Preseed kullananlar

merhaba canım,iyilik hastalığın bitmesini bekliyorum :) sen napıyosun?

Biliyomusun ben bu sabah sokuldum yani 3gun sonra ve benim saati bile sasmaz kullanmak istemiyorum ama jelsiz olmuyo hele cocuk istedikten sonra hic olmuyor sen ne yapmayi dusunuyorsun var mi baska urun bildigin

Biliyomusun ben bu sabah sokuldum yani 3gun sonra ve benim saati bile sasmaz kullanmak istemiyorum ama jelsiz olmuyo hele cocuk istedikten sonra hic olmuyor sen ne yapmayi dusunuyorsun var mi baska urun bildigin

canım jelinde etkisi olabilir,psikolojikte olabilir,metabolizmayı alt üst ettik hakikaten.bendede jelsiz olmuyor ben bitene kadar,kendime değil eşime kullanmayı düşünüyorum bu ayda deneyecem bakalım aynısı olursa yine,kullanmayacam mecbur.başka jel bilmiyorum canım.

Doğru soyluyosun ya bide ben yeniyim diye galiba dogru zamanida ayarlayamiyorum yumurtalamayi kaciriyorum galiba benim son 3adet tarihim 21 nisan 27 mart 5 mart ben simdi hangi gunlere dikkat edeyim bana yardimci olabilirmisiniz

Doğru soyluyosun ya bide ben yeniyim diye galiba dogru zamanida ayarlayamiyorum yumurtalamayi kaciriyorum galiba benim son 3adet tarihim 21 nisan 27 mart 5 mart ben simdi hangi gunlere dikkat edeyim bana yardimci olabilirmisiniz

canım normalde yumurtlaman 1 mayısta,ama seb hasta olduğun gün kanama olsun olmasın başlangıç yazar sen geçen cuma olmuştun öyle hesapla,bide tarihi bulmak zor kişiden kişiye değişiyo belki geç yumurtlarsın belki erken risk almak istemiyorsan iki seçeneğin var
1- adet bitiminden diğer adet dönemine kadar gün aşırı birliktelik bu şekilde yumurtlamayı kaçırmamış olursun
2-ovulasyon testi alıp,çift çizgi çıkınca birlikte olursu

Kizlar bu preseed eczanelerde satiliyomu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Birde kizlar bu jel tekk kullnimlik deil dimi bir tanesi nekadar gidoiyo

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba kızlar ne yaptınız nasıl gidiyor çalışmalar

Merhaba unzilee, 1 hafta sonra asilama islemlerine basliycaz ozelde olacak. Regl 2.gun tedaviye basliycaz. Hafta sonu regl olursam tabi. Insaallah olmamda gerek kalmaz😉 sen nasilsin

Merhaba unzilee, 1 hafta sonra asilama islemlerine basliycaz ozelde olacak. Regl 2.gun tedaviye basliycaz. Hafta sonu regl olursam tabi. Insaallah olmamda gerek kalmaz😉 sen nasilsin

Hadi hayırlısı inşallah gerek kalmaz gerek kalirsada bir an evvel olur inşallah haber vet

bende bu ay doktor kist olduğu için ertelemişti klomeni,işte çalışmaya devam kısmet ya tutarsa diye :) bende 16 sı gibi hasta olucam ozaman 2.günü gidicem çatlatma iğnesi verecek,umarım olmamda
umarım sanada gerek kalmaz,ama hasta olsanda hiç canını sıkma yarım saatte aşılamayı yapıp yollayacaklar sen yorulmayacan bide o açıdan düşün heheheh

Hadi hayırlısı inşallah gerek kalmaz gerek kalirsada bir an evvel olur inşallah haber vet

Insaallah canim, tez zamanda Allah isteyen herkese nasip etsin. Adetime 5 gun var ama sanki adet olmusum gibi kasiklarim agriyor ve goguslerim aciyor, sabahlarida mide bulantim var ama hic kendimi dinlememeye calisiyorum,aklima gelince hemen baska seylerle oyalaniyorum😔 Psikolojik sanirim. Her ay hayal kirikligi yasamaktan biktigim icin😥

Hadi hayirlisi olsun hepimizin hakkinda. Guzel haberlerimizi paylasiriz burada insaallah. Evet yaa dogru diyosun ugrasmiycam en azindan 😄 insaallah kendiliginden gelir bebislerimiz de gerek kalmaz, bekletmesinler artik ya😉

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…