Preseed kullananlar

Kizlar yarin asilama icin dr a gitcem tedaviye basliyoruz. Dua edin ne olur... gelismeleri anlatirim...

Birsey daha sorucam doktor ne kadar sure sonra aşılamaya karar veriyor canim sen isteyeli ne kadar oldu

Canim capada islemleri yaptirdik, ordaki dr lar asilamaya karar verdiler bu ay orda yaptircaktik ama evrak teslimi gerekiyordu bu aya yetismez dedi. Bizde esimle ilk istanbul tup bebek merkezinde yaptirmaya karar verdik. Bugun adetimin 3. Gunu ilk ignem yapildi😊 kontrole cagircaklar bimac gun sonra, sonrada haftaya asilama olcak insaallah tutar

Canım benim hadi hayırlısı dualerim seninle mujde bekliyoruz senden senin ne kadar oldu bebek isteyeli

Canım benim hadi hayırlısı dualerim seninle mujde bekliyoruz senden senin ne kadar oldu bebek isteyeli

Sagol canim cok istiyorum mujde vermeyi☺Canim biz 5 yillik evliyiz ilk 3 sene korunduk. 2 senedir istiyoruz olmadi. Iste 1 sene denedik olmayinca testleri yaptirdik esimde varikosel cikti degerleri cok dusuktu hem hiz hem ileri hareketli hemde morfoloji. Dr ameliyat sart dedi ama kesin cozumde degilmis bazen ameliyat olup hicbir duzelme olmayanda oluyormus bunlarida ogrenince ameliyattan vazgectik ve beslenmemizi tamamen degistirdik. 6 ay boyunca keci boynuzu, ceviz, findik, havuc suyu, bol yesillik,balik, duzenli uyku filan derken tekrar test yaptirdik degerlerin hepsi yukseldi sinirin ustune cikti☺Ameliyata gerek kalmadi.Sadece morfolojide sikintimiz vardi % 3 filandi ama dr hamile kalman icin engel degil dedi 3 ay yine denedik normal yoldan olmayinca iste capaya basvurduk 4 ay once bir suru testler filan bu zaman oldu. Bu ay cok istedik esimle capada yetismeyince ozelde asilama yaptirmaya karar verdik iste ole insaallah olur😌

Canım benim allahin izniyle olcak inşallah ayyy senin kadar heyecanliyim ne zaman sonuc belli olucak ki

Canım benim allahin izniyle olcak inşallah ayyy senin kadar heyecanliyim ne zaman sonuc belli olucak ki

Insaallah canim. Asilamada sans %15-20 miymis. Dr umutsuz olmayin, kendinizide cok kaptirmayin dedi ama insanin elinde degilki... Gece boyunca bir suru abuk subuk ruya gordum hastanedeyim filan😔neyse hayirlara gitsin. canim 1 hafta filan igneler surcek bitince catlatma ignesi olcam ondan sonra 36 saat icinde asilama olcak. Asilamadan 12-13 gun sonra sonuc belli olcakmis yani hemen hemen adet gunune yakin yada ayni gun filan test yapcaz. Ayyy cok heyecanliyim simdiden insaallah olur☺

arkadaşlar eski üyeyim ama cok zamnım olmadıgı için giremıyordum...
zaman zaman misafir olarak girip okuduklarımda oldu şifremi ve mail şifremi anca bulabıldım ...
ben 3 aşılama 4 tüp bebek denedim...

10 yıllık evliyim...
ilk sene bir dış gebeliğim olmuştu...

sonrasında apandist amelıyatı oldum 2010 yıllarında sağ tüpüm de yaısıklık var dediler laparoskopi oldum...
arka arkaya gecırdım anlıyacagınız....
resmen kesip biçtiler allaha havale ediyorum onları da....

2011 den buyana da tüp bebekle ugrasıyorum...

sorun embriyo kalıtem ve sayım az rezervim kötü ...

bu arada pıhtılaşma cıkdı...

coraspirin kullanıyorum...

suan yenı tedaviye baslıyorum...

4 tüp bebek dnedim hepside farklı yerlerde ...

ama geneli aynı şeyi söylüyor...

2 tanesi transfer oldu diğer 2 si transfer bile olmadı bile o kdr kötü idi...

moralim sıfır ...
5.tüp bebege başlıyacagım tavsıye üzerine başkent hastanesi hulusi zeynel hocaya gidiyorum...

