya yetismedigi icin ozelde yaptirdik. Ama olmazsa bundan sonraki ay capada devam etcez. Insaallah gerek kalmaz tabi Ayrica catlama ignesini vurulduktan sonra kasiklarimda cok agrim olmustu. Tam 36 saat sonra asilamam oldu dr a soyledim cok agrim oldugunu yumurtalarin catladiginin belirtisi bu iyi haber dedi☺ asilama yaptirirkende agrim oldu.islem bitince dr yarin ve diger gun iliski dedi ama biz uyamadik cunku benim kasik agrim ve gaz sancim cok oldu. Hayirlisi olsun bakalim olduysa asilama olunca olmustur zaten diye dusunuyorum nasip tabi bekliyorum. Bugun 7. Gun:18: sadece midem bulaniyor ve halsizim insaallah bebis habercisidir bu belirtiler

Son düzenleme:

belirtiler uyuyor sankimmm hadi bakalım az kaldı zaman çabuk geçsede iyi haberini alsak,hamiileyimmmmm diye bağırsan burda :)))peki arkadaşın bi defaya mmahsusmu verdi o parayı,tutmazsa ücretsiz tekrar edilebiliyormu acaba? bide ben dün atlatma iğnesi vuruldum ama,hiçbişi hissetmiyorum,kasıklarımda felan hiç ağrı yok,çatlamadımı acaba yumurtam:2::2::2::2::2::2::2:

Canim catlamistir belki olumsuz dusunme. Herkeste ayni belirtiler olmayabilir.Siz bu 3 gunu iyi degerlendirin bence insaallah tutar gerek kalmazArkadasimin ilkinde tutmustu oyuzden 2.ye gerek kalmamisti oyuzden tam bilmiyorum ama saglikli yumurtan olursa onu donduruyolar diger ay tekrar transferin oluyor sanirim ama ne kadar odeniyor onu bilmiyorum. Bakalim insaallah guzel haberler veririz

umarım canım ya,iyiki burasıda var yani,insan kendi durumunda olan biriyle konuştukça çok rahatlıyor,destek oluyor.yoksa anlayan yok valla bunaltmaktan başka,içinde kopan fırtınaları derdi olmayan anlamıyor ((

umarım canım ya,iyiki burasıda var yani,insan kendi durumunda olan biriyle konuştukça çok rahatlıyor,destek oluyor.yoksa anlayan yok valla bunaltmaktan başka,içinde kopan fırtınaları derdi olmayan anlamıyor ((

Aynen ole canim. Birbirimizi tanimiyoruz ama cok guzel destek oluyoruz😊 ben inaniyorum zamani vakti gelince hepimiz hamileyizzzz diye baslik atip altina belirtilerimizi yazicaz

Son düzenleme:
(son 3 günnn )umarım canım ya,başka belirtiler varmı mide bulantısı felan?.

Canim goguslerim uclari cok aciyor, sabah kalkinca midem cok bulaniyor, bide surekli bembeyaz akinti geliyor afedersin camasirim sirilsiklam oluyor. Cokta umutlanmak istemiyorum, cunku bu belirtilerin cogunu yasayip negatif sonuc alan cok.Rabbim hayirlisi neyse onu nasip etsin. Son 3 gun

son 1 günnnnnnnnnnnnn meraktan çatladım,evde gebelik testi denesen olmazmı :)

Canım yarın saat kacta tahlil yaptircaksin cok heyecanliiiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…