Preseed kullananlar

Unzilee nedir durumlar var mi gelen giden benim sadece sabahtan beri afdersin acik kahve leke var neden ki acaba baska bisey gelmedi

hafiften sancı var daha gelmedi :KK70: umutlandırmak istemem ama belki tutunma kanamada olabilir senin ki,yada jel etkilemiş olabilir,yada sen psikolojik olarak adetine etki ediyorsundur,yani çok şey sayılabilir.bekleyelim ve görelim.hiç test yaptın mı?

hafiften sancı var daha gelmedi :KK70: umutlandırmak istemem ama belki tutunma kanamada olabilir senin ki,yada jel etkilemiş olabilir,yada sen psikolojik olarak adetine etki ediyorsundur,yani çok şey sayılabilir.bekleyelim ve görelim.hiç test yaptın mı?

Yok canim agrim var sokulcem herhalde

Slm kizlar kendi hikayemi anlatim sizlere 3 yilim bitti evleneli ilk 9 ay istemedik bebisi sonra arkdslarmn israri uzerine karar verdk olmadi olmadi 1.5 yilimda tedaviye basldk esim ileri hareketliligndede ve saysinda sorun cikti banafa bi dr dediki 1tupun kapali diger dr yok acik dedi bize asilama yapildi tutmadi sonra calistigimiicnn zamanm yoktu daha fazla ugrasmaya tabi bu arada yapmaddgm bise kalmadiheraldee hamile kalmadan 2 3 ay once her aksm taze sikilms havc suyu esime bende incr ve havc kuru uygulydm tabi ballar cevzler findklar cabasi ayrica her aksm bi kase cilekc o ay yine olmaynca herseyi gercekten biraktik bende derdim ya bu kadar ccokcocuk istenirken nasil aklindan ccikarabilir insan cidden o ay unuttuk kismette varsa olura biraktm yok sirt ustu yatlck yok belinin altna yastk ayaklar hhavayaddkileck hiccccc bbirini yapmadk ve hemen yikanmistm aklima cocukolacakmi diee hic gelmedi esimide germim kendimide keyfine biraktik herseyi vee o ay hamile kaldmm sukurler olsn esimle gulusuyrz hangiaara oldu die okadar ugras olmasn sallama yap olsn dioo:))yani sizlere demem oki kafanzdan atmadgnz surece olmuyo gerckten psikolojk buna inandm hayatmi yazdmki bilin istedm tamda oay presedei alacktm bende rabbim tez vakitte sizlerede nadip etsinn aminnnn

ne kadar güzel yazmışsın yaa.. valla işte kafaya takmayıp da hamile kalanlara en iyi örnek:)
işte nasıl unutulacak onu da bilmiyorum:) yani bana her ay daha da geç kaldı korkusu geldiğinden sakinleşemiyorum bi türlü.. bi yolu olsa da yapabilsem keşke...
sağlıkla kucağınıza alın inşallah bebeğinizi :emir_bebek:

arkadaşlar merhaba,
eşimle aralık ayından beri deniyoruz fakat henüz olmadı. 2 gün önce köpeğim ölünce üzüntüden 23. günde yani erken geldi adetim (normal döngüm 28 gün ortalama).
bilen arkadaşlar yanıtlayabilirse sevinirim, bu jel kaç kullanımlık acaba? yani nasıl kullanıldığı falan içinde yazar alınca muhtemelen ama kaç sefer kullanabilirim bilemedim?
bende biraz kuruluk problemi var. ondan dolayı almak istiyorum. ama adet düzeni bozulanlar da varmış kafama takıldı açıkçası...
bi de hangi günler kullanıcaz? yumurtlama gününü takip ediyorum vücut tepkilerimden ama tam tarihi bilemiyorum tabii, eşimle gün aşırı deneme yapıyoruz.
kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim..

canım akşama doğru hasta oldum,ama senin gibi kahverengi kanama oldu,bu ayda hayaller gerçek olmadı :2::2::2::2::2::2::2:

Kizlar kirmizilar tam gelmeden emin olmayin derim cunku gecen gun arkadasimla konustum regl gununde kahverengi leke gelmis 4 gun surmus oda biturlu sokulemedi bu ay diye dusunmus onemsememis diger ay regl olmayinca dr a gitmis esiyle ultrasonda kese gorunmus, meger hamileymis 6-7 haftalik :)) o kahverengi lekelenmede yerlesme kanamasiymis ole demis dr hersey nasip. Darisi basimiza insaallah...