şimdiye kdr adam gibi konuşan en iyi doktor...

ilaçlar verdi fsh 3,70 lerde E2 ise 390 nasıl ters calısıyorsa düşünün artık...

pskolojim çöktü resmen...

eşimde sorun yok ama sigarayı bırakmaya calısıyor oda...
eşim çok agresif bir adam oda çok üzülüyor ama bana farklı yansıyor...

anlıyacagınız kendimi tek başıma gibi hissediyorum...

doktorda biraz bekledik hemen bu dra gelmek zorundamısın vs ...
yani drumda dedı hulusi hoca manevi destek ve stresden uzak olmalı ...

dhea , melatonin ve quenzim Q10 verdi...

bir arkadaşımda bal+polen+arı sütü önerdi...

ondada rezv azlıgı vardı bu ay 5 tane olmuş...

ben Preseed Jel duydum...
nedir ne değildir banada destek olur mu tüp bebek öncesi kullanan var mı...

birde geçen hafta histereskopi oldum polip cıkdı küretaj yapodılar...
cuma günü hsg oldum...
oda temiz çıktı çok şükür...

rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah (

birde nereden alabilirim kullananlar...
önerirseniz sevınırım....

kullanımı hakkındada destek olabılırsenız.... temmuz ayında baslıycam ama nasip inşallah bu arada hamıle kalırım...
uyguladıgınız rezv artırıcı kurler vıtamınler varsa önerırsenız cok sevınırım....

Canm benm umut olsn diye yazyrm oncelik ablmi anltim 12 yil olmadi asilama laparskopi hoca hepsiniypti esi ameliyt oldu drlr olmz cocugunz dedi ablmlrda tup bebege sick bakmylrdidie yapmdlr sonra herseyibraktii bi ogrendiki 2aylk hamile kadn unutms bile adetolsmydmm gecn ay die simdi 3.5 yasnda kizi var super akillimmsllh bana geince

Benimde 3 yil olmdi 1asilama yapildi esim amelyt teknisyeni cokk fazla radyosyn aliyo die sperm kalitesi dusukms bazi drlr tupun kapali bazisi ack diyip durdu laparskopiyi esim yaptrmdi her duydugm karsimi yapiydm en son kesin olrk vazgectk cocuk isndn seneye tup yaptrcktik biraktgm ay hamile kaldm soklara girdk yani diyecegmoki unutun psikoloji cook etkiliyo dilerim en kisa zamnda sizlerece nasip olr presedi bile alacktm almdm

Canim merhaba yazdiklarini okudum, bir suru sey yasamissin. Insaallah en kisa zamanda hamile kalir ve bebisini saglikli bi sekilde kucagina alirsin ve cektigin bunca seyi unutursun. Moralini yuksek tut kendini birakma sadece vakti zamani var bi bakmissin hamilesin bi bakmissin bebegin kucaginda 😃 umutsuz olma canim hicbir zaman...Gelelim preseed adli urune. Canim ben kullandim preseed ama olmadi. Preseed in kendi sitesini aradim ben orda biriyle gorustum esimin degerlerini filan sordu olabilir dedi. Sonrasinda ben baska bi siteden daha uyguna almistim ozelden yazarim. Ama soyle soyliyeyim bu urun spermin yumurtaya daha kolay ulasmasini sagliyor ve iliski sirasinda zorluk cekenler icin kayganlastirici gibide kullaniliyor ama sperm dostu yani spermleri oldurmuyor. Bukadar bilgim var ama ben kullandigimda cokda memnun kalmadim cunku adetten 4-5 gun once hep kahverengi leke geldi ve umutlanmistim cok uzuldum sonrasinda gec adet oldum ve yine kahverengi leke geldi ve yine hayal kirikligi..😢 neyse ben biraktim ondan sonra kullanmadim ama kullanip hamile kalanlarda var. Bide sanirim sende hormonlarla yumurta gelisimiyle ilgili problem var esinde yok. Bu urun pek isine yaramaz bence tabi sen bilirsin denemek istersen... insaallah hicbiseye gerek kalmadan hamile kalirsin. Bende asilama tedavisi goruyorum canim bugun 3. Gun hergun igne oluyorum gobekten. Ilk asilamam olcak insaallah tutar...

Son düzenleme:

maşallah allah bağışlasın allah analı babalı büyütsün...
çok sevindim etrafımda da duyuyorum imkansız olan nice insanlar elbette umut oluyor tabi nasip önce rabbim ol desin ...
herşey bahane demek ki bizlerin de vakti zamanı var ...
inşallah ben zaten kafamdan atabilsem...
doktorum bile pskolog önerdi..
nasıl anlatılır bilmem ki çeken biliyor işte ...
pskolojık olarak yasım 35 embrıyo kalıtem kötu fsh ve dıger hormonlar dengesiz umutsuz...bitkin bıkmış biriyim rabbim yüzüme bakarda inşallah nasip eder..

inşallah sanada nasip olsun tedavisiz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…