Yöresel Tarif Pratik Tarifler Yarışması 2.Hafta

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli Tarifler Yarışması '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    347
  • Anket Kapalı .
Aynen sıkıntı olmasın sonra..
Yemek yok daha bilmiyırum ne yapacağım eşimde pek istemedi ama bişiler hazırlarım yine
Benimkide yemek istemese dün tarifle uğraştım diye yemek yapmadım diyor yemek yokmu dedim poğaça yaptım daha ne olsun

Ne güzel işte yanına bir çay ohh mis valla.
Dün bendede sosisli sandviçvardı onu yedik sıcakta zaten yenmiyor yemek filan.
Çay yaptım yanina ablacım kahvaltıda çıkardım domates falan da kestim yedi kalktılar canları isterse bugün taze fasulye yoğurt çorbası yapicam yeter

Aşk ola elede demeyeydin ama haklısın sevindim senin adına Erzurum'dan sonra İzmir pek memnun etmiştir seni ins Allah yeni hayatın sana istediğin güzellikleri nasip etsin canım
Oy benim canım alınır mıymıs kuzum Erzurum güzel ama benim ilçeydi ya ondan zordu ya ve cok soğuktu Amin canım benim inşallah sen nasılsın bakim

Oy benim canım alınır mıymıs ☺ kuzum Erzurum güzel ama benim ilçeydi ya ondan zordu ya ve cok soğuktu ☺☺ Amin canım benim inşallah sen nasılsın bakim
Ben Erzincan kızıyım Erzurum geliniyim sogu bende sevmiyorum malesef ama el mahkum aş nerde biz orda mecburen burdayiz bende iyiyim bildiğin gibi bu ay tedaviye başlıyorum dua grubundan sonra kimyasal gecirdim yaş geçiyor bir yerden başlamak gerekiyor kararımı verdim nasip bakalım seninde guzel haberlerini bekliyorum kuzucum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…