Unzilee nasilsin durumlar nasil benim dunden beri ayni sadece bir kac damla leke
Kizlar kirmizilar tam gelmeden emin olmayin derim cunku gecen gun arkadasimla konustum regl gununde kahverengi leke gelmis 4 gun surmus oda biturlu sokulemedi bu ay diye dusunmus onemsememis diger ay regl olmayinca dr a gitmis esiyle ultrasonda kese gorunmus, meger hamileymis 6-7 haftalik :)) o kahverengi lekelenmede yerlesme kanamasiymis ole demis dr hersey nasip. Darisi basimiza insaallah...

Yaa ben anlamdim hala gelmiyor acaba jel mi yapti diye düşünüyorum canim

Canim jeli kullandigim ay benimde gecikti ve 4 gun kahverengi lekelenmem oldu cok umutlanmistim 5. Gun kirmizilar geldi ama:KK43:( gebelik testi yap istersen buyuk ihtimal cikar. Haber ver hayirlisi olsun canim😊

Canim jeli kullandigim ay benimde gecikti ve 4 gun kahverengi lekelenmem oldu cok umutlanmistim 5. Gun kirmizilar geldi ama:KK43:( gebelik testi yap istersen buyuk ihtimal cikar. Haber ver hayirlisi olsun canim😊

Simdi baktim normal akintiya donmus disardaydim en son oglen bakmistim simdi baktim bi de akıntı geliyor yok test yapmicam canım cunku ben bu aydan hic umutlu degilim calismalar cok azdi tek gelecegini düşünemiyorum bence de bunu jel yapiyor baksana sizde de aynisi olmus

arkadaşlar merhaba,
eşimle aralık ayından beri deniyoruz fakat henüz olmadı. 2 gün önce köpeğim ölünce üzüntüden 23. günde yani erken geldi adetim (normal döngüm 28 gün ortalama).
bilen arkadaşlar yanıtlayabilirse sevinirim, bu jel kaç kullanımlık acaba? yani nasıl kullanıldığı falan içinde yazar alınca muhtemelen ama kaç sefer kullanabilirim bilemedim?
bende biraz kuruluk problemi var. ondan dolayı almak istiyorum. ama adet düzeni bozulanlar da varmış kafama takıldı açıkçası...
bi de hangi günler kullanıcaz? yumurtlama gününü takip ediyorum vücut tepkilerimden ama tam tarihi bilemiyorum tabii, eşimle gün aşırı deneme yapıyoruz.
kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim..

Merhaba canim ben bu ay sadece bir kere kullandim ben eczaneden aldim merhem boylarinda bir tup vajinaya sikiyorsan muhtemelen cok uzun süre gidecegini zannetmiyorum icinde bir siringa var onunla cekip kullaniyorsun ben internetten okudum yumurtalama günlerinde kullanmak daha avantajli diye bildiklerim bu kadar bende bir kere kullandim

Simdi baktim normal akintiya donmus disardaydim en son oglen bakmistim simdi baktim bi de akıntı geliyor yok test yapmicam canım cunku ben bu aydan hic umutlu degilim calismalar cok azdi tek gelecegini düşünemiyorum bence de bunu jel yapiyor baksana sizde de aynisi olmus
Bende test yapmaktan bikmistim dogru diyosun, bekle bakalim bikacgun insaallah hayirli haberlerini aliriz😊

iyiymiş ama bizde nerde o şans,hem olsa hisseder insan ya öyle düşünüyorum kendi adıma hiç bişey hissetmedim,hissetmiyorumda,son 3 aydır adet düzenimde bozuldu :44: ne olacak bilmiyorum

canım eğer oluyorsa jel kullanmamaya calış,ben olanları ona bağlıyorum bidaha kullanmayı düşünmüyorum.
Aglamak yok umutlarimiz diger aya olucak hayırlısiyla da ikimizdede leke anlamadim
umutlanma canım,kahverengi leke rahim kendini temizliyormuş öyle diyolar,tabi yine dikkatli ol.merak etme yarına sökülürüz ikimizde:KK53:

Merhaba canim ben bu ay sadece bir kere kullandim ben eczaneden aldim merhem boylarinda bir tup vajinaya sikiyorsan muhtemelen cok uzun süre gidecegini zannetmiyorum icinde bir siringa var onunla cekip kullaniyorsun ben internetten okudum yumurtalama günlerinde kullanmak daha avantajli diye bildiklerim bu kadar bende bir kere kullandim

anladim canim tesekkur ederim cok sagol herkes adet duzenim bozuldu demis erteliyorum o yuzden ben de bakalim..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba arkadaşlar bu preesedi iki kere kullandım ikisinde de iltihap oldum sizde böyle bir durumla karşılaşan oldumu acaba?

X