Preseed kullananlar

Canlarim bende 5 yıllık evliyim yeni basladim calismalara olcak inşallah birbirimize destekolalım allahim duy sesimizi ONCE SIZE SONRA BANA

umudum var aslında eninde sonunda olacak diyorum ama işte bu amalar üzüyor beni,bu süreç korkutuyor yoruyor,hepimizin sağlıkla,sağlıklı bebekleri olsun inşallah.milletin çocuk yokmu diye sorması,eee yapın bi tane neyi bekliyorsunuz demesi çıldırtıyor beni

Sen bide bende ki baskilari gorsen once takmiyordum simdi zoruma gidiyor bu aradavalla bu arada kizlar yaslar kac

Canlarim bende 5 yıllık evliyim yeni basladim calismalara olcak inşallah birbirimize destekolalım allahim duy sesimizi ONCE SIZE SONRA BANA

Ayy canim benim insaallah ayni ay hamile kaliriz😊Burda cigliklar atariz😀Biz 1 sene ugrastik olmadi dr a gittik esimde varikosel cikti hem sayi, hem hareket hemde sekil bozuklugi vardi dr ameliyat dedi ama ben cok arastirdim ameliyatta kesin sonuc degil ameliyat olup duzelmeyenler var. Oyuzden esimin beslenmesine cok dikkat ettik 6 ay boyunca findik, ceviz, incir, havuc suyu, ve keci boynuzu pekmeziyle degerleri duzelttik sadece morfoloji pek duzelmedi. Dr normal yoldan olabilir cocugunuz 3-6 ay deneyin olmazsa gelin dedi ve olmadi maalesef😔simdi capada tedaviye basladik 2 aydir gidiyoruz. Bu ay yine testler var onumuzdeki ay artik duruma gore asilama yada tup bebek olcak. Unzilee insaallah hamiledir bizde onun arkasindan gideriz.😃

Ayni sikinti bizdede var maalesef. Benden sonra evlenen bicok akrabimizin cocugu oldu Allah bagislasin. Ayni ortamda oldugumuzda aynen dedigin gibi cocuk yok mu demesi delirtiyor beni. Bazen terslemek istiyorum ama ya sabir diyorum. 😢

ahhh canım ahhh hiç bir belirti yok ki ne hamilelik ne adet,neler oluyor bilmiyorum,bu belirsizlikte sinirlerimi bozuyor,aynı sorunlar bizdede var biliyorsun böyle olmayacak ya aşı ya tüp bebek gibi görünüyor sonumuz

ahhh canım ahhh hiç bir belirti yok ki ne hamilelik ne adet,neler oluyor bilmiyorum,bu belirsizlikte sinirlerimi bozuyor,aynı sorunlar bizdede var biliyorsun böyle olmayacak ya aşı ya tüp bebek gibi görünüyor sonumuz

Canim umitsizlik seytandan umit ise Allahtandir. Umitsiz olma kirmizilar gelmedigi surece umit var☺Bende heyecanlandim bekliyorum haberlerini😁 Canim senin esindede varikosel sorunu vardi sanirim tedavi gordumu hareket sorunu filan mi vardi?

Bende 30 hepimiz ayni yastayiz yaa oyle demeyin hic bir seye gerek kalmadan olucak göreceksiniz bu mübarek gunde diliyorum dua ediyorum allahim sizin guzel haberlerinizi alalim kendim kadar sevincem

Senin regli ne zaman canım

Bende 30 hepimiz ayni yastayiz yaa oyle demeyin hic bir seye gerek kalmadan olucak göreceksiniz bu mübarek gunde diliyorum dua ediyorum allahim sizin guzel haberlerinizi alalim kendim kadar sevincem

Ayyy ne guzel hepimiz ayni yastayiz, insaallah bebis haberlerini aliriz en kisa zamanda hep beraber😃

çok inançlı bir insan değilim :) eşimde varikosel var evet ameliyat dedi ürolog aynı sizin gibi ama biz istemedik kadın doğumcu aşılama yaparız dedi,ileri hareketli sayısı düşük % 4.ilk olarak klomenle başladık işte eğer olmazsa aşılamaya geçicez

canım benim çok iyisin sağol..aynı duyguları taşıyoruz bizde senin için.bütün isteyenler için.buarada karnım ağrımaya başladı sanki

Senin regli ne zaman canım

Canim ben suan regliyim bu ay zaten pek umudum yoktu nasipde degilmis. Benim smear testimde ascus atipik bilinmeyen hucreler cikmisti dr rahim agzi kanseri olabilir dedi mahfolduk esimle gecen haftadan beri aglamaktan gozlerim kurudu😢neyse arastirdik daha rahatim simdi cokda korkulcak bisey degilmis. eger temiz ciksaydi bu aya yetisecekti asilama ama olmadi hayirlisi. Haftaya kolposkopi cekilcek ondan sonra karar verilcek canm. Smear testinizi sizde duzenli yaptirin 1 yili gecirmeyin kizlar. Allah korusun...

Anladim canim, olmazsa asilamaya gecersiniz oda olmadi tup bebek napalum😃

Benim smear uc ay once yapildi ne kadar sure sonra aşılamaya geciliyor birde en sıkıcı tarafi bu isin gorev haline getirmek insan cok sıkılıyor degil mi

Benim smear uc ay once yapildi ne kadar sure sonra aşılamaya geciliyor birde en sıkıcı tarafi bu isin gorev haline getirmek insan cok sıkılıyor degil mi

Aynen dedigin gibi canim resmen bebek olsun diye yani. Smear testini bende 1 sene once yaptirmistim temizdi simdi boyle cikti vardir bundada bi hayir. Canim butun testler bitince raporun cikmasi icin 15 gun filan bekleniyor sonra senden evrak filan istiyolarmis ole dediler insaallah bidahaki adetime yetisir😔

Unzilee nedir durumlar var mi gelen giden benim sadece sabahtan beri afdersin acik kahve leke var neden ki acaba baska bisey gelmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